Успокойся_Успокойся• 25 марта в 21:17
Моїй дівчинці не вистачило пари для шкільного вальса, дитина в шоці, я наполягаю
Щоб тоді весь клас не танцював цей вальс, бо це приниження.
Як ви і ваші дівчата на такоє реагуєте?
Покорительная• 25 марта в 21:42
В нас кілька дівчат з класу приводили хлопців зі сторони для танцю.
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта в 21:42
Ответ дляСвідок Перемоги
У нас танцевали не все, а несколько пар от класса. И из параллельного. Далеко не всем дано танцевать.
Наши репетировали несколько месяцев, а вышло достаточно коряво и сковано.
++++ спасибо за мнение!
Сын сам отказался танцевать ещё в 9 классе, больше не приставали.
Я занималась в юности танцами профессионально, младший сейчас танцует. ’Кровь из глаз’ глядя на танцы выпускников, просто заработок хореографа...
Два-три тижні і фсьо• 25 марта в 21:50
У моєї доньки в класі 27 дівчат та 4 хлопця. Шукають хлопчиків для вальса на паралелі та в молодших класах, дівчата самі шукають, хто знайде - той і танцює вальс.
Успокойся_Успокойся
• 25 марта в 21:54
Хм, хто має шукати?
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
Ластовиння• 25 марта в 21:58
А потім і чоловіка не вистачить, так всім заміж не виходити😆 звичайно, хлопців вивозять
Залізний занавіс• 25 марта в 22:05
У наших выпускников девочек не хватало, пришли в 9 класс и 2 девочки согласились, дочка вам что то недоговаривает, инициатива от учителей шла на добор
Два-три тижні і фсьо• 25 марта в 22:12
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Хм, хто має шукати?
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
У вас дитина практично студентка, а ви досі вважаєте що за неї мають щось робити? Нехай шукає партнера, я розумію якби мова йшла про випускний з садочку..
ПриснитсяЖЕ• 25 марта в 22:26
З татом нехай станцює, або з іншого класу когось покличте
В нас до речі у племінниці в класі мало хлопців, вони зі своїм хлопцем будуть, ще дівчинка з братом, інші просто не хочуть танцювати
Виниловая пластинка• 25 марта в 22:35
У нас хлопців мало було у класі,я знала що мені це точно не світить,було сумно,насправді,в наші часи всі хотіли танцювати той вальс.
Ух яка ж Я• 25 марта в 22:54
Ответ дляДівчина Гілмор
Та матьйого йоб, так!
Ржу, як згадаю той випускний і танці 😅 знала б однозначно б спалила
МатьЧасть• 25 марта в 23:00
А что прямо все в классе рвутся танцевать?
У моих старших основная масса вообще танцевать не хотела.
Бешене сарі• 25 марта в 23:17
Ответ дляСвідок Перемоги
Та, декільки місяців...Випуск сина - 2023, весь рік ходили ’на вальс’, це було відновлення вальсів після початку війни. Мій останній раз танцював в садочку, дякуючи його дівчині, ми змогли мотивувати його на вальс і дитина, яка взагалі ’дерев´яна’ досить непогано для свого рівня танцював. Танцювала вся паралель, там і перезнайомилися і нарешті почали спілкуватися всі між собою! Нажаль ковід, а потім війна забрали у дітей найкращі шкільні роки, закривши їх по домівках.
Не стесняюсь• 26 марта в 01:09
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Хм, хто має шукати?
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
Може вчитель? Може хореограф?
Якось все не організовано
У ваших інтересах шукати собі партнера самим. Щоб і пара красиво виглядала, і доньці було приємно з ним танцювати. Знайдіть когось, поки не пізно.
Я шалунья• 26 марта в 02:25
Если дочка хочет танцевать, то берёте партнера со стороны, можно даже за деньги, и блистаете.
Не хотите заморачиваться, то будете смотреть как страдает ваш ребенок.
Для меня танец был бы адом. Я бы вся извелась от нервов, плюс я не пластичная. У нас. еще в 90-м танцевала одна пара. Они были влюбленные, чудесно станцевали и больше никого не напрягали.