Тут как тут• 23 марта в 21:52

У кого дитина не хотіла йти в садок

як довго тривала адаптація і що спрацювало?
Астоновитесь!• 23 марта в 21:57
За 3 роки не адаптувалася, вже школу закінчила і до сих пір мені той садок згадує.

Пуки-куки• 23 марта в 21:57
Моя дуже плакала. Розпитувала, що сподобалось, що ні. Казала смачно готують.
Ну я і казати стала, пішли, бо там же смачний сніданок, а як не встигнеш… бігом біжала) 2 роки.
Последний вагон• 23 марта в 21:59
Віддала в приватний садок в 2 роки. Залишила відразу на весь день, не хотіла возитися з тими адаптаціями, сказала якщо треба хай телефонують заберу. Але для мене це було питання життя і смерті, перший місяць приходила і спати лягала, прокидалася коли вже пора з садка забирати
фан L.O.S.T.• 23 марта в 21:59
Двоє не хотіли і не ходили
Безпринципова• 23 марта в 22:12
Не хочет. Не отдаю. Для меня так отчасти даже лучше, сад это болячки вечные. Да еще и у нас тут гос сад такой себе, в частный возить далеко. То и ладно
Ms. Android• 23 марта в 22:14
Вы понимаете что если не хочет, то значит что-то не так и это стресс . Какая адаптация? До трех лет нужна только мама, потом индивидуально. У меня дочка так и не адаптировалась, пробовала в 4потом в 5 . Но в школу пошла на ура, очень понравилось сразу. До этого год водила на подготовку и все. Сначала три ноля с ревом тягают в садик, а потом лечат
Докладальниця• 23 марта в 22:14
3,5 р не хоче і ніякі розповіді як там добре не працюють) Поки у нас є можливість не ходить

Рожки-да-ножки• 23 марта в 22:59
В первый сад не хотел ходить, переехали перевела в другой, ходит спокойно, не бежит конечно, но более менее, с учетом что он у меня прям мамин