Сало не люблю• 19 марта в 13:28

Какие вам больше нравятся?

tereska• 19 марта в 14:03
Я чоловіку такі придбала. Модель «спешл» зручна і не дубова, від КК взагалі мʼякі що в домашніх тапках ходиш так зручно.

Крем для арбуза• 19 марта в 14:05
Ответ дляСало не люблю
Для меня то, что для вас неудобное может быть удобным
Так никто и не спорит, что всем удобное по-своему))
Я б такое не носила, но продаю• 19 марта в 14:07
Чисто визуально первые за счет цвета, более интересный чем просто синий.
Не кую, не мелю• 19 марта в 14:08
Ответ дляДон Пэдро
Чи вам не все рівно кому і як, і що хто носить? Відторгнення викликають .
Ага, у меня так
Начальник Анонимов• 19 марта в 14:13
они уже не втренде, в тренде ультранизкой подошве, адидас тейквандо например, а еще кеды-балетки
ВЫВсеВрете• 19 марта в 14:18
Ответ дляЗайченя
Никакие. Они жутко неудобные и дубовые. Плюс в них уже каждая собака
Какие именно дубовые и жутко неудобные?
ВЫВсеВрете• 19 марта в 14:19
Ответ дляНе кую, не мелю
Никакие. Видно, что неудобные. Люди, которые носят неудобное, вызывают отторжение.
А какие удобные?

ВЫВсеВрете• 19 марта в 14:20
Ответ дляНе кую, не мелю
А Вы в чем ходите?
75В• 19 марта в 14:21
Ответ дляСало не люблю
А какие тогда советуете? Мне удобство не особо важно, мне и самбы удобные
если удобство не очень важно, то сейчас в тренде кеды-балетки.
Газель и самба были популярны пару лет назад. Это если о трендах, а так мне адидасы удобные, донашиваю, только мне кажется они маломерят.
Покорительная• 19 марта в 14:31
Ответ дляЗайченя
Моя собака такие не носит
Не кую, не мелю• 19 марта в 14:33
Ответ дляВЫВсеВрете
А Вы в чем ходите?
Я в удобном. У меня все нацелено на комфорт )
ВЫВсеВрете• 19 марта в 15:13
Ответ дляНе кую, не мелю
Можете фото обуви показать? Ну или опишите конкретнее.
Тушьмушьнюшь• 19 марта в 15:20
Ответ дляВесняний Марафон
О, это мода такая? У нас все гоняются за такими:
А чего за ними « гоняться»?
Туча ж коробок стоит
Дон Пэдро• 19 марта в 15:58
Ответ дляtereska
Гарно носиться це взуття? Син любить цей бренд, але взуття не брав ще.
tereska• 19 марта в 16:09
Ответ дляДон Пэдро
Що Адідас, що КК саме ці моделі зручні.
Але, до прикладу, моєму 18-му сину подобаються Найкі (має декілька пар якихось ексклюзивних моделей), Адідас навіть не розглядає щоб приміряти.
В мене 2 різні моделі Газелі на тонкій та на товстій підошві, то на товстій не зручні, а в інших добре та зручно ходити по відчуттям.
Від Страдіварісу були в тому році замшеві на низькій підошві з сіткою, то просто та зручно в них, можна ходити на великі відстані. Від Лакосту маю замшеву з нейлоновими вставками модель, то завузькі та на низький підйом, від АЕ незручна колодка, без супінатору, то також незручні. Від ТХ тех завузькі та дубуваті, на дуже низький підйом.
Це не про всі ж, звичайно, моделі, це я описала снікерси для ходьби по місту, щоб мали уявлення як воно в носці.
Дон Пэдро• 19 марта в 16:13
Ответ дляtereska
Що Адідас, що КК саме ці моделі зручні.
Дякую, мене цікавив відгук саме по цій моделі чоловічих, що ви скинули, але для себе візьму на замітку і решту.