Сиренькая• 25 марта в 19:52
Пароочістник та відпарювач ручний, миючий апарат для вікон
Порадьте з особистого досвіду техніку чи задоволені нею? Чи потрібна вона?
1. Відпарювач для одягу
2. Пароочістник
3. Миючий апарат для вікон
Відповіді можна обрати 2 варіанта
Дякую
1. Відпарювач для одягу
2. Пароочістник
3. Миючий апарат для вікон
Відповіді можна обрати 2 варіанта
Дякую
Результат:
вже голосів:
11 (34.38%)
Відпарювач
11 (34.38%)
Миючій апарат для вікон
10 (31.25%)
Пароочістник
Сиренькая
• 25 марта в 19:54
Ответ дляТут надолго
Я в том году купила робота для окон и отпариватель, красота
Які парадьте...бо це мої бажання придбати
Да Щас же• 25 марта в 19:54
Відпарювач ручний використовую для вовняних речей, пуховиків, пальт, жакетів. Мені потрібен.
Для вікон так і не купила, боюся, що розводи залишатиме або впаде комусь на голову з дуже високого поверху. Може, хтось нахвалить тут - то куплю)
Тут надолго• 25 марта в 19:55
Ответ дляСиренькая
Для окон, квадратный ABIR на Алиэкспр. и отпариватель Маджио новинка их на 1700 ват
Любимка-анонимка• 25 марта в 19:56
як ви влучно з темою, автор, теж роздумаю над цим всим, почитаю видгуки
Тут надолго• 25 марта в 19:56
Ответ дляДа Щас же
Не упадет, не бойтесь, там во первых есть страховой трос, во вторых если даже свет выключится он может висеть до 40 минут и присасывается он хорошо
жінка незаміжня• 25 марта в 19:59
Є пароочисник я відпарювач.
Пароочисником я мию вікно 5 хв без розводів і хімії.
Відпарювач для светрів, курток, тюль теж ок
Просто Фіфа• 25 марта в 20:01
Ответ дляжінка незаміжня
Є пароочисник я відпарювач.
А який у вас пароочисник?
Сиренькая
• 25 марта в 20:02
Ответ дляТут надолго
Дайте посилання будь ласка, яка ціна
Любимка-анонимка• 25 марта в 20:05
Ответ дляжінка незаміжня
Є пароочисник я відпарювач.
о скажіть реально з тюллю норм?
мою тюль навіть праска не бере, боюсь відпарювач теж не впорається
жінка незаміжня• 25 марта в 20:06
Ответ дляЛюбимка-анонимка
о скажіть реально з тюллю норм?
А що за тюль, що праска не бере?)
Любимка-анонимка• 25 марта в 20:12
Ответ дляжінка незаміжня
А що за тюль, що праска не бере?)
та звичайна тюль, нічого особливого
повісила як є, але дуже бісить, от задумуюсь на відпарювачем спеціально для тюлі (бісить для тюлі купувати тільки, бо так праска то є)
Встидаюся запитать• 25 марта в 20:14
Ответ дляШопингмонстр
Є все з переліченого. Задоволена, всім користуюся
Скажите, плиз, а зеркала в ванной и стекло душевой чем можно мыть из гаджетов?
Шопингмонстр• 25 марта в 20:30
Ответ дляВстидаюся запитать
Пилососом керхер мию.
Для вікон використовую чотири гаджета при генеральному. Якщо просто помити вікна швиденько, то все те ж, тільки без пароочисника ( для нього у мене ще насадка для скла є).
Відпарювач простенький, але дуже класний. Єдиний недолік -малий резервуар для води
Встидаюся запитать• 25 марта в 20:47
Ответ дляШопингмонстр
Пилососом керхер мию.
Дякую! Я в инсте видео увидела, заинтересовал этот девайс, ИИ пишет это керхер, он им весь дом моет
Шопингмонстр• 25 марта в 20:54
Ответ дляВстидаюся запитать
Я теж ним багато чого мию. Мені дуже подобається. Але не всім заходить
Встидаюся запитать• 25 марта в 20:55
Ответ дляШопингмонстр
Мне надо тако чтобы быстро помыть зеркала в ванной, фасады кухни и стекло душа, когда уборщица в отпуске или когда я в стрессе и тогда тянет на уборку. Главное, чтобы оно реально убирало разводы с минимумом моих усилий
жінка незаміжня• 25 марта в 21:18
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 марта в 21:21
Ответ дляжінка незаміжня
2 роки він в мене. Думаю є новіші моделі
Дякую!
Шопингмонстр• 25 марта в 21:42
Ответ дляВстидаюся запитать
Пароочисником швидко не буде. Максимально швидко пилососом для скла. Він не лишає розводів, хіба по контуру паперовим рушником пройтися треба
Встидаюся запитать• 25 марта в 21:56
Ответ дляШопингмонстр
У меня есть пылесос для стекла Керхер, мне он не особо
Шопингмонстр• 25 марта в 21:57
Ответ дляВстидаюся запитать
Чому? Що саме не подобається?
Встидаюся запитать• 25 марта в 21:58
Ответ дляШопингмонстр
Чому? Що саме не подобається?
Та мне кажется что с ним, что без него
Шопингмонстр• 25 марта в 22:12
Ответ дляВстидаюся запитать
Та мне кажется что с ним, что без него
Дивно. Я розприскую їх фірмовий концентрат на дзеркальні дверки шафи наприклад, розтираю тією ручною шваброчкою, що на розпилювачі і збираю пилососом. Це займає у мене до 2 хвилин. Щоб помити ті ж дзеркала вручну, треба витратити значно більше часу і сил. Ніяких розводів нема. Але... з іншими засобами типу містер мускул, клін ч т.д. були розводи
Мстящий за Зайца• 25 марта в 22:44
Ответ дляТут надолго
А какая высота робота для мойки окон? у нас решетки на окнах,пролезет он между решеткой и окном.
Тут надолго• 26 марта в 10:04
Ответ дляМстящий за Зайца
Где то см 5