НеГолосую• 30 марта в 11:28
Привітання квітами
Які квіти Вам більше для привітання з днем народження нравиться
Результат:
вже голосів:
40 (81.63%)
В букеті
9 (18.37%)
В горщіку
НеГолосую
• 30 марта в 11:30
Ответ дляМавка
Мені краще палку ковбаси
Ну на роботі так не піде
Марс атакует• 30 марта в 11:31
В букеті однозначно. Хоча коли колекціонувала орхідеї, то їх замовляла
Цигарний шланг• 30 марта в 11:32
Я любые цветы люблю, главное чтобы без ’упаковки’. Если сомневаетесь, то есть стандартная классика - розы
Советничаю тут• 30 марта в 11:34
не люблю мертвые цветы, лучше в горшке. но точно не розы, они в горшках сразу дохнут
А поговорить?• 30 марта в 11:38
Ответ дляМавка
Мені краще палку ковбаси
це прям мій варіат. люблю московську
Запасная спина• 30 марта в 11:49
Найбільше мені подобається, коли дарують букет тюльпанів плюс орхідею в горщику. Але у вас нема такого варіанту.
Липка-прилипка• 30 марта в 11:49
Я люблю в горщиках, про це всі знають і знайомі дарують так. А стандарт все ж букет. Може людина не дружить з вазонами, нащо їй зайвий клопіт?
Йосип_молодий• 30 марта в 11:54
Как для поздравления на работе считаю подходящим дарить цветы дарить в коробке или упаковке под сумочку. Это модно, не нужна ваза, при желании легко забрать домой.
успокойте_Меня• 30 марта в 11:54
Якщо людина в приватному будинку живе, то можна кийсь горщик, щоб надворі ріс (петунія,сульфінія).
Якщо в квартирі, то букет).
ДелайКак_Я• 30 марта в 11:55
Мені б бензинчику машину заправити, то на квіти так і бути, очі б закрила вже
Я_канеша_извиняюсь• 30 марта в 12:00
Знайшли де питати. Тут як на свята теми про подарунки та букети від чоловіків, то половина пише що їм взагалі це не потрібно.
Особисто я віддаю перевагу букетам, тому що дуже перебірлива в плані кімнатних рослин. В мене алое, заміокулькас і десяток орхідей. Все інше мені не подобається
Мочалкин блюз• 30 марта в 12:02
А почему нет ответа никакие? Я не люблю цветы, вернее люблю только на клумбах, букеты мне наоборот портят настроение,мв горшках не люблю ухаживать.
НуКаНаКа• 30 марта в 12:05
Всё зависит от того человека кому дарите), мне можно подарить кофе в зёрнах, колоду таро, если цветы, то я была бы рада мирту или спатифиллум 😎🤷, поэтому я за растение в горшке
ДелайКак_Я• 30 марта в 12:08
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це точно! От мені потрібні квіти, але не дарує, або дарує рідко і якісь слабенькі. То що мені залишається говорити))) розказую всім, шо не потрібно, що щастя у відношенні, а квіти не показник…..) Звісно якщо блядун дарує квіти, щоб в ліжко затягнути, то не показник, а коли стабільні стосунки то все ж таки квітів хочеться
Меряю от 0• 30 марта в 12:13
Подарите флорариум. И не горшок и не букет и ухаживать, если хорошо сделан не нужно и на столе хорошо смотрится)