Электричка• 23 марта в 09:16

Хочу змінити роботу, але боюсь втратити стабільність

Зараз не жах, але відчуття, що я тут застрягла. Як ви приймали рішення, коли обидва варіанти страшні по-своєму?
наКоблучках• 23 марта в 09:17
Скільки років працюєте?

Несу пургу• 23 марта в 09:21
Уходила не в пустоту, а искала место заранее. Но всегда на зарплату выше, поэтому это было дополнительной мотивацией уйти.
Добротная• 23 марта в 09:22
автор я так сиджу 20 років на одному місці, створювала тему як 10 років працювала ,15 років.
саме обідно що в мене робота дуже легка але я так хочу змін
Зоя Жорівна• 23 марта в 09:24
Ответ дляДобротная
Що за робота?
Добротная• 23 марта в 09:26
Ответ дляЗоя Жорівна
Що за робота?
офісна робота, бумаги, клієнт банк, договора...
Зоя Жорівна• 23 марта в 09:27
Ответ дляДобротная
Це десь на підприємстві чи маленька фірма?

Сама працюю на ненависній роботі,аля бухгалтер більше 12 років.Але буду звільнятися на літо в нікуди,моя нервова система вже не витримує.
Добротная• 23 марта в 09:31
Ответ дляЗоя Жорівна

приватна фірма, але немала.
мені здається бухгалтером простіше знайти

Зоя Жорівна• 23 марта в 09:35
Ответ дляДобротная
приватна фірма, але немала.
У великих містах можна,але я живу в маленькому містечку,і тут з роботою не дуже.
Добротная• 23 марта в 09:35
Ответ дляЗоя Жорівна
віддаленно ж можна. зараз дуже багато пропозицій , бо я теж іноді проглядаю
Зоя Жорівна• 23 марта в 09:38
Ответ дляДобротная
Теж проглядаю віддалені пропозиції,але я не бухгалтер класичний,я скоріше як оператор по внесенню даних,хоча є бухгалтером по штату,але по факту недобухгалтер)
Чаклунка-ведунка• 23 марта в 09:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Може на якісь курси піти для розвитку? а там і робота знайдеться
Зоя Жорівна• 23 марта в 09:56
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я живу в маленькому містечку на 20 тисяч жителів,тут тільки кафе,магазини,салони краси,3 супермаркети,курсів по розвитку точно немає) Та і те,що хотілось би розвивати,зараз не можу собі дозволити,потрібно сина 9-класника кудись пристроювати.
Чаклунка-ведунка• 23 марта в 10:01
Ответ дляЗоя Жорівна
Онлайн зараз є все, сама зараз на курсах. І не жалійте на себе грошей, саме на розвиток. Чомусь нам для дітей нічого не шкода, а як для себе - то все не на часі. Знайдете кращу роботу, то швидко ті гроші відіб´єте) Через пару років скажете собі дякую
Добро с Кулаками• 23 марта в 10:57
Ответ дляДобротная
Может быть так что вы пойдете в поиски изменений и через лет 5 побродив вернётесь обратно и будете радоваться
Не зацілована• 23 марта в 19:50
Автор, я в такому ж стані: ніяк не наважусь.
Яка у вас зараз зарплата?
NastiaVadim21• 27 марта в 03:14
Удалено администрацией...
NastiaVadim21• 27 марта в 03:14
Ответ дляНе зацілована
Яка у вас зараз зарплата?
Удалено администрацией...
NastiaVadim21• 27 марта в 03:14
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
NastiaVadim21• 27 марта в 03:14
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Удалено администрацией...