Готова до другої• 24 марта в 19:24
Я вже все.. їде дах
Я багато раніше тут писала. Що повернулася з Німеччини з дитиною. А тут нічого не складається. Ні з роботою ні з відносинами з чоловіком.
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
показать весь текст
1
2
5
10
27
46
Love_Love_Love_• 24 марта в 19:49
Ответ дляГотова до другої
Багато можна побачити в 21 рік?
Та достатньо, якби доросла людина.
У вас трохи дивна позиція, вам всі щось винні. Поїхати в Німеччину це всього навсього зібрати чемодани і сісти в автобус. Для чого стільки стресу і страждань?
У вас трохи дивна позиція, вам всі щось винні. Поїхати в Німеччину це всього навсього зібрати чемодани і сісти в автобус. Для чого стільки стресу і страждань?
3
1
3
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:50
Ответ дляВсех анонимов аноним
А в Германии вас поселили на вилле в Баден-Бадене у водопада?)
Всі будинки в Німеччині доглянуті. Такого уйобища ніде немає як на Троєщині чи Лісовий
1
14
7
3
Конотопська відьма• 24 марта в 19:50
Ответ дляУкраїнська зірочка
Проблеми з роботою це і є наслідки війни та руйнування економіки через неї. Дивно не бачити цей взаємозв´язок.
Знаю я таких, то німця занюхала, і вже все їй не так, ні Україга, ні робота, ні чоловік
2
2
Варена цибуля• 24 марта в 19:50
Ответ дляГотова до другої
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Як це немає майбутнього? Уявіть, що ваша дитина виросте і стане Воєнкомом Приморського району Одеси, це майже як Президент Галактики, трохи нижче, на півсходинки.
1
1
5
Безсовісна кума• 24 марта в 19:50
Ответ дляГотова до другої
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Що у вас зараз, у ваші квартирі, в цей момент котиться в прірву?
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:51
Ответ дляКонотопська відьма
Ну це піііііііі автор, я куєю, спасібо, досвіданіє!
Які хрущі занедбані, який асфальт, яке все убите
3
11
1
4
1
Всех анонимов аноним• 24 марта в 19:51
Ответ дляГотова до другої
Всі будинки в Німеччині доглянуті. Такого уйобища ніде немає як на Троєщині чи Лісовий
Я посмотрю где вы будете жить в Германии, когда за аренду будете платить сама
Вам Троещина покажется раем
Вам Троещина покажется раем
9
1
1
1
Птица Говоруша• 24 марта в 19:51
Ответ дляГотова до другої
Просто дитина не бачила іншого відношення в школі до переїзду. Не знали що буває по іншому.
Що міняти школи ? У всіх однаково. Вчитель не поважає учнів, дозволяє собі з них глузувати.
В моєму дитинстві так само було, неповага до дитини. Нічого не змінилося
Що міняти школи ? У всіх однаково. Вчитель не поважає учнів, дозволяє собі з них глузувати.
В моєму дитинстві так само було, неповага до дитини. Нічого не змінилося
мені самі вже самій п´ятий десяток і вчителів я бачила за своє життя, і навчання дітей, абсолютно різних.
За кордоном вони також дуже різні.
І тільки вам і вашій дитині все погано, і всі погані
За кордоном вони також дуже різні.
І тільки вам і вашій дитині все погано, і всі погані
3
3
Українська зірочка• 24 марта в 19:51
Ответ дляВарена цибуля
Як це немає майбутнього? Уявіть, що ваша дитина виросте і стане Воєнкомом Приморського району Одеси, це майже як Президент Галактики, трохи нижче, на півсходинки.
Ці місця вже давно розпродані. І не гарантія вічного царювання на них.
Варена цибуля• 24 марта в 19:51
Ответ дляБезсовісна кума
Що у вас зараз, у ваші квартирі, в цей момент котиться в прірву?
Та нормальний троль, трохи жирний і нудний, але на безриб´ї і рак риба.
5
1
1
1
СкокоМнеДадите• 24 марта в 19:52
Ответ дляГотова до другої
Просто побачила там краще життя. Раніше не бачила такого.
А що ви там робили? Знайшли себе? Роботу яка була до душі?
2
Анонім-ка• 24 марта в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Та достатньо, якби доросла людина.
У вас трохи дивна позиція, вам всі щось винні. Поїхати в Німеччину це всього навсього зібрати чемодани і сісти в автобус. Для чого стільки стресу і страждань?
У вас трохи дивна позиція, вам всі щось винні. Поїхати в Німеччину це всього навсього зібрати чемодани і сісти в автобус. Для чого стільки стресу і страждань?
А як же ми дізнаємось, що у нас в школах така засада. і взагалі все навкруги сіре, грязне і якесь там ще? Як, я вас питаю
Це все заради нас. Очі нам відкрити.
Це все заради нас. Очі нам відкрити.
2
1
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:52
Ответ дляБезсовісна кума
Що у вас зараз, у ваші квартирі, в цей момент котиться в прірву?
Я лечу в прірву
1
6
2
2
ВерСаСе• 24 марта в 19:52
Ответ дляГотова до другої
Всі будинки в Німеччині доглянуті. Такого уйобища ніде немає як на Троєщині чи Лісовий
Господи, да всрались вам те многоэтажки . Я в Бухаресте, тут местами норм, а местами куча мусора и ободранных зданий. Не пофиг ли на них?
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
3
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:53
Ответ дляСкокоМнеДадите
А що ви там робили? Знайшли себе? Роботу яка була до душі?
Посуд мила там.
Але гроші платили . На все вистачало
Але гроші платили . На все вистачало
6
1
5
5
Всех анонимов аноним• 24 марта в 19:53
Ответ дляВерСаСе
Господи, да всрались вам те многоэтажки . Я в Бухаресте, тут местами норм, а местами куча мусора и ободранных зданий. Не пофиг ли на них?
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
Автор насмотрелась на дома богатых немцев и размечталась
1
4
Анонім-ка• 24 марта в 19:53
Ответ дляГотова до другої
Я лечу в прірву
Та не брешіть, ви в ямі.
1
1
Альдебаран• 24 марта в 19:53
Ответ дляГотова до другої
Я не можу тут жити. Я ненавиджу все тут.
А как раньше жили?
Безсовісна кума• 24 марта в 19:54
Ответ дляГотова до другої
Я лечу в прірву
Як саме? Думаєте, що ви в лайні? А ви подумайте інакше. Що вам заважає поїхати туди,куди вам хочеться?Не пишіть про свою істерику. По факту.
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:54
Ответ дляВерСаСе
Господи, да всрались вам те многоэтажки . Я в Бухаресте, тут местами норм, а местами куча мусора и ободранных зданий. Не пофиг ли на них?
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
Вы не на том зацикливаетесь
Нужно отношения с мужем налаживать, про работу думать, ребенком заниматься
Я не можу на вулицю вийти. Тошно від цієї гидоти навкруги
5
2
2
3
9
Love_Love_Love_• 24 марта в 19:54
Ответ дляГотова до другої
Всі будинки в Німеччині доглянуті. Такого уйобища ніде немає як на Троєщині чи Лісовий
Ви десь в селі були ?
Стрьомнішого міста як Берлін я не бачила, а нє…. ще був Ессен там взагалі пізда глазам 😆
Стрьомнішого міста як Берлін я не бачила, а нє…. ще був Ессен там взагалі пізда глазам 😆
4
8
1
СкокоМнеДадите• 24 марта в 19:54
Ответ дляГотова до другої
Посуд мила там.
Але гроші платили . На все вистачало
Але гроші платили . На все вистачало
Ну тоді почніть з антидепресантів. Есциталопрам не допоміг, щось інше допоможе. А потім на ад розлучайтесь з чоловіком і їдьте. Послідовно
1
ВерСаСе• 24 марта в 19:54
Ответ дляВсех анонимов аноним
Автор насмотрелась на дома богатых немцев и размечталась
Ну это пока ей ей самой не пришлось снимать хату в Европе. Где даже за сарай с плесенью придется драться с другими арендаторами
1
5
Птица Говоруша• 24 марта в 19:54
Ответ дляКоленная ложечка
Я выехала давно. Но лучше подачки сытые, чем обстрелы, сорваться психика и ребёнок птсд.
Но у вас патриотизм от безвыходности, я понимаю и жалею чисто по-человечески.
Как-то же надо объяснять этот мазохист тем кто остался
Но у вас патриотизм от безвыходности, я понимаю и жалею чисто по-человечески.
Как-то же надо объяснять этот мазохист тем кто остался
Хватит уже теми детьми манипулировать и прикрываться. Если бы принимающие страны предлагали только мирное небо над головой, койку в общежитии и обязательное условие работать, то выезжающих ’чтобы психика не сорвана была, и у деток птрс не было’ , было бы гораздо меньше.
Перечеркивание собственной жизни, и поиски где больше дадут, срывают психику гораздо сильнее, и посты таких как вы, это подтверждают
Перечеркивание собственной жизни, и поиски где больше дадут, срывают психику гораздо сильнее, и посты таких как вы, это подтверждают
2
5
Анонім-ка• 24 марта в 19:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну тоді почніть з антидепресантів. Есциталопрам не допоміг, щось інше допоможе. А потім на ад розлучайтесь з чоловіком і їдьте. Послідовно
Нашо тролю антидепресанти?
2
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:55
Ответ дляБезсовісна кума
Як саме? Думаєте, що ви в лайні? А ви подумайте інакше. Що вам заважає поїхати туди,куди вам хочеться?Не пишіть про свою істерику. По факту.
Страх що не справлюся. Обіда що дитина на мені і помочі від батька ніякої
1
2
1
2
Місячне Сяйво• 24 марта в 19:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну тоді почніть з антидепресантів. Есциталопрам не допоміг, щось інше допоможе. А потім на ад розлучайтесь з чоловіком і їдьте. Послідовно
Защита уже заканчивается
автор
Готова до другої
• 24 марта в 19:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви десь в селі були ?
Стрьомнішого міста як Берлін я не бачила, а нє…. ще був Ессен там взагалі пізда глазам 😆
Стрьомнішого міста як Берлін я не бачила, а нє…. ще був Ессен там взагалі пізда глазам 😆
Так
Love_Love_Love_• 24 марта в 19:55
Ответ дляГотова до другої
Страх що не справлюся. Обіда що дитина на мені і помочі від батька ніякої
Нашо вам поміч якщо вам на все хватало?
1
1
4
Безсовісна кума• 24 марта в 19:55
Ответ дляГотова до другої
Страх що не справлюся. Обіда що дитина на мені і помочі від батька ніякої
А раніше коли їхали було інакше?
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу