Гигиенишвили• 28 марта в 14:31
Серце рветься на Захід
Я завжди була така. З дитинства дивилася район Беверлі Хіллз. Не могла повірити що є люди які живуть в такій красоті. Ми тоді жили в 90 з в гімні і дефіциті. З села я не виїзджала до 17 років. Не бачила нічого. Перший раз я побачила Європу студенткою. Закохалася в чистоту охайність стабільність. Через півроку життя в Європі. Я приїхала в Київ і в мене почалася депресія. Весь час хотіла кудись звідси поїхати. І почала пошуки інформації що виїхати назавжди. Канаду розглядала, в США на грінкарту подавалася. Потім зустріла чоловіка який був противником Заходу , бо його батьки СССР головного мозку. І все , дитина, шлюб і я свою мрію закинула, бо не могла сама з дитиною це осилити. І тут війна, я виїзддаю в Німеччину. А чоловік залишається тут і мозги мені по телефону полоще щоб верталися. От ми повернулися, і я не хочу тут жити. Мене тошнить, я виходжу на вулицю і не хочу бачити всього того обдертого Києва. Брудні люди, брудні машини, какашки собачі. Продукти тошнотні в магазинах.
Мені все чуже тут, я не можу так далі.
Я не можу прийняти цю реальність
Мені все чуже тут, я не можу так далі.
Я не можу прийняти цю реальність
Девальвация• 28 марта в 16:33
Ответ дляГигиенишвили
350 грн за півкілограма продають!!!
Ты по ходу в элитных магазинах все смотришь и потом ноешь? В Сильпо 350 грн за 1 кг.
Гигиенишвили
• 28 марта в 16:35
Ответ дляДиректор Пляжу
Иди в фору нищебродка, купи себе клубнику
280 грн це 4 євро за 250 грами!!!
В Німеччині за 100 гривень можна півкіла купити!!
Щоб заробити в Німеччині два євро і в Україні скільки часу треба?
Гигиенишвили
• 28 марта в 16:36
Ответ дляДиректор Пляжу
не надо мне тут рассказывать! на рынках 250-350 грн КИЛО!, в форе в киеве 280 грн КИЛО
Неправда. Он нижче фото з фори!!!
280 грн за 250 грам
Директор Пляжу• 28 марта в 16:36
Ответ дляГигиенишвили
280 грн це 4 євро за 250 грами!!!
тетя, считать на калькуляторе даже не умеешь?? в киеве 280 грн КИЛОГРАММ! килограмм это 4 раза по 250 грамм, так понятнее?
на фото там указано 27.99 за 100 ГРАММ! , лоточек отдельно 250 грамм 119 грн! с таким умственным развитием вам работу даже жопы немецким пенсионерам мыть не дадут
Девальвация• 28 марта в 16:36
Ответ дляГигиенишвили
Неправда. Он нижче фото з фори!!!
280 грн за 250 грам
Ты слепая или настолько тупая, что не видишь цену за 1 кг?
Доставучая• 28 марта в 16:37
Ответ дляГигиенишвили
Неправда. Он нижче фото з фори!!!
280 грн за 250 грам
Я все таки была права, вы глупая
Гигиенишвили
• 28 марта в 16:37
Ответ дляДевальвация
Роззуйте очі на фото що тут скидували!!!
Девальвация• 28 марта в 16:37
Ответ дляГигиенишвили
Теперь понятно и все остальное с тобой
Директор Пляжу• 28 марта в 16:39
Ответ дляДевальвация
ну с таким уровнем интеллекта ей не стоит рассчитывать на работу в германии даже жопы мыть пенсионерам в доме престарелых.
Гладиолус• 28 марта в 16:42
Ответ дляГигиенишвили
Я не можу тут жити. Рівень життя погіршується, ціни ростуть. Війна, обстріли. Я не можу прийняти цього. Для чого ми поїхали з Німеччини????
Я собі цього не пробачу ніколи!!! Це кінець життя для мене!!!! В мене зараз враження наче я жила в Букінгемського палаці, в зараз живу в палатці в Африці.
В Німеччині зараз полуниця по 2 євро за півкіла!!! Я хочу полуниць, хочу зелені, хочу помідор. Тут це все досі пластикове і в 10 раз дорожче.
Я звикла до іншого життя, до іншого рівня. На 500 євро я жила в тут я погибаю
Так на работу иди
Маруська Му• 28 марта в 16:45
Ответ дляГигиенишвили
Я на вулицю вийти не можу мене тошнить від всього!
В Германии кем работали?
Доставучая• 28 марта в 16:49
Ответ дляГладиолус
Так на работу иди
Ну вы даёте, на работу,вы что. Как же она из дома выйдет, если она сразу рыгает.
У нас же в Киеве ни тебе цветочка, ни серени, ни каштанов с розами. Кругом только мусор и серость и мы все тут тоже серость, а автор - солнце ясное , когда выходит на улицу, то вот лучи от нее не идут почему-то , а одни рвотные массы...
ничевока• 28 марта в 16:49
Дівчата, це треба уже себе поважати, щоб спілкуватись з цим отродьем.
Директор Пляжу• 28 марта в 16:49
Ответ дляДоставучая
еще какашки собачьи забыли. Муха всегда видит гавно, а пчела-цветы и мед.
100pudov• 28 марта в 16:49
Ответ дляДевальвация
Вас бедосеньку привязали и держат в заложниках? Или что ж так мучаться то?
Ну че ж мучаться....скоро выезжаю.....
Директор Пляжу• 28 марта в 16:50
Ответ дляничевока
..не поважати..
сообщение ж можно редактировать))
Заместитель Анонима• 28 марта в 16:50
Автор, главное не обращать внимание на местных говноедок, которые вас осуждают,
у вас всё получится и вы думаете в правильном направлении,
не расстраивайтесь и не психуйте и не пытайтесь говноедкам местным что-либо доказать, они уже так привыкли к дерьму что оно им слаще мёда
Доставучая• 28 марта в 16:50
Ответ дляДиректор Пляжу
Точно, про какашки забыла, ну что с меня серости, взять))
Гигиенишвили
• 28 марта в 16:51
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я б не писала тут. Але мені немає з ким просто навіть поговорити
Блакитне небо• 28 марта в 16:51
Ответ дляГигиенишвили
Мені взагалі ні з ким поговорити. Взагалі немає з ким. В мене нікого немає крім чоловіка і дитини
ну куди вам до Європи. ви ж взагалі не самостійна особистість. там ніхто за вас думати не буде - що вам робити і куди йти, ніхто не буде ваші проблеми рішати. і не особо пониєш, що щось не так навколо
ніколи не бачила, щоб в Європі хтось нив і чекав, шо порішають його питання
ничевока• 28 марта в 16:51
Ответ дляДиректор Пляжу
сообщение ж можно редактировать))
не встигла)
Директор Пляжу• 28 марта в 16:51
Ответ дляЗаместитель Анонима
конечно получится, главное еще пару раз пересмотреть сериал Беверли хилс, а там того и гляди прынц на бентли приедет и заберет в прекрасное будущее автора, где клубника по 2 евро и собаки какают фиалками.
Гигиенишвили
• 28 марта в 16:52
Ответ дляМаруська Му
В Германии кем работали?
Помічник кухаря
Заместитель Анонима• 28 марта в 16:52
Ответ дляГигиенишвили
Розумію вас але тут не найкраще товариство щоб відчути співчуття
Блакитне небо• 28 марта в 16:53
Ответ дляГигиенишвили
Ви були на Лісному масиві в Києві? Борщагівка? Троєщина.
Це убиті райони і багато таких. Все засрано обригано
ви живете зразу у 3 найгірших районах ? спеціально вибирали, щоб було чого нити?
Доставучая• 28 марта в 16:54
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну вон видите, по мнению Заместителя анономов, это мы говноедки, которые и цветы замечают , и парки, и улыбки на лицах людей , не смотря на весь ужас войны, и людей красивых, а вот автор, по ее экспертному мнению, это уже не как либо что, а что либо как...
Девальвация• 28 марта в 16:55
Ответ для100pudov
Ну че ж мучаться....скоро выезжаю.....
Ну если учесть , что можно было выехать как минимум 4 года назад,то таки да отмучились зазря много лет
Директор Пляжу• 28 марта в 16:56
Ответ дляДоставучая
так каждый видит то чем наполнен, муха всегда видит гавно, а пчела цветы. Автор совершенно неприспособлена к самостоятельности, только сериал беверли хилс смотреть и мечтать о прекрасной европе.
Девальвация• 28 марта в 16:57
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чому ні? Он вас бідосю знайшла. Скиньте ій свої контакти та будете їй допомагати. Ну або місяцами слухати, що все так погано, але нікуди не поїду,бо буде ще гірше.