Мурзилка• 28 марта в 19:04
"Захист України - це жіноча справа". Що це за кампанія така нова?
Вибачаюсь, я спочатку думала, що фейк. Але це вже в декільках містах такі банери розвісили.
Це нас готують до примусової мобілізації, а якщо ні - то навіщо цю кампанію по всій країні робити?
Я не троль. Мені просто цікаво до чого нас готують, жінкам теж доведеться так само важко як і чоловікам, якщо і нас почнуть примушувати іти туди проти власної волі?
Дякую за ввічливі і адекватні відповіді по темі питання!
Мішечок щастя• 28 марта в 19:34
Ответ дляВиправлялочка
Склав план війни ще на 3 роки, а воювати хто буде ? Жінки, а потім і до підлітків доберуться. Маня, ау, ти ким будеш, танкісткою, чи кулеметницею ?
А кем вы будете? Так ради настроения, кем себя видите?
Бабка-байкерша• 28 марта в 19:34
Ответ дляШеллар
Так підготовка йде повним ходом - тепер школярів усіх примусово на полігон, а там школу закінчили і на фронт, бо годні та навчені. Чекаю на рекламу ’діти мають воювати, щоб внуки не воювали’.
Українці все стерплять аби зелена дупа на троні була.
Невже ви думаєте, що саме він тисне на важелі?
Маска-0b9f• 28 марта в 19:34
Ответ дляPrervana
Да, будет женская мобилизация. Вначале медиков, фармацевтов. Потом тех, кто не обременены детьми и уходом за престарелыми. А потом и всех остальных, когда эти закончатся
И престарелых?
Не гавкаю- но охраняю• 28 марта в 19:35
Ответ дляМурзилка
Мені цікаво, вони просто про це повідомлять відразу, чи заздалегідь? Щоб хоч щось спланувати якщо що. І я не про сам виїзд в кого є можливість, а так взагалі, щоб підготуватись чи що. Бо туди як попадеш - то може й з кінцями. Щось я якось песимістично на це дивлюся, мабуть.
Будем прятаться. Уезжать я точно не буду. А в целом, проклятая страна, которой уже и нет, но нас еще не перебили.
Маска-0b9f• 28 марта в 19:36
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
А они скажут: теперь фиг вам.Раньше надо было думать
Мішечок щастя• 28 марта в 19:36
Ответ дляГлас_Народа
Пусть уже скорее принимают, может народ взбунтуется наконец.
Вы думаете те мужики, что прячутся выйдут за вас)
Не гавкаю- но охраняю• 28 марта в 19:36
Ответ дляМатьЧасть
Удалено администрацией...
Если бы. Но у них вместе с зеленым клопом совем другие планы на Украину.
Виправлялочка• 28 марта в 19:37
Ответ дляМішечок щастя
В мене відстрочка буде, двоє дітей, зараз швиденько завагітнію, і третього народжу. Хіба що, моїх дітей заберуть в дитбудинок, а мене на фронт. Моя спеціальність є в списках , але розголошувати не можу, так що вам не скажу.
Ответ дляМурзилка
Це як прогрів, який був ще в 22-му? Я пам´ятаю вони список спеціальностей тоді публікували для жінок, хто мав стати на облік, чи щось таке. В мене тоді деякі дівчата повиїжджали, хто в список попадали.
Гугліть, що таке вікно Овертона. Вікно зсувають від ’це абсолютно неприйнятно’ до ’це нормально, так має бути’.
МатьЧасть• 28 марта в 19:37
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Трампу пофіг на це зелене, а жаль.
Мурзилка
• 28 марта в 19:37
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Як показує практика чоловіків, ховатися - це до пори до часу, рано чи пізно все одно ловлять.
Кнопкотиць• 28 марта в 19:37
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
А що це ви Донбасом розкидуєтеся? Давайте ще й Херсонську,, Дніпропетровську, Запорізьку віддамо. Чи ту, де ви маєте майно
Алгонавт• 28 марта в 19:38
Ответ дляPrervana
Жінок з котами мобілізують в першу чергу, жінок з лопатою на штурм посадок, а котів на харчоблок мишей ловити
МатьЧасть• 28 марта в 19:39
Ответ дляМаска-0b9f
И престарелых?
Звісно. Для кого ж контракти 60+ дозволи?
Бабка-байкерша• 28 марта в 19:39
Ответ дляЧерный Ловелас
Где то мелькала статья года 25, если не ошибаюсь, там в общем кто то подсчитал что в Украине можно мобилизирован миллион женщин. Кто то ж не просто так считал , с какой то целью это сделано было.
Масова мобілізація жінок, примусова, звісно ж, може викликати негативний резонанс навіть серед партнерів. Деяка кількість можуть закликати, щоб посунути тиловиків, але не надто багато. Загалом, це може бути останній ривок, коли перемога вже конкретно і потужно замаячить на горизонті.
Виправлялочка• 28 марта в 19:39
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Ще не вечір. Патріот дозволив росії використовувати свою країну як полігон і воєнну базу, з якої запускають ракети і дрони. Невідомо, чим це все обернеться.
Не гавкаю- но охраняю• 28 марта в 19:39
Ответ дляМурзилка
Ну я в таком случае выберу смерть, чем идти за зеленую нечесть умирать. Это слишком унизительно.
Не гавкаю- но охраняю• 28 марта в 19:40
Ответ дляВиправлялочка
А рожаете вы их куда? Чтобы их потом гнали скотом на смерть?
Черный Ловелас• 28 марта в 19:42
Ответ дляВиправлялочка
Я сегодня смотрел сводку от Свитана , в общем он сказал следующее, если продолжать бить и выносить нпз война ’может’ закончится через 3 года. Если перестать бить то пойдет откат назад и прийдеться 10 лет воевать. Год назад он кстати говорил что при самых плохих прогнозах прийдется фронт ровнять по реке Днепр.
Я думаю 10 лет покоя в Украине точно не будет.
Мурзилка
• 28 марта в 19:40
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
Бабка-байкерша• 28 марта в 19:41
Ответ дляГлас_Народа
Ні, не збунтується. Пізно. Думати треба було раніше, поки чоловіків не перетворили на безправну залякану худобу.
Мурзилка
• 28 марта в 19:41
Ответ для-Ань-
Саме так. Я теж про це подумала. І це лякає.
Мішечок щастя• 28 марта в 19:42
Ответ дляPrervana
Нет, я вторая волна
Первая, вы будете мат ответственное лицо выдавать форму
Мішечок щастя• 28 марта в 19:42
Ответ дляМурзилка
Удалено администрацией...
Не нудите, своими сказочными историями
Бабка-байкерша• 28 марта в 19:43
Ответ дляКнопкотиць
Тобто поки чиїсь чоловіки гинули, вас все влаштовувало? Можете почемчикували відразу до рашки
Шеллар із самого початку була за припинення воєнних дій на території України, ваше звинувачення не за адресою.