Сало не люблю• 2 часа назад

Як ви розрулюєте подарунки родичам, щоб не витрачати купу грошей і не відчувати

провину?
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
Не дарую подарунки родичам)
Лика-прилипка• 2 часа назад
Не дарую і прошу мені не дарувати
Яйцеголовая• 2 часа назад
Яке свято?
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
А за що Ви провину відчуваєте?
Ви на які свята подарунки купуєте?
Козачка• 2 часа назад
У вас так багато родичів?
Даруйте подарунки які можете собідозволити чи не даруйте, якщо грошей нема. Люди які вас люблять не образяться!
Люблю кетчуп• 1 час назад
Не дарю родичам, и не жду от них (фигни)
Кривая спроса• 1 час назад
В мене з родини тільки сестра,дуже мені в житті допомогла в свій час.Я часто в відрядженнях за кордоном,там шопінгую,купую їй одяг,практичне і потрібне.Вона розміром меньша.Інколи постіль з ікеі,собі беру і їй.В минулому році з хомли на Великдень зайці і скатертину.Навіть не назву це подарунками,так,необхідне.Зараз в відрядженні,купила їй пару речей унікло.
Дайте згадаю• 1 час назад
У нас мало роодственников. Мы стараемся делать хорошие подарки и нам тоже. Ну мы и знаем вкусы и требования
ОливьЕЖечка• 1 час назад
Моя свекровь всем дарит мыло и мне в том числе 😀
Фуліганка• 1 час назад
Всім однаково дарую, гроші.
ГоловнаЯ• 46 минут назад
Ответ дляОливьЕЖечка
а ви їй гель для душу
ОливьЕЖечка• 42 минуты назад
Ответ дляГоловнаЯ
а ви їй гель для душу
Крем для ног 🤣🤣🤣
Клептоманка• 15 минут назад
Дарую гроші. Це найкращий подарунок.
Людина витратить їх на те, що хоче: хоч на ліки, хоч докладе до вагомішої покупки.