Гигиенишвили• 28 марта в 14:31

Серце рветься на Захід

Я завжди була така. З дитинства дивилася район Беверлі Хіллз. Не могла повірити що є люди які живуть в такій красоті. Ми тоді жили в 90 з в гімні і дефіциті. З села я не виїзджала до 17 років. Не бачила нічого. Перший раз я побачила Європу студенткою. Закохалася в чистоту охайність стабільність. Через півроку життя в Європі. Я приїхала в Київ і в мене почалася депресія. Весь час хотіла кудись звідси поїхати. І почала пошуки інформації що виїхати назавжди. Канаду розглядала, в США на грінкарту подавалася. Потім зустріла чоловіка який був противником Заходу , бо його батьки СССР головного мозку. І все , дитина, шлюб і я свою мрію закинула, бо не могла сама з дитиною це осилити. І тут війна, я виїзддаю в Німеччину. А чоловік залишається тут і мозги мені по телефону полоще щоб верталися. От ми повернулися, і я не хочу тут жити. Мене тошнить, я виходжу на вулицю і не хочу бачити всього того обдертого Києва. Брудні люди, брудні машини, какашки собачі. Продукти тошнотні в магазинах.
Мені все чуже тут, я не можу так далі.
Я не можу прийняти цю реальність
ДлинноНожка• 28 марта в 14:50
Ответ дляГигиенишвили
Там квіти скрізь. А тут де? Все засрано.
Засрато в вашей голове. Кто что видит. Я не вижу серости и гавна. Сейчас еще все распустится и будет красота.

Жена брата Админа• 28 марта в 14:51
Ответ дляГигиенишвили
Скоро це станеться, бо я не можу цього всього бачити. А в Німеччину важко тепер вернутися
ви розумієте, що вам ніде не буде добре, поки ви в своїй голові щось не перемкнете. Йдіть до психіатра і приймайте антидеперсанти.
Девальвация• 28 марта в 14:51
Ответ дляГигиенишвили
Я на вулицю вийти не можу мене тошнить від всього!
То не виходь. Бідосенька, ще наригаєш там, буде ще брудніше
Наверняка• 28 марта в 14:52
Ответ дляТихоЯ
У вас у самой кукушка не на месте, вернуться в самый разгар войны.
Вернуться, чтобы ныть на форуме
Прибираю щодня• 28 марта в 14:52
Ответ дляТихоЯ
Вже не самий розпал, а ’тривала масштабована локальна війна’. Швидко та стрімко було у 2022 році, потім ’Суджа-Курськ’ та множинні оргазми у Бойового крила Порадниці. Тепер повільно, послідовно, в рівному темпі.
Девальвация• 28 марта в 14:52
Ответ дляГигиенишвили
Мені взагалі ні з ким поговорити. Взагалі немає з ким. В мене нікого немає крім чоловіка і дитини
З чоловіком і обговори. Може викене тебе як собаку, та підштовхне,щоб ти сраку свою підняло.
Бавовнятий Пупс• 28 марта в 14:52
Ответ дляГигиенишвили
А чоловіку ви вже мозок виїли, правда ж?
автор Гигиенишвили • 28 марта в 14:53
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я його бачити не можу
Гладиолус• 28 марта в 14:53
Ответ дляГигиенишвили
Я б с такой пи&дав&₽@#ой тоже не хотела бы общаться

Девальвация• 28 марта в 14:54
Ответ дляГигиенишвили
Я його бачити не можу
Ну- ну. Сидишь дупу боїшся, від нього зрушити, не бреши .
автор Гигиенишвили • 28 марта в 14:54
Ответ дляЖена брата Админа
Як антидепресанти поможуть розвидіть те що я бачу тут кожного дня?
Мульйонерша• 28 марта в 14:55
Ответ дляГигиенишвили
Так, але знову все спочатку починати там. Через цього долбодятла вернулися. І нещасливі що я що дитина.
Дитина в Україні школу ненавидить, бо порівнює. В Німеччині була в нього класна школа з гарним відношеннямм
Навіщо мучатися, їдьте знову на Захід, тим паче зараз ще приймають
Бавовнятий Пупс• 28 марта в 14:56
Ответ дляГигиенишвили
То сходіть в ботсад, там зараз дуже красиво.
Капитанша• 28 марта в 14:57
Ответ дляГигиенишвили
Чоловік не дуже потрібен. Бо він в свій час на початку війни зробив вибір в пользу батьків
Внимание вопрос! Нафига вы к нему вернулись?
Наверняка• 28 марта в 14:57
Ответ дляГигиенишвили
Помогут
Они делают жизнь ярче)
И вы перестаёте все видеть в черном цвете
Наверняка• 28 марта в 14:57
Ответ дляКапитанша
Тоже непонятно - он не нужен, но она к нему вернулась
Жена брата Админа• 28 марта в 14:58
Ответ дляГигиенишвили
а чим вам допомагають ці безкінечні теми і постійне пережовування і переливання з пустого в порожнє?
Як вам засрана Україна завадила знайти нормального чоловіка? Нормальних подруг? Здобути нормальну освіту і знайти нормальну роботу?
Девальвация• 28 марта в 14:59
Ответ дляНаверняка
А самое главное,продолжает с ним жить поливая помоями Психически больной троль.
Капитанша• 28 марта в 15:01
Ответ дляЖена брата Админа
До того как приехать к мужу в Киев, она здесь 24/7 строчила темы как ей надоело в Германии
Ей писали не ехать, приехала, теперь Киев обсирает

автор Гигиенишвили • 28 марта в 15:03
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я повинна їхати через весь Київ щоб побачити квітку? Це нормально по вашому? Німеччина вся в квітах
Жена брата Админа• 28 марта в 15:03
Ответ дляКапитанша
это не удивляет вообще, но показывает, что масштаб проблемы намного больше. И тут точно что уже и антидепрессанты не помогут.
Ребенка жаль, потому что свой негатив она передает и ему, и рискует вырасти таким же унылым и несчастным, как и сама автор.
Протру пилюку• 28 марта в 15:03
Текст как будто сестра мужа писала - тоже все страдала, что хочет уехать в Америку, Европу..... Началась война - выехала в числе первых. Теперь в Германии рыдает - не хочет оставаться (но пока из-за дочери сидит там). Автор - хорошо там, где нас нет. Не можете здесь - не возвращайтесь. В чем проблема? Живем один раз. Но, что-то мне подсказывает, что и в другой стране начнете выть....
Капитанша• 28 марта в 15:03
Ответ дляГигиенишвили
ТО ЕДЬТЕ ТУДА!
ЧТО ОТ НАС НАДО?
Бавовнятий Пупс• 28 марта в 15:03
Ответ дляГигиенишвили
Ні, ботсад повинен приїхати до вас
автор Гигиенишвили • 28 марта в 15:03
Ответ дляНаверняка
Помогут
Они делают жизнь ярче)
Я взагалі бачу перед собою чорний тунель або яму темну. Все . Для мене майбутнього тут не бачу
Доставучая• 28 марта в 15:04
Ответ дляГигиенишвили
Опять вы... ну сколько можно одно и тоже
рукиЖимолости• 28 марта в 15:05
Ще гівно на ногах не пообсихало, а їй вже Київ село.
Пораднийі, хтось знаю цю стражденну особисто? Викличе вже їй психіатричну допомогу.
Доставучая• 28 марта в 15:05
Ответ дляГигиенишвили
Ну так с ними и говорите. Пусть несут свой крест
ДлинноНожка• 28 марта в 15:05
Ответ дляГигиенишвили
Вам скинуть ссылок на автобусы до Германии? Вперёд и с песней.
Протру пилюку• 28 марта в 15:05
Ответ дляГигиенишвили
Берете глобус, тычите пальцем и едете... В чем проблема?