Дама-мадама• вчера в 12:54
Трудовые все оцифровали?
Сколько у кого стажа?
Мама Карло• вчера в 12:56
Ні, і не буду, сенс, щоб все одно 50 $ пенсії отримувати. Багато возні за копійки.
Накладні мюслі• вчера в 12:58
Ні, тому що я завтра на пенсію не йду. Мені тільки навчання додати, весь інший стаж після 2004
Мама Карло• вчера в 12:56
Ответ дляАнонім Перший
15 лет ,мне 46
Пенсии не видать )
Мені 45, 10 може буде, не сподіваюся на неї навіть.
Дама-мадама
• вчера в 12:57
Ответ дляМама Карло
Какой возни,сканы сделать? И почему 50$? Может у вас будет 200$?)))
Накладні мюслі• вчера в 12:57
Ответ дляДама-мадама
Почему?
Або людина не працювала, або вчилася і працювала після 2004. Трудова тоді необов´язкова, всі відрахування є в реєстрі
Мама Карло• вчера в 12:58
Ответ дляДама-мадама
А це щось змінить? Почитайте на цю тему. Скани лише зробити )))), якби все так просто було.
Ms. Скромность• вчера в 12:58
Ответ дляМама Карло
Не знаю жодного пенсіонера хто б відмовився від мінімалки
Дама-мадама
• вчера в 12:58
Ответ дляМама Карло
Так что именно не просто?
Мама Карло• вчера в 12:59
Ответ дляMs. Скромность
Мені ще 15 років до пенсії.
Аноним с кешбеком• вчера в 12:59
Неа.
Если кто просветит, то можно прорваться в пенсионный в Киеве, принести им доки и заплатить деньги за оцифровку?
Король дивана• вчера в 13:00
Ответ дляДама-мадама
Почему?
у мене дивина - було 28 стажу, стало 20, от розбираюся
Кнопкотиць• вчера в 13:00
Ответ дляСіґеле-міґеле
А как оцифровывать? Куда обращаться?
в кабінет пенсионного онлайн
Кнопкотиць• вчера в 13:01
Ответ дляАноним с кешбеком
Неа.
а чого не онлайн? смартфон з фото у всіх є....
Дама-мадама
• вчера в 13:00
Ответ дляСіґеле-міґеле
А как оцифровывать? Куда обращаться?
Вы работаете официально? Трудовая в кадрах или у Вас на руках? Если у Вас,зайдите в кабинет пфу,прикрепите сканы,но перед этим почитайте,в каком формате и разрешении нужны сканы
Мама Карло• вчера в 13:01
Ответ дляДама-мадама
Так что именно не просто?
Послухайте в інсті, це зроблено спеціально, щоб максимально зменшити стаж, відповідно менше платити. Спочатку проведіть аудит документів, за будь-яку помилку, стаж не буде враховуватися. А на помилки будуть перевіряти тоді, коли будете виходити на пенсію, зараз лише приймають.
ЗновЗдоров• вчера в 13:01
Не вижу даже смысла оцифровывать, пенсию буду получать в другой стране, а не из украинских налогов
фан L.O.S.T.• вчера в 13:01
Ответ дляМама Карло
А що складного в тому щоб відсканувати трудову і прикріпити її в особистий кабінет?
Мама Карло• вчера в 13:02
Ответ дляКороль дивана
В інсті послухайте, там все зрозуміло.
Дама-мадама
• вчера в 13:02
Ответ дляАноним с кешбеком
Неа.
Они бесплатно это сделают,но там сейчас огромные очереди. Все пишут только здесь: как им не нужна пенсия,но все ’стоят’ минималкой,и богатые и бедные. Отказавшихся нет ))))