Продаю витрішки• Изменено 28 марта в 07:10
Моя хата скраю… ТЦК
Живе собі сім’я. Чоловік, дружина, дитина. Стільки часу в країні війна. Дитина їй народилася (або вже була)теж за умовний війни, батьки, рідні. І от вони «стурбовані» і нічого не роблять. Поки інші жінки чоловіків не бачать, дітей самі виховують, а хтось і не дочекався…. А тій сім’ї хочеться миру, звичайно…, за рахунок чужих людей, сімей, дітей що отак без батька …
А потім в цій сім’ї дещо стається. ТЦК забирає чоловіка і понеслося…. Жінки такі за справедливість відразу стають, розказують як це зроблено ьуло не чесно, як же їм дитину виховувати, що у них особлива ситуація, у низ же дитя росте, як же без тата…… А до цього? До цього зручно було мовчати? Лише зараз відчуття справедливості за дії тцк прокинулися, відчуття що так не чесно, що дінка без чоловіка лишилася, а дитя як же буде. Це погано, звісно. Але як же ьуло зручно до цього, коли за рахунок чужих сімей вашу сім’ю і вашого ж чоловіка інший захищав???!! Вибачте, полице прийнято мовчати, такі думки засуджуються суспільством, але всі розуміють, що воно так і є. Накипіло.
Хочу наколоти губи• 28 марта в 07:10
Согласна. Тцк выполняют свою работу. А как иначе? Мамины корзиночки все думают что пересидят под юбкой.
Каяспер• 28 марта в 07:12
Взагалі то нормальні не чекають поки їх зловить ТЦК, а вирішуючи проблеми з документами
Мальчижка• 28 марта в 07:12
А Вы хотите, чтоб Ваш муж воевал? Если и не погибнет, вернётся с поломанной психикой и превратит Вашу жизнь в ад. О чем Ваша тема?
Продаю витрішки
• 28 марта в 07:13
Наголошую!!!!! Це важливо!!!!! Пост не про виправдання тцк!!!! Ні!!!!!!!!!!!!!!! Ще раз ні!!!!!!!
Пост про те, які люди байдужі до чужого горя, роками!!!! А коли їх торкається, то відразу прям про справедливість говорять, пости пишуть, тут теми, такі активні відразу. А до цього роками мовчали собі тихенько?? Їм байдуже було на інших? Ну то шо зараз очікують???
Каяспер• 28 марта в 07:14
Ответ дляМальчижка
То хай це роблять інші, так по Вашому?
Чекаю завтра• 28 марта в 07:15
автор у нас мужчины и дроны складывают паяют и в оборонке и в пожарке и на скорой.не всем же на войну
Хочу наколоти губи• 28 марта в 07:15
Ответ дляПродаю витрішки
Вот тут вы правы. Большинство людей думает не моего же сынка или мужа забрали, ничего страшного главное моего не трогают.
Планшетница• 28 марта в 07:15
Ответ дляПродаю витрішки
Бачу в назві теми ТЦК. Але тема не про ТЦК....
Чекаю завтра• 28 марта в 07:16
Ответ дляПланшетница
заказ по методичке у ботов.темы нет света замерзаем голод не актуальны
Мальчижка• 28 марта в 07:16
Ответ дляКаяспер
То хай це роблять інші, так по Вашому?
Пусть этого никто не делает, я никого не заставляю. Давайте честно - Вам дороже Ваша семья или название государства, в каком Вы будете жить? Я за свою семью прежде всего.
Продаю витрішки
• 28 марта в 07:16
Ответ дляКаяспер
То хай це роблять інші, так по Вашому?
Ось про що я і кажу!!! Свій хай під юбкою буде, хай чоловік іншої захищає всіх і, …того хто під юбкою… Бо всі ж миру хочуть! А коли торкнеться, то перевзуваються на ходу
Чекаю завтра• 28 марта в 07:16
Ответ дляМальчижка
а россиянке дороже сын муж или что б его черви ели в чужой стране?
Ответ дляПродаю витрішки
Автор вы сильно интересуетесь проблемами больных раком или тех же инвалидов? Вам так же наплевать, пока беда вас не посетит. Так что не надо тут свое белое пальто выгуливать.
Мальчижка• 28 марта в 07:17
Ответ дляПродаю витрішки
Вы понять не можете, что от Вашего воюющего мужа ничего не зависит, эти жертвы напрасны, как и миллионы уже погибших, вы играете в чужом спектакле.
Чекаю завтра• 28 марта в 07:17
а как же россиянки отправляют в чужую страну детей на убой или они не матеря
KROX@• 28 марта в 07:18
Ответ дляПродаю витрішки
Да,рабская психология,ничего нового.На майдан эти женщины не пошли
Мальчижка• 28 марта в 07:18
Ответ дляЧекаю завтра
Я отвечаю только за себя, мне моя семья дороже всего.
Чекаю завтра• 28 марта в 07:18
Ответ дляKROX@
и на революцию 1917 г тоже на красную площадь не пошли
Чекаю завтра• 28 марта в 07:19
Ответ дляМальчижка
а маме донецкой луганской в кайф сына на убой отправлять на ес ве оу??
KROX@• 28 марта в 07:19
Ответ дляЧекаю завтра
В Украине есть Красная площадь?
Мальчижка• 28 марта в 07:19
Ответ дляЧекаю завтра
Спросите у нее.
ВундерКИНГ• 28 марта в 07:19
Ответ дляМальчижка
Але за чужий рахунок?
Не приходить в голову, що якщо хлопці з ЗСУ не воюватимуть, то ми будем оккуповані і всі ваші корзиночки будуть мобілізовані руснею і підуть воювати проти ще не захоплених областей, а потім країн? Як це зараз на Донбасі, на Херсонщині і Запоріжжі вже відбувається?
Які ж ви лицемірні...
Укр_жіночка• 28 марта в 07:19
Ответ дляХочу наколоти губи
Так устроен человек, чужую проблему, горе, боль можно понимать, но только испытав подобное «на своей шкуре» по-настоящему начинаешь чувствовать.
Каяспер• 28 марта в 07:19
Ответ дляМальчижка
Так при першому масованого ударі де близько 1000 шахедів летить шансів вижити не лишається ні в кого. А дякувати чиїмся чоловікам, синам ми живемо
Планшетница• 28 марта в 07:20
Ответ дляПродаю витрішки
Автор, у нас мазут в морі, птахи гинуть, діти-сироти, одинокі старі в голоді-холоді, тьма безпритульних тварин, повно жінок на фронті. Ви вже там? Чи все ж займаєтеся своїми насущними проблемами?
Продаю витрішки
• 28 марта в 07:20
Ответ дляSeehund
Біле пальто зараз намагаєтеся вдягнути ви! На себе! Вам же не подобається, що людина не мовчить?!!!