Покращена• 1 час назад
Хто робив лазерну епіляцію зайдіть будь-ласка
Вам не натирає? Білизна не натирає?Вчора мені ужаси розказали що цибулини волосяні спалалили і більше ніколи не виросте, мене і натирає і піхурі були як від взуття, це норма? Шось мені страшно..
Фиктивная• 1 час назад
так вы и делаете лазерку, чтобы навсегда спалить волосяные луковицы. вы не знали?
Покращена
• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
у вас волдыри после лазерки или что? что вам натиранет?
Труси натирають наче, як від взуття піхурі були
Покращена
• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
Про піхурі не знала, і що чуттєва шкіра ппц стане тоже не знала
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляПокращена
у меня после первой процедуры была парочка волдырей, ожог. не рассчитали силу лазера. и все . потом больше никогда такого не было. ничего не натирало. что за белье у вас?)
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Ви щойно вперше зробили? Може бути і подразнення. Спалені цибулинки з-під шкіри ще будуть виходити до двох тижнів.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляПокращена
если вы сделали только одну процедуру и вам не нравится, то просто можете не продолжать
Покращена
• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
95% бавовна і 5% еластан, тільки шо подивилась на склад, аж страшно 2 піхура було чи як там правильно, один пздц великий
Фиктивная• 26 минут назад
Ответ дляПокращена
это скорее всего ожог от лазера. Если кожа в этих местах темная, то лазер реагирует на пигмент. скажите это своему мастеру, чтобы уменьшила мощность. это не от белья. у меня так было один раз после первой процедуры.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 минут назад
Ответ дляПокращена
купуйте по розмірам білизну
Начальник Анонимов• 14 минут назад
Ответ дляПокращена
Що таке піхурі ?