Готова до другої• 1 час назад

Я вже все.. їде дах

Я багато раніше тут писала. Що повернулася з Німеччини з дитиною. А тут нічого не складається. Ні з роботою ні з відносинами з чоловіком.
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Київ.
Він не може, бо звілношення вчителів до учнів страшне. Зневага у всьому насмішки. І не тільки до нього до всіх.
Дитина порівнює там і тут .
То там краще. Плюс обстріли
У Києві грязно і занедбано? Щось важко повірити. Фото є?
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Зря вы тут распыляетесь. Тут остались только убежденные патриоты, они не разделят ваших стенаний
Слухайте, при чому тут патріоти? Я їй написала нормальне повідомлення, хотіла підтримати, але в неї криша їде від того що в Києві все обдерте і обригане , а в Німеччині вона рай на землі побачила. То незай собі їде, нашо стільки гімна про Київ писати?
Конотопська відьма• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
А как при войне может ладится с работой и чоловиком? Психика и экономика в такое же жопе как и люди.
Ви від свого теж в Германію втекли?
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Чому я повинна за все думати? Чоловік батько дитини який нас сюди зазивав, то йому взагалі поспати.
Я навіть вбити себе не можу бо дитина мене любить і нікому крім мене не потрібна
Удалено администрацией...
Варена цибуля• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
Ви це припиняйте, маса людей під час війни змогли суттєво збільшити свої доходи, просто потрібно бути сміливішими, рішучими. Гроші самі себе не вкрадуть.
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляКашпо
Присоединяюсь.

Автор, так жить нельзя. В вашей ситуации нет ничего непоправимого. Но ждать этого в клинической депрессии нельзя.
Берите себя с ребенком за уши и тащите как минимум в безопасность без оглядки на чужого вам мужа.
В мене таке відчуття що я в темній ямі з якої не можу вибратися
Коленная ложечка• 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
И что же вы делаете на форуме страны, которая для вас такой ж**** кажется?
Из лучшего - это на подачках сидеть по чужим углам, и за 500 евро быть под полным контролем? Вам такая жопа, ромашковое поле для вас?
Я выехала давно. Но лучше подачки сытые, чем обстрелы, сорваться психика и ребёнок птсд.
Но у вас патриотизм от безвыходности, я понимаю и жалею чисто по-человечески.
Как-то же надо объяснять этот мазохист тем кто остался
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Так і є. Ви саме там.
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
До лікаря йдіть. Вам повезло, що ви в Україні, є безкоштовні психіатриі до них можна потрапити швидко, а не чекати місяцями , як за кордоном.
Конотопська відьма• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Автор, а обстріли Вас не лякають?
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Вы работаете? Вряд ли
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляПтица Говоруша
Слухайте, не брешіть, тут повно було тем про булінг у школах за кордоном, зокрема і в Німеччині.
Підіть поговоріть з вчителем, або переведіть дитину до іншої школи. А як ви до переїзду на пособіє жили в страшному і обриганому і нічого не змінювали? Погано вам тут, бо халяви нема, а ви до неї так звикли, так звикли
Просто дитина не бачила іншого відношення в школі до переїзду. Не знали що буває по іншому.
Що міняти школи ? У всіх однаково. Вчитель не поважає учнів, дозволяє собі з них глузувати.
В моєму дитинстві так само було, неповага до дитини. Нічого не змінилося
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
Как вы все будете дальше жить, привыкшие к безделью и подачкам?🫣
Это ж не будет вечно🤭
Безсовісна кума• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Головне нагнітайте більше. І нічого не робіть для покращення. В церкву сходіть, до лікаря, спортом займіться це безкоштовно,дитині пирога спечіть чи пасочку. Забєбали ваші деструктивні страждання. Чоловік не воює, дитина здорова, працюйте. В столиці роботи повно.
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляПолтавська галушка
Назвіть конкретно, де це так депресивно? В нас чистота, красота, святкові інсталяціхї скрізь, у центрі міста навіть асфальт комунальщики миють до блиску. Так це ми в прифронтовій зоні. Невже може бути десь в Україні така занедбаність, як Ви пишите. Щось не віриться.
Київ. Спальні райони.
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Київ. Спальні райони.
Які конкретно?
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляПолтавська галушка
Спальні райони.
Там де старий житловий фонд
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Багато можна побачити в 21 рік?
Всех анонимов аноним• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Спальні райони.
Там де старий житловий фонд
А в Германии вас поселили на вилле в Баден-Бадене у водопада?)
Птица Говоруша• 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
Себя пожалейте, видимо ваши подачки не такие и сытые, если лезете сюда от безысходности, потому что там нигде не нужны.
Для адекватного человека мазохизм - это тыняться с протянутой рукой на чужбине, с упорством идиота лезть на форум покинутой страны и крутить свою примитивную шарманку, что счастлива и кого-то жалеешь.
Идите интегрируйтесь)
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Київ. Спальні райони.
Всі? Ви у всіх районах?
Конотопська відьма• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Спальні райони.
Там де старий житловий фонд
Ну це піііііііі автор, я куєю, спасібо, досвіданіє!
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляВарена цибуля
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Українська зірочка• 1 час назад
Ответ дляКонотопська відьма
Вона не про війну пише, а що з роботою не ладиться і чоловік не такий.
Проблеми з роботою це і є наслідки війни та руйнування економіки через неї. Дивно не бачити цей взаємозв´язок.
75В• 1 час назад
Тільки до психолога чи психіатра. Така реакція не нормальна. Бідна дитина.
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Та ні... ви ж в ямі, як з неї можна скотитися в прірву?
автор Готова до другої • 1 час назад
Ответ дляКонотопська відьма
Автор, а обстріли Вас не лякають?
Щей як. При остріоаз в мене серце колотиться і руки трясуться
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
Работать идите и вся депрессия исчезнет
Кашпо• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Зовите на помощь. Серьезно.
Свяжитесь с контактами в Германии и организуйте выезд назад. Вы уже знаете все подводные камни, можете сделать все более правильно
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
щось вже трясуться... зараз не обстріл... бухаєте?