Говорю відверто• 25 марта в 11:32
У кого є досвід покупок на аукціонах (прозорро), що купляли? Хочу авто
andrey_spec• 25 марта в 11:56
Не в досвіді справа. Авто - це забитий перекупами ринок, і аукціони вони також не оминають вже багато років. Тому ідея - так собі.
КаРаКаТиЦа• 25 марта в 12:05
Прозорро? Ви держзакупівлю на своє авто влаштуєте? 😂
Які цікаві нині депутати пішли, на порадниці питають))
Томатико• 25 марта в 12:35
Ответ дляЯ така бойова
Лучше уже тогда пригон с Европы
Из Польши или стран Балтии?
Барбітта• 25 марта в 13:37
працювала до цього року в держ.установі, продавали авто через Прозорро. Ви, як потенційний покупець можете ознайомитись з документами, подивитись онлайн на авто. Підводних каменей зазвичай нема, якщо розбираєтесь в авто і документах. Єдине, що на аукціоні ви можете бути не одна, а ще інші покупці, тоді кінцева ціна може збільшитись. До ціні ціни додаються послуги майданчика, через який ви будете подавати документи для участі в аукціоні, ПДВ (на остаточну ціну), + послуги нотаріуса (якщо потрібно), + евакуатор (якщо авто не їзде). Багатьох приваблює початкова низька ціна, а нюанси є завжди і не всі їх знають.