Будьте так ласкаві• сегодня в 17:59

Тобто ппо у нас немає?

На Сихові у Львові щойно повторно влучили в той самий будинок.
Про приліт в центрі Львова в памʼятку юнеско взагалі - шок!
Мер пише що вони 40 хвилин кружляли над містом.
Франківськ - пологовий будинок.
Саджу все зарання• сегодня в 18:02
Є, але не все можуть збити, дрони стали більш модернізованими., вони знають які шляхи прольоту, неділю розвідники працювали(
ніхто в світі не може все збити, а росіяни змінили тактику на більший терор вдень.

До того ж війна на Близькому сході внесла свої корективи щодо пво. Нам потрібні ракети
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 18:01
ПВО у нас хоть завались
Ракет к нему нет.
Ондатрова шуба• сегодня в 18:02
Тобто жодне ппо не гарантує 100% збиття

А за трольні вброси і неправильний вибір розділу можна піти одразу в бан
Prervana• сегодня в 18:02
Киев отбился от хз какого количества за сегодня. Всё есть. Приезжайте к нам
автор Будьте так ласкаві • сегодня в 18:03
Ответ дляСаджу все зарання

Я просто читаю, на Львів їх 4 летіло і потім нова небезпека і повторне влучання в той самий будинок
Саджу все зарання• сегодня в 18:04
Ответ дляPrervana
Так Пво працювало і чути було добре.
Пирожкиня• сегодня в 18:04
там стільки факторів для влучного збиття, нестача набоїв и т.д. ви знаєте скільки бригад праціють - мобільних і стаціонарних, на воді стоять (я зараз про своє міст о), щоб там збити а не над містом. роблять що можуть, я коли дивлюся на їх роботу - буквально боги
Саджу все зарання• сегодня в 18:04
Ответ дляБудьте так ласкаві
Коли вже над самим містом, там може не стояти пво , це ж зрозуміло
А перед містом не вдалося збити.
Рогнеда Карповна• сегодня в 18:06
Ну просто київські мобільні бригади більш натреновані.
Угадайс• сегодня в 18:06
Относительно (не так часто как по Киеву, Харькову и т.д.) новое направление просто, как и нам же не дают, не продают, чем сбивать. Они ж довольно долго шахеды на ЗУ не пускали, и это новые шахеды с ИИ, разной высотой полета и бешеной скоростью (((.

у нас ночью грохотало, но хоть не в дом.
Телефон Рубика• сегодня в 18:06
У Львові розслабили булки,поки хлопці збивають цілодобово на Чернігівському і Сумському напрямках
автор Будьте так ласкаві • сегодня в 18:07
Ответ дляРогнеда Карповна
Можливо
lilul990• сегодня в 18:07
До вас залетів один дрон на тисячу років у вас уже висновок шо ппо немає

Збивати мусять лиш над запоріжжям? Ну буває
автор Будьте так ласкаві • сегодня в 18:09
Ответ дляlilul990

На десять тисяч років, заспокойтеся зі своїм знеціненням
Угадайс• сегодня в 18:09
Ответ дляРогнеда Карповна
но тренируются, потому что по нам больше пускают, и это не упрек, а просто факт
я второй час новости читаю, как весь запад и Винница.
Люди и не так как мы из-за опыта реагируют, шахеды летят низко, а они головы задрали и смотрят, а потом по монастырю попадание
Тирамісу на терасі• сегодня в 18:10
При таком дефиците ппо, естественно на иф никто не будет ставить, к вам залетело 1 раз за все время.
lilul990• сегодня в 18:10
Ответ дляБудьте так ласкаві
Зараз дрони модернізовані. Важко угнатися за тими всіма видумками.
Угадайс• сегодня в 18:11
Девчата, что по роддому? мамы и детки хоть в подвалах?
у меня мурашки, как вспомню первый обстрел роддома в Мариуполе, а потом сколько их было.

и они отлично знают, куда направляют гниды
lilul990• сегодня в 18:13
Пам´ятка ЮНЕСКО блять. Шок

А то шо в Полтаві в дім, у Запоріжжі дім горів, у Дніпрі сьогодні в дім попали то фігня

Вибачте шо знецінюю але ви там окуєвші
автор Будьте так ласкаві • сегодня в 18:13
Ответ дляlilul990
Пам´ятка ЮНЕСКО блять. Шок

Вибачте шо знецінюю але ви там окуєвші
Йдіть прийміть ліки.
lilul990• сегодня в 18:14
Ответ дляБудьте так ласкаві
Йдіть прийміть ліки.
У вас життєві пріоритети неправильно розставлені
Хомо_сапиенс• сегодня в 18:14
Ответ дляУгадайс

Точно в роддом попали?((
Угадайс• сегодня в 18:14
Ответ дляСаджу все зарання
А перед містом не вдалося збити.
они летят реально с бешеной скоростью, поверьте киевлянам и нашей области.
Раньше можно было и два фильма глянуть пока от границы с Сумщины, Черниговщины к нам перелетало, а сейчас перелетели границу и уже минут через 20 маскимум слышу за окном как их и сбить пытаются, и падлы летят.
автор Будьте так ласкаві • сегодня в 18:14
Ответ дляУгадайс

Да, я теж лежу і кручу в голові охмадит
ХвостПистолетом• сегодня в 18:15
Ответ дляPrervana
А хіба ви не з Харкова?
Саджу все зарання• сегодня в 18:16
Ответ дляlilul990
Пам´ятка ЮНЕСКО блять. Шок

Вибачте шо знецінюю але ви там окуєвші
Не треба йти по шляху стикання лобами людей, це теж мета пуйло, внутрішні суперечки, ви як маленька
Угадайс• сегодня в 18:17
уже по Житомиру (((
Prervana• сегодня в 18:18
Ответ дляХвостПистолетом
А хіба ви не з Харкова?
Я вообще из Запорожья, если на то уж пошло😆
ХвостПистолетом• сегодня в 18:18
Ответ дляlilul990

Будь ласка, майте Бога в серці.
Сьогодні так було в Запоріжжі, що дуже гучно , і шкода загиблого і інших постраждалих.
Угадайс• сегодня в 18:20
Ответ дляХомо_сапиенс
Точно в роддом попали?((
вот нашла с группы местной:
Була спроба удару по одній із адміністративних будівель в Івано-Франківську
Є пошкоджені вікна, зокрема, пологового будинку і довколишніх будівель.
За словами мера Марцінківа, у перинатальному центрі всі пацієнтки і медперсонал були в укриттях. Травмованих них немає.