неДодекаэдр• вчера в 17:57
Перший паспорт — Київ, ТРЦ Україна ДП Документ
Дівчата, хто робив там перший паспорт дитині (не закордон)? Ви реєструвались через сайт чи приходили і брали номерок на той же день? Які документи мали при собі? Дякую!
неДодекаэдр
• вчера в 18:00
Питаю, бо на сайті лише на 6 квітня є запис. А я не зможу по роботі. Раніше для закордонного паспорту ми просто приходили, брали талончик в чергу і чекали прийом.
Донька подруги• вчера в 18:05
Ответ длянеДодекаэдр
Там жива черга. Ні разу не записувались.
Щедрик ведрик• вчера в 18:06
Робила в іншому їх відділенні восени. Онлайн черга була лише через тиждень, на місці талон на найближчий час був.
Донька подруги• вчера в 18:06
Але краще не приходити зранку, бо поряд вокзал, і достатньо багато людей саме зранку. Після обіду, а особливо ввечері-пусто.
Ашолюдискажуть• вчера в 18:13
В міграційній можна потрапити день у день без черг. До того ж не переплачувати за послуги ДП Документу
неДодекаэдр
• вчера в 18:29
Ответ дляАшолюдискажуть
Та яке там, пішли сьогодні в районний наш — це жах. Нікого немає, щоб спитати, хаос страшний, купа людей. Вицепила якусь жінку з працівниць, вона сказала, що по живій черзі ви можете не дочекатися прийома.
Мальчижка• вчера в 18:29
Подавала вчера в миграционной службе. Взяла номерок за пару дней на удобное мне время 8.15
Ашолюдискажуть• вчера в 19:12
Ответ длянеДодекаэдр
Ви тут дивились? Навітт на завтра є вільні місця