Квітка Миру• 24 марта в 17:55
Аналіз ЗАК
Це вважається ідеальним аналізом крові?жінка.
Квітка Миру
• 24 марта в 18:01
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну да, всё отлично. Расстроились?
Скажіть,будь-ласка,а якщо запалення по гінекології,наприклад, запалення придатків,то аналіз крові може бути таким чи ні?
Хи хи, ну ну• 24 марта в 18:02
Ответ дляКвітка Миру
Скорее нет. Что-то да покажет.
Но...бывает анализ не очень точный, любая лаборатория может этим грешить.
Барабан для дорослих• 24 марта в 19:36
Ответ дляКвітка Миру
Може
Квітка Миру
• вчера в 08:18
Ответ дляTeonaa
А нікому тут тромбоцитарна частина не виглядає зависокою?
От і я за це питаю.
Ответ дляКвітка Миру
От і я за це питаю.
Ну, скажімо так. Ви хоч приблизно скажіть причина сдачі - просто чи щось хвилює, чи був важкий ковід/грип там.
Бо як є якісь передумови, то я б покопалася (ну що там: д-димер ще дивляться і млово, яке я абсолютно не вмію птсати: коагулограма чи як її)
Я не лікар, но чоловік нещодавно занедужав солідно, то я буда у лікаря з ним. І питала про доцільність перевірки на серце і судини. То він мені пояснив що тромбоцити 180 і шось там ще (робили екг теж) говорить що немає потреби. Тобто хороший рівень, як я зрозуміла, це десь 180
Квітка Миру
• вчера в 09:48
Ответ дляTeonaa
Загальна слабкість.Біль в тазу.В мене є грижі.Але це може після місячних.7 день циклу.А вони йшли 5 днів.
Ответ дляКвітка Миру
Грижі це в хребті
А там де жіночі органи - там кісти-міоми-едометріози-поліпи
Але ні. Тромбоцити це з іншої опери. Це густина крові, це судинне таке щось. Якщо такі результати на рівному місці до 40 років, треба це проконтролювати додатково, моя думка непрофесійна, скажімо так
Квітка Миру
• вчера в 12:30
Ответ дляTeonaa
Грижі це в хребті
Добре ,дякую за Вашу думку.