Царівна Жабка• 18 марта в 16:41

Майонез вийшов рідкий(

В чому причина? Яйце з холодильника?
Як врятувати ситуацію?
Затишне кубло• 18 марта в 16:45
Ще олії

Я_не_аноним_100%• 18 марта в 16:46
Знаю способ с лимонным соком. Добавьте немного, он должен свернуться, ну или можете перевзбить. Добавить еще масла, яичный желток
автор Царівна Жабка • 18 марта в 16:47
Ответ дляЗатишне кубло
Ще олії
Та куди ще, повна банка майже. Завжди роблю за цим рецептом… думаю, може яйце холодне
Затишне кубло• 18 марта в 16:50
Ответ дляЦарівна Жабка
Я завжди з холодильника робила, хоча моя мама впевнена, що все має бути кімнатної темпи. Але я ж кажу: у мене завжди виходить з холодильника.
Він не загус чи загус а потім став рідкий?

В будь-якомі разі вам вище правильно радили: робити майонез зпочатку, а потім замість олвї додавати отой рідкий, що не вийшов.
автор Царівна Жабка • 18 марта в 16:52
Ответ дляЗатишне кубло

Додала ще одне яйце- загус
Цирк на дроті• 18 марта в 16:52
Чим більше олії, тим густіший.
Якщо не збився, то я роблю нову порцію густого і по -трохи вливаю той, який не збився, при потребі додаю олії.
Ясамаякрасивая)• 18 марта в 16:56
піти в магазин купити Торчин і не переводить харчі

автор Царівна Жабка • 18 марта в 16:58
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вже все добре, ви запізнились з корисною порадою
Затишне кубло• 18 марта в 17:09
Ответ дляЦарівна Жабка
Додала ще одне яйце- загус
Перемога!
Затишне кубло• 18 марта в 17:09
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Це для слабаків
Стрекозей• 18 марта в 17:16
Яка різниця
Головне щоб смачний.
Одного разу чоловік робив Олівʼє з домашній майонезом, був рідкий як соус але смак то який був
Добротная• 18 марта в 18:19
В мене якось теж вийшов рідкий. Методом проб зрозуміла, що неправильно збивала його. Треба накрити жовток голівкою блендера, ввімкнути і не підіймати певний час (кілька секунд насправді), поки жовток не розіб´ється і не змішається частково з олією, а вже потім рухами вгору-вниз зробити суміш однорідною. Тоді теж врятував ще один жовток.