Тектологиня 80lv• 1 час назад

У підїзді курять, запах тягне в квартиру

що може допомогти? Бо поговорити не працює.
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Уплотнитель на двери
КвартираЧья• 1 час назад
Изолировать свои двери
Мій не такий• 1 час назад
Отстреливать ублюдков. А без сарказма - безмозглым мозги не вставить.
Я натуралка• 1 час назад
Заборонено палити в під´їзді. Громадське місце. Якщо прохання не допоможуть, маєте право викликати поліцію, але краще не анонімно, при цьому назвати несправжні ім´я і дату народження, бо ваша репутація теж може постраждати. На неанонімний виклик більше шансів, що приїдуть.
Я натуралка• 1 час назад
У нас поліція приїздить за 5 хвилин, подивіться, де ваш відділок, чи далеко від дому. І викликати це тихо, без попередження. Декілька викликів точно попустять бидлоту.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
І викликати з будки тлф автомата. Чи думаєте по моб тел не вирахують??
СирОжино пирОжино• 1 час назад
У нас в туалете курят. Тянет и в туалет и в ванну 🤨
Кредитная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
У нас всем курягам пофиг. Висит предупреждение на каждом этаже. Там даже засечь невозможно, кто конкретно это делает. Они шустрые - надымили и тикать. Разве что стоять на каждом этаже и караулить, но тогда они не закурят.
Алина-1240• 1 час назад
Уплотнитель) и договоритесь с соседями где у вас курилка
Я натуралка• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
Головне, щоб не дізналися, власне, сусіди. А стояти ’по айпі’ стежити, як звали ту Галю, котра викликала, ніхто не буде на місці. Вони приїдуть, складуть протокол, штраф, не будуть вони досьє того, хто викликав, викладати якимось лівим типам
Я натуралка• 1 час назад
Ответ дляКредитная
Поліція може прибути в межах 5 хвилин. Більш ніж достатньо. У людей зазвичай приблизний графік, якщо проблема дійсно хвилює, цілком реально вистежити той самий проміжок часу і викликати поліцаїв
Корсет_на_шурупах• 55 минут назад
Я ваша соседка. Курю в подъезде, чтоб перебить запах ваших котлет, псины и тухлятины из вашей квартиры
Затишне кубло• 47 минут назад
С 1 апреля пачка сигарет 150...170 грн,может меньше будут курить
Кредитная• 39 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
Так они курят меньше минуты и след их простывает. Как их отследить? А полиция вообще в 200 м от дома, но пока никого поймать не удалось
Я натуралка• 36 минут назад
Ответ дляКредитная
Ну час же приблизно один і той самий. Я думаю, з N-ої спроби зловити реально
Кредитная• 32 минуты назад
Ответ дляЯ натуралка
Да нет там никакого графика, курят когда вздумается. И не один. Полиции тоже не интересно на каждый вызов бежать, еще и по такому поводу. Пробовали уже - безрезультатно. Разве что камеры установить в подъезде
Тра Ля Ля• 23 минуты назад
Я на 8- му поверсі, нижче палять і все вверх піднімається.Но там літній дід без 1- ноги та якийсь зек.Мовчу, що з людиною з інвалідністю говорити, він рідко на вулицю виходить.З зеком навіть в ліфті страшно поруч знаходитися.
Рятує тамбур з залізними дверима, не так у квартиру затягує сморід.