Електрохарчування• Изменено сегодня в 07:30

Ваша думка... ситуація

Купили новобудову з своїм опаленням газ поверх 4 локація в доступі все. Квартира для мами ви робили б ремонт на свій смак тобто пофарбовані стіни, двері без скла...чи так як хотіла б мама ( ремонт більш совдепії..обої, плитка невеличка...шторочки з квітами) ремонт ми робимо за власні гроші квартира теж куплена за наші... зараз все ітак дороге...
Моя думка зробити ремонт сучасний, бо вкладати гроші, щоб потім переробляти занадто дорого вийде!
Зробіть вибір:
вже голосів: 121
Як мама хоче
По сучасному
БезВзяток• сегодня в 07:29
Так для ви для мами купили ?
Мішечок щастя• сегодня в 07:30
’Мама хоче’ після такого подарунка має дякувати хоч за якись ремонт .
автор Електрохарчування • сегодня в 07:32
Ответ дляМішечок щастя
вона вже збирається там картини вішати з бісера, я сказала, що поставиш на полочку нашо дирявити стіни...то вже херова я донька...ну я завжди їй негоджу
Мішечок щастя• сегодня в 07:34
Ответ дляЕлектрохарчування
Дуже співчуваю ( в мене так ж . Все життя невдоволена і всі їй винні .
Радуга-дуга• сегодня в 07:35
делаете как считаете нужным
ремонт совдепии вы не сделаете, как бы не хотелось
а дальше не трогаете
автор Електрохарчування • сегодня в 07:38
Ответ дляМішечок щастя
Вона думає, що все падає на голову мені...я щей людині за ремонт рік гроші віддавати буду. А коли я про це кажу, то розказує...що можна було купити б/у квартиру і ганяля б всеодно мене що треба тесе переробити. Ходила до подружки у гості та теж живе в новобудові син купив готову з меблями навідь...то вже хоче шоб і обставлена була гарно...ну короче я фонарею
Лукава_Кiшка• сегодня в 07:36
Ну в обоях ничего страшного не вижу, крашеные стены дороже и мама вымажет их. Двери тоже можно найти классные современные. Плитку естественно на свой вкус берите.
Радуга-дуга• сегодня в 07:36
Ответ дляЕлектрохарчування
почему бу не хотите?
автор Електрохарчування • сегодня в 07:37
Ответ дляРадуга-дуга
делаете как считаете нужным
а дальше не трогаете
Я з вами згодна, але зробити стіну під покраску щоб поклеїти обої...ну нафіг
В моїй хаті моя правда• сегодня в 07:38
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы к маме как квартирантке относитесь может она и вас так растила квартира была как музей нельзя ребенку там ничего трогать спать и есть у вас было одно развлечение
Автор вы не правы
когдадеЦкие• сегодня в 07:38
Звучить так, наче ви мамі в оренду на рік ту квартиру пропонуєте - це не чіпай, на те не дивись, тут все не твоє, киш звідси, раз не подобається.
По друге, ваша щира впевненість, що фарбовані стіни і ця мармурова дікуха як в мавзолеї, буде актуальна років за 5 - прикольна. Мода міняється, нічого не вічне.
JulJul07• сегодня в 07:38
Скільки років мамі? Якщо 60- то ще не раз ремонт треба буде робити. Якщо 90- то інша справа. А ще питання: де житло мами? Чи це ви її великий будинок продали, а тепер купили собі і ій по квартирі?
П.с. робила б так, як хоче мама. Це Ви їй квартиру купили, в не собі. Займайтеся ремонтом в квартирі, в якій живете самі
Млинець Мій• сегодня в 07:38
Я за компроміси і маніпуляції- шпалери під фарбу, двері суцільні, бо зі склом - дорожчі, плитка велика, бо так дешевше класти ( я знаю що дорожче), зато текстиль - те що просто замінити - весь що їй подобається, бо про шпалери вона швидко забуде, а шторки прати буде регулярно і роздивлятись. Кухня - сучасна, але плита - як вона хоче, наприклад - моя мама не хоче індукцію. Щоб ні в якому разі у неї не склалось враження, що я роблю ремонт на ’ коли вона помре, здавати буду’.
Шеллар• сегодня в 07:38
Якщо це подарунок, то так як хоче Мама, а якщо все на ваш смак, то має звучати так ’Мама, ти тут доживаєш із моєї ласки, тому дизайн як я сказала, нічого чіпати не можна’.
пу_пугренчик• сегодня в 07:38
жЫрно получилось у вас автор.
Весотехник• сегодня в 07:40
Сделала бы ремонт и сдавала бы. Сейчас все очень дорого, деньги не помешают. Мама и так должна быть благодарна, а раз хочет обои - пусть гуляет лесом.
автор Електрохарчування • сегодня в 07:39
Ответ дляРадуга-дуга
почему бу не хотите?
Щоб все переробляти? З власним опаленням мало продають або ціни нескладуть
Почемучка• сегодня в 07:41
Ремонт робіть сучасний, щ мамою це не обговорюйте просто. І попрікати , що ви рік будете борг за це віддавати маму не треба. Стосовно картин ви перегнули, нехай вішає собі. Ну і штори в квіточки - теж не проблема, потім поміняєте, просто беріть дешеві
Радуга-дуга• сегодня в 07:40
Ответ дляЕлектрохарчування
вам надо как то слышать друг друга
хочет шторку с цветочками - а вам то что? ну пусть будут цветочки
Млинець Мій• сегодня в 07:40
Ответ дляРадуга-дуга
почему бу не хотите?
Дорожче переробляти - ще й демонтаж.
Ниф_ниф• сегодня в 07:41
Та вы ж уже три раза спрашивали. Ооо вас колбасит из за обоев
Жинси на дитину• сегодня в 07:41
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы умничка что купили для мамы, мне было бы всё равно на ремонт если бы мне купили, а маме бы я сказала что пусть делает сама ремонт какой хочет, самостоятельно, не думаю что ваша мама старушка, 50+ скорее всего.
JulJul07• сегодня в 07:43
Короче, бедная мама. Вроде бы и дожила, дождалась благородного подарка от дочери, а нет... Дочь маме одолжение делает, и потом будет всю оставшуюся жизнь рассказывать, что она долги год отдавала. Это всё из оперы ’я отдала тебе лучшие годы’, или ’я же ночи не спала,во всем себе отказывала, ты теперь мне по гроб жизни должна’. Грусть и печаль, а не отношения....
Пес Патрон• сегодня в 07:43
Робите сучасний в ногу з часом.Картини поставить.
Радуга-дуга• сегодня в 07:44
она же сама была согласна на вторичку...
нет, новострой... я годами буду отдавать за твой ремонт
почему не упростить всем жизнь?
Цвірінь• сегодня в 07:44
Ей что там 5 лет жить?
Ранковий базар• сегодня в 07:45
Ремонт по своему вкусу,а декор по маминому:шторы,диваны,стулья текстиль
Радуга-дуга• сегодня в 07:45
моя мама вышивает большие картины - повесила у себя дома
никакой трагедии - хочет делает
почему вас это бесит?
Ниф_ниф• сегодня в 07:45
Ответ дляЦвірінь
Ей что там 5 лет жить?
Та автор писала в прошлых темах, что типа мама ж не вечная, а квартира им достанется
А чего вы, автор не пишите, что мама давала деньги на покупку квартиры?
Цвірінь• сегодня в 07:46
Ответ дляНиф_ниф
Ну так через лет 20 все равно ремонт делать снова