Я Вас не боюся• сегодня в 16:26

Чи варто погоджуватись на таку зп?

Маю стаж в закупівлях більше 10 років, був свій бізнес. Війна дала про себе знати, прийшлось фірму закрити. Чоловік на фронті, платять мало. Дитині 5 р, в садочку. І от почала шукати роботу. Знайшла в компанії по сонячним панелям. Ставка 40 тисяч. Київ. Квартира своя, оренду не треба платити. Три дні з дому працюю, два з офіса. Добиратися годину по пробкам. Які ви отримуєте зп? Запитую у тих хто влаштовувався найближчим часом? Дякую
Залізна тьотя• сегодня в 16:28
Так а должность какая?
Скажений гудзик• сегодня в 16:28
Непогано і графік хороший . А є якісь перспективи росту? зарплати ?
Алина-1240• сегодня в 16:29
Норм зарплата
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:30
Ответ дляСкажений гудзик
Сіпіай від кожного закритого проекту. Може бути в місяць 1000 а може і 10000. Зп після двух місяців перерозглянуть до 45 і вище. Перспектив не дуже багато
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:30
Ответ дляЗалізна тьотя
Так а должность какая?
Снабженец
ГендиреХтор• сегодня в 16:31
яка відповідальність нерви овертайми?
і ще цікаво - що за робота в закупівлях на себе? ви для когось організовували закупівлі?
СкокоМнеДадите• сегодня в 16:30
Ну хтось отримує 2тис баксів, а хтось сидить на мінімалці, ищо вам це дасть?
Зяблик протестант• сегодня в 16:30
Ответ дляЯ Вас не боюся
нормальні умови, гібрідний графік, з вашим ісходніком - ок!
Скажений гудзик• сегодня в 16:31
Ответ дляЯ Вас не боюся
Хороший варіант. Я б погодилась. Хоча б заради графіку)
Электричка• сегодня в 16:32
нормальный вариант
Рятівник Малібу• сегодня в 16:32
А у вас прям лес рукодителей, готовых взять вас на зарплату больше?
Коко Шанель• сегодня в 16:33
В нас десь такі зп і є в сонячників.
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:34
Ответ дляГендиреХтор
яка відповідальність нерви овертайми?
Так. Шукала клієнтів і все організовувала, і закупівлю і доставку
Бабка-байкерша• сегодня в 16:35
Зарплата сльози, графік ненормальний, годину добиратись це взагалі жах. Черга компаній які вам заплатять мінімум 100 тисяч за повну віддалену роботу три дні в тиждень з дому
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:36
Ответ дляРятівник Малібу
Якшо чесно багато рекрутерів пропонують щось, але по віддаленому це те що більш менш підійшло
Коварная Зая• сегодня в 16:36
Час езды по Киеву это с Троещины до метро. Считай рядом
Кринжова баба• сегодня в 16:36
нормальна ЗП. Можливо з часом ще підвищать.
Любовь Калистратовна• сегодня в 16:37
Ответ дляЯ Вас не боюся
Снабженец
Це ви повинні шукати покупців?
Кринжова баба• сегодня в 16:39
Ответ дляЯ Вас не боюся
голий КРІ чи якась ставка є?
І питання - як снабженец може закривати проект? Закриває проект продажник , виходить ви залежите від активності продажника?
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:43
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це ви повинні шукати покупців?
Ні. Для компанії шукаю постачальників деталей і тд
автор Я Вас не боюся • сегодня в 16:44
Ответ дляКринжова баба
голий КРІ чи якась ставка є?
Ставка 40 тис. Так, залежить від продажника
Болтушка Му• сегодня в 16:45
яке місто?
Не люблю натовп• сегодня в 16:47
моя зп 7700 врач на полставки
Свезло так свезло• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так там ж має бути готова база, договори складаються і чилиш собі.
Я закупівельник в мережах азс 32 тисячі. Геть копійки. Але роботи мало
БолеИменее• 2 часа назад
автор, норм зп. Спробуйте - а не сподобається, завжди можна звільнитись, це не рабство.
Нафаня Маня• 2 часа назад
Автор, з/п на первый взгляд не высокая. Но с другой стороны попробуй сейчас найти на что-то большее. Исключение лишь те, кто занимает уже руководящие должности в хороших компаниях, а так то, что предлагают вам - стандарт. Такие зарплаты почти у всех обычных офисных работников в Киеве. Если другой город, то вообще неплохо.
Бодіпозітівна• 2 часа назад
моя ЗП 37 т грн. Щодня в офіс з 10-18 години. хочеться такий графік як вам пропонують.
БолеИменее• 2 часа назад
автор, ще уточніть момент - це 40 на руки? бо я так влаштувалась колись...не запитала, а по факту з обіцяної зп ще 20% податків вираховували, бо мені брутто виявляється озвучили
автор Я Вас не боюся • 2 часа назад
Ответ дляБолтушка Му
яке місто?
Київ
Сколько_мне_лет?• 2 часа назад
Якщо Ви думате, отже Вам не подобаються умови. Шукайте біля дому, і щоб віддалено, і більше 40тис зі старту. Чи знайде, це вже інше питання.