Сало не люблю• 2 часа назад
Як ви розрулюєте подарунки родичам, щоб не витрачати купу грошей і не відчувати
провину?
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
А за що Ви провину відчуваєте?
Ви на які свята подарунки купуєте?
Козачка• 2 часа назад
У вас так багато родичів?
Даруйте подарунки які можете собідозволити чи не даруйте, якщо грошей нема. Люди які вас люблять не образяться!
Кривая спроса• 1 час назад
В мене з родини тільки сестра,дуже мені в житті допомогла в свій час.Я часто в відрядженнях за кордоном,там шопінгую,купую їй одяг,практичне і потрібне.Вона розміром меньша.Інколи постіль з ікеі,собі беру і їй.В минулому році з хомли на Великдень зайці і скатертину.Навіть не назву це подарунками,так,необхідне.Зараз в відрядженні,купила їй пару речей унікло.
Дайте згадаю• 1 час назад
У нас мало роодственников. Мы стараемся делать хорошие подарки и нам тоже. Ну мы и знаем вкусы и требования
ГоловнаЯ• 46 минут назад
Ответ дляОливьЕЖечка
Моя свекровь всем дарит мыло и мне в том числе 😀
Клептоманка• 15 минут назад
Дарую гроші. Це найкращий подарунок.
Людина витратить їх на те, що хоче: хоч на ліки, хоч докладе до вагомішої покупки.