Є такий препарат - гліцин, які помилково вважають заспокійливим.
Насправді то є нейромедіатор (Google).
Я тут пишу, в основному, для тих, у кого є неврологічні діагнози і тому погано ходять ноги.
Ні, якщо дуже дуже все погано, то гліцин не всесильний, просто дасть покращення.
Певно, точніше було написати, що він не безпосередньо м´язи відновлює, а провідність нервових сигналів до м´язів.
Насправді то є нейромедіатор (Google).