Добрий вечір, котик із запаленням кишечника два тижні на преднізолоні5мг
Спочатку було 7 днів по 1/2таб 2 рази на день
Потім перейшли на 1/2 1 раз на день
Лікар сказав тепер сходити і призначив надалі 1/2таб через день на три дні і на цьому завершити лікування
Чи правильно таке завершення лікування, чи не рахується це як різка відміна?
Хто стикався з цим препаратом, чи можливо хтось підкаже як краще зійти?
Потім перейшли на 1/2 1 раз на день
Даю справку• 23 марта в 20:22
Ми приймали довгостроково метипред(мелилпреднізалон), зараз завершуємо, 2 тижня 1/2 таблетки (це 2 мг,) через день, потім ще 2 тижня 1/4 таблетки(1 мг) через день.
Як правильно не в курсі