ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 15:30
Боляче коли самостверджуються за мій рахунок
Була подруга. Вийшла заміж за іноземця і її понесло. Вона вже не вважає себе українкою, зневажає українців . Сама жила до 35 років в такій хрущобі з трьома поколіннями в ній, була бідна. Почала вже чиплятися до мене, що я те не так та се не так. Що ми всі тут не такі і не правильно живемо
Жалію що не послала її прямо. А просто проігнориоа і заблокувала.
Я не відчула той смак коли посилаєш людину від душі.
Просто болталка• сегодня в 15:31
Ви описали таку ситуацію, коли за жінку можна тільки порадіти
60 метрів сметани• сегодня в 15:33
Та ну нафиг с такой общаться если она вас только обсирает, пусть сама в своем гэ варится
ЭтаваНиМожетБыть
• сегодня в 15:34
Ответ дляПросто болталка
Та я за неї раділа. І дружили нормально. Поки вона не почала принижувати мене, за те що я українка і все у нас погане.
В сама вона хто? Батьки українці. Вийшла заміж і через два роки стала неукраїнка
Масяня Я• сегодня в 15:34
Значит прошлась по больному. Распрощались и забудьте, зачем вам нужен это триггер при ежедневном стрессе в Украине.
Меня моя мама пытается зацепить своими жизненными установками и еще больше раздражается, что я никак не реагирую.
Рву и мечу• сегодня в 15:34
Боляче, коли ти втрачаєш близьку людину, а не коли дві дорослі бабьохи не можуть сприймати думку одна одної
ЭтаваНиМожетБыть
• сегодня в 15:35
Ответ для60 метрів сметани
Це було дуже неприємно. Скрита агресія. Я спочатку думала що мені здається, а потім зрозуміла що це мені не здається. Після кожної розмови наче мене в гімні викупали
ЭтаваНиМожетБыть
• сегодня в 15:37
Ответ дляРву и мечу
Так ви праві. Наші шляхи розійшлися. Напевно мені треба час то все переварити
Запароленое одеяло• сегодня в 16:06
Ответ дляSeehund
Вы ещё можете ее разблокировать и послать.)
И снова заблочить
Запароленое одеяло• сегодня в 16:07
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну так если она не видит в Украине ничего хорошего, то что должна делать? Врать? Вы можете привести примеры, что у нас есть хорошего, если найдете это
И, кстати, она же тоже украинка
ЛюблюДевчонок• сегодня в 16:10
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
це типова ситуцація, у мене аналогічно - подруга уїхала і почалося - шо сидиш, шо чекаєш, от я, от тут, повання життю і т.д. я її прямо спитала - нашо ти так робиш? перестали спілкуватися
Кукусикиииииии• сегодня в 16:10
ага, тоже заблокировала такое. мне молчаливый вариант самый нормальный, но они, конечно, будут думать, что это все от зависти.
ЭтаваНиМожетБыть
• сегодня в 16:25
Ответ дляЗапароленое одеяло
И, кстати, она же тоже украинка
Ні, вона каже що вже не українка. Справа тут не в країні. Вона начала мене за все гандошить. То я не так роблю, се я не так думаю.
В вона цариця бо підстелилася під фріца
ЭтаваНиМожетБыть
• сегодня в 16:26
Ответ дляКукусикиииииии
Я почала ігнорувати її повідомлення, дзвінки. Просто не хотіла тоді скандалу. Вона б все одно мене не зрозуміла б
Запароленое одеяло• сегодня в 16:27
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В вона цариця бо підстелилася під фріца
Как это не украинка. Уверена, что у нее гражданство Украины. Я тоже могу говорить, что я не украинка, но реальность от этого не поменяется
Кракадэ• 2 часа назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так у нее глаза открылись, но вы обязательно ее пошлите, пусть еще раз убедится что она права я думаю это ее слова воспринимаете через призму своего мировоззрения а может и завидуете ей , разберитесь в себе , что вас в ней трегирит