Гигиенишвили• 28 марта в 14:31
Серце рветься на Захід
Я завжди була така. З дитинства дивилася район Беверлі Хіллз. Не могла повірити що є люди які живуть в такій красоті. Ми тоді жили в 90 з в гімні і дефіциті. З села я не виїзджала до 17 років. Не бачила нічого. Перший раз я побачила Європу студенткою. Закохалася в чистоту охайність стабільність. Через півроку життя в Європі. Я приїхала в Київ і в мене почалася депресія. Весь час хотіла кудись звідси поїхати. І почала пошуки інформації що виїхати назавжди. Канаду розглядала, в США на грінкарту подавалася. Потім зустріла чоловіка який був противником Заходу , бо його батьки СССР головного мозку. І все , дитина, шлюб і я свою мрію закинула, бо не могла сама з дитиною це осилити. І тут війна, я виїзддаю в Німеччину. А чоловік залишається тут і мозги мені по телефону полоще щоб верталися. От ми повернулися, і я не хочу тут жити. Мене тошнить, я виходжу на вулицю і не хочу бачити всього того обдертого Києва. Брудні люди, брудні машини, какашки собачі. Продукти тошнотні в магазинах.
Мені все чуже тут, я не можу так далі.
Я не можу прийняти цю реальність
Мені все чуже тут, я не можу так далі.
Я не можу прийняти цю реальність
Девальвация• 28 марта в 15:14
Ответ дляГигиенишвили
Гомноїди, які голубів кормлять з вікон, от вони заважають. З тих квітів нічого не залишиться
У людей є квіти на балконах, а ти в ті горщики мабудь сама і срала. То не дивно,що скрізь в тебе обісрано.
Молода і нерозважлива• 28 марта в 15:15
Ответ дляГигиенишвили
Скоро це станеться, бо я не можу цього всього бачити. А в Німеччину важко тепер вернутися
Піди застрелися як не можеш цього бачити.
Доставучая• 28 марта в 15:15
Ответ дляГигиенишвили
Прага шикарне місто. Таких Лісових масивів там немає.і тим паче Троєщин
Есть.
Молода і нерозважлива• 28 марта в 15:15
Ответ дляПрибираю щодня
Відчуття дежа-вю, така тема сьогодні тут уже була, лише без ’Беверлі-Хілз’
Осьhttps://sovet.kidstaff.com.ua/question-3829823-3
Якесь бидло тупе. Ну або просто багатосерійний місцевий тріль.
Девальвация• 28 марта в 15:17
Ответ дляГигиенишвили
Сірі унилі дома і на Печерську повно.
А що на це скажешь? Одні квіти та краса. Ржу немагу з твоєї тупізни.
Девальвация• 28 марта в 15:20
Ответ дляГигиенишвили
Немає єєєєєє. Я в Празі була
В жопі ти була, а не в Празі. Центр скрізь гарний. А в Парижі часом не була, там також не має бруду?
Девальвация• 28 марта в 15:21
Ответ дляГигиенишвили
Сірі унилі дома і на Печерську повно.
Це та сама квітуча Німмеччина? Прям зараз тобі з вікна,щоб не брехало людям.Листя на парковці ще з осені не прибрано.
ТихоЯ• 28 марта в 15:21
Ответ дляПрибираю щодня
Вже не самий розпал, а ’тривала масштабована локальна війна’. Швидко та стрімко було у 2022 році, потім ’Суджа-Курськ’ та множинні оргазми у Бойового крила Порадниці. Тепер повільно, послідовно, в рівному темпі.
Ну у кого как. У меня с утра до ночи летят то дроны, то ракеты, покоя нет.
Доставучая• 28 марта в 15:21
Ответ дляГигиенишвили
Немає єєєєєє. Я в Празі була
И что, что вы там были. Вы тупая и не понимаете о чем я вам пишу? Вы были как туристка и виделии только красивые места, а столицЫ, даже европейские, это не только красивые , туристические места, а и обычные спальные районы и даже стремные.
Короче, причина вашего одиночества раскрыта, вы глупая!
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:23
Я не можу тут жити. Рівень життя погіршується, ціни ростуть. Війна, обстріли. Я не можу прийняти цього. Для чого ми поїхали з Німеччини????
Я собі цього не пробачу ніколи!!! Це кінець життя для мене!!!! В мене зараз враження наче я жила в Букінгемського палаці, в зараз живу в палатці в Африці.
В Німеччині зараз полуниця по 2 євро за півкіла!!! Я хочу полуниць, хочу зелені, хочу помідор. Тут це все досі пластикове і в 10 раз дорожче.
Я звикла до іншого життя, до іншого рівня. На 500 євро я жила в тут я погибаю
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:24
Ответ дляДевальвация
Хрещатик який засраний бачили? Тут недавно фото лавочки з майдану показували. Це жах.
А ви кажете центр гарний.
Девальвация• 28 марта в 15:24
Ответ дляГигиенишвили
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:25
Ответ дляДевальвация
Це красота. Які будинки чистенькі, плиточка.
І так там лисияя не гребують, воно перегниває і все.
Вам фото Лісового масиву прислати?
Девальвация• 28 марта в 15:26
Ответ дляГигиенишвили
А ви кажете центр гарний.
Де ти той Хрещатик бачило? На унітазі в своїй квартирі коли сиділо?
Девальвация• 28 марта в 15:27
Ответ дляГигиенишвили
Вам фото Лісового масиву прислати?
То пришли звісно. Ага краса не реальна на фото. Особливо куча сміття під вікном. Та листя яке роками на асфальті перегниває.
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:27
Ответ дляДевальвация
За 6 євро за півкіла? Якщо в Німеччині по два євро.
Мені в Україні цілий день треба пахати щоб півкіла полуниці купити
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:28
Ответ дляДевальвация
Ви скучили за провалившимся асфальтом? Чи за поламаними бордюрами?
Девальвация• 28 марта в 15:28
Ответ дляГигиенишвили
То так, щоб ти жерло нахаляву в Німеччині, там також хтось цілими днями працює. Таке життя.
Девальвация• 28 марта в 15:29
Ответ дляГигиенишвили
Ні, мені подобаються обісцяні вокзали та кучі сміття прямо за вікном.
Молода і нерозважлива• 28 марта в 15:29
Ответ дляГигиенишвили
Йди вже... з мосту та й у воду.
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:30
Ответ дляДевальвация
Немає такого в Німеччині!!! Там чистота і порядок!!!
Ви забули під´їзди в хрущовках облуплені і обіцяні ліфти?
Девальвация• 28 марта в 15:30
Ответ дляГигиенишвили
В нас такого не було. Не обсцикай, і буде чисто.
Молода і нерозважлива• 28 марта в 15:31
Ответ дляГигиенишвили
Нашо ти їх обісцяла?
От де не ступиш ногою, там і насрала. Як курка тупа.
Девальвация• 28 марта в 15:32
Ответ дляГигиенишвили
Якщо там такого немає,то навіщо ти раніше брехала,як в Німеччиеі все погано? То ти просто звичайне брехливе лайно. Яке саме все обсцикає та обсарає. Де ти там і бруд виходить?
Гигиенишвили
• 28 марта в 15:33
Ответ дляДевальвация
Я такого не писала. Не правда!
Девальвация• 28 марта в 15:35
Ответ дляГигиенишвили
Я такого не писала. Не правда!
Писала, писала. Того й повернулася. Чи тебе так тягнуло до ненависного чоловіка, від якого обригала все навкруги?
Комиссия50%• 28 марта в 15:40
Ответ дляГигиенишвили
Так ти ж, курво, провокатор. Виводить людей на емоції. Ну, попрацюй на форумі аніматором, порозважай користувачів, недолуге.
Христя в тiстi• 28 марта в 15:52
А ти працювати, блядь, не пробувала?
Що в Німеччині, що в Україні ні хера не робиш, то й дурня всяка в башку лізе