ТАЗератти• 26 марта в 12:02
Пирожки
Чому вони твердіють , тобто після випікання вони тверді як коржики (( тісто піднімається гарно все , випікаю при 180, конвекція верх низ , тісто на молоці
Жертва интернета• 26 марта в 12:04
Ответ дляRommann
Я думал ты про свой пирожок
Бездельник, с окопа пишешь!!?
Замурмишка• 26 марта в 12:08
У меня тоже твердеют, думаю что проблема духовке. Жареные лучше получаются, но я их мало готовлю, на один раз поесть горячими.
Пи Пи Пилюля• 26 марта в 12:09
Низкая температура, они не пекутся, а сохнут при 180*. 200- 220 нужно для дрожжевого теста.
Печіть на звичайному режимі верх-низ, ближче до верху 180° ~25´, конвекцію включайте на 23й хвилині. Готові на дерев´яну дошку, накрити рушником до остивання, потім в судок перекласти можна або частину заморозити в пакеті, після мікрохвильовки як свіжі.
На фото свинобулочки, знайомтесь)
Електрохарчування• 26 марта в 12:14
Ответ дляRommann
Я думал ты про свой пирожок
Все думаєш, куди свою сосиску засунути?😆
Воленс-неволенс• 26 марта в 12:15
Ответ дляЖертва интернета
Бездельник, с окопа пишешь!!?
С Позняков)).. постоянно приглашает баб в гости туда
Ждун с Нибиру• 26 марта в 12:15
важливо, як після випікання ви даєте їм охолонути, обов´язково треба накривати рушником в декілька шарів, а цілком охололі тримати замотаними в харчову плівку чи в мішечку
Почемучечка• 26 марта в 12:16
У меня раньше тоже такое было, сто рецептов перебрала, но в итоге нашла рецепт при котором они идеальные, специально на следующий день оставляла и замораживала, все равно мягкие.
Храню их в пакете.
Електрохарчування• 26 марта в 12:16
Ответ дляRommann
Такие сосиски на дороге не валяются
Бо кому треба прив´явша сосиска?
Замурмишка• 26 марта в 12:17
Ответ дляЕлектрохарчування
Бо кому треба прив´явша сосиска?
Сыровяленая, деликатес.
Оле Лукойе• 26 марта в 12:17
А зачем конвекция?
Я без нее пеку на 160-180 , смотря что
И наурыввть, да, правильно девочки пишут
У меня тоже не с первого раза получались, набить руку нужно и к духовке приспособиться
Я без нее пеку на 160-180 , смотря что
Замурмишка• 26 марта в 12:21
Ответ дляRommann
Извращенка
Я цену твоей сосиске набиваю, а он ещё и обзывается. Хотя я тоже за собой такое подозреваю.
Електрохарчування• 26 марта в 12:21
Ответ дляRommann
Ты бы ах2ела с её вялости, деточка
То чого вона жодному пиріжку не потрібна?😆
Якщо така класна?
Електрохарчування• 26 марта в 12:23
Ответ дляRommann
Я же её не на мусорке нашёл.
Це ти зараз сказав
НІХТО НЕ БЕРЕ
Але іншими словами?🙃
НІХТО НЕ БЕРЕ
Але іншими словами?🙃