Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01
Скажіть мені це не купувати
Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Ну шо не так?• 01 апреля в 15:26
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
За такие слова за шкирку ее выкинуть с сайта
Вот и вся сущность проявилась ее
Бачу_майбутнє• 01 апреля в 15:28
А жіночка у 40+ років самостійно не може визначитися, що їй потрібно? Я розумію, що у вас маленька дитинка, але ви вже давно не дівчинка, оті мощі на верхній частині рук для чого виставляти? Але ця сукня краща, ніж комбінезон зебра з ваших попередніх тем))
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:31
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-84854718 ось і посилання на дуже талановиту вас і на ту тему. Школа що коментар де ви обіцяєте приїхати і мені волосся видра и видалили
Але того що залишилося досить щоб оцінити вам і ваші таланти
А щодо тіла, так ви тут теж дещо і писали і показували, тому ви вибачайте, але не вам мож тіло коментувати
Бачу_майбутнє• 01 апреля в 15:33
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І автор - одна з найдостойніших і найдотепніших змій в цьому серпентарії! Незабутня тема автора про те, що в Києві залишилися самі алкоголики, наркомани і маргінали. Тож ми тепер з усією любов´ю до автора коментуємо її тему і зовнішній вигляд!)
О, це вже класика, щиро ´люблю´ цю ганнусю за її обсирання нашого Києва
Марфа Українівна• 01 апреля в 15:35
Ответ дляБачу_майбутнє
Вы ж видите фото автора, откуда может быть в человеке добро
Папобус• 01 апреля в 15:37
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Удалено администрацией...
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 15:38
Ответ дляБорщичок
У вас в голові бардак.
До чого охайність і чистота тіла до розкрасу обличчя?
Та я ж без комплексів, мова ж про це
Щебетуха• 01 апреля в 15:38
Ответ дляБодіпозітівна
Удалено администрацией...
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:38
Ответ дляБачу_майбутнє
Вище посилання на тему, насолоджуйтесь беніфісом рейнбоу18. Вона ж така талановита!
Марфа Українівна• 01 апреля в 15:40
Папобус• 01 апреля в 15:40
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую вам зміючки, куплю нову спортивну форму і буду тренувати свою обвислу жопу з вухами
впевнена, всі ви виглядаєте краще за мене в свої 40+
Удалено администрацией...
Папобус• 01 апреля в 15:42
Ответ дляa.ostroverh
Не покупать
Вы нашли точную копию. Глист с башкой размером с камаз
Тепличная• 01 апреля в 15:43
Ответ дляБодіпозітівна
І що тут не так? Все правильно написано.
Покорительная• 01 апреля в 15:47
Ответ дляБодіпозітівна
Та кажу ж нікуди! Це не про носити, це про купити
це повний антисекс, особливо босою...не беріть категорично
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:48
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Та я не сумніваюсь що не соромно
Жадан і забужко скромно туляться в куточку. Чи оруть з вас від захвату? Ох уж ці нереалізовані таланти
Санька-4b93• 01 апреля в 15:57
Ответ дляБодіпозітівна
Та я не сумніваюсь що не соромно
Дійсно, класні в тій темі у rainbow2018 тексти, я аж кайфанула, на відміну від вашого
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 15:58
Ответ дляСанька-4b93
Так їй це напишіть! Це ж не я ставлю себе в один ряд з забужко і жаданом. Людині приємно буде
А ще дякую вам що ви той мій коментар принесли після якого ця геніальна рейнбоу витужила з себе всі свої класні коментарі ще й поривалася мені волосся вирівти
Вся така шо куди там• 01 апреля в 16:01
Ответ дляMs. Любмая жена
А навіщо фарбуватись?
Потому что что ни надень, с таким бледным лицом красиво не будет. Это не в обиду автору, это проблема большинства женщин славянского типажа внешности. Минимальный макияж офигенно вытягивает любой образ.
жінка незаміжня• 01 апреля в 16:02
Ответ дляКудлата хмаринка
Не виглядає вона чудово, вона виглядає зачуханою міллю
Не оскорбляйте моль, пожалуйста!!!
В данном случае именно моль милее и добрее.
жінка незаміжня• 01 апреля в 16:02
Ответ дляБува і таке
Автор же троллит) и тема юмор и 1 апреля
Вы слишком превозносите ее умственные способности.
Марфа Українівна• 01 апреля в 16:03
Ответ дляСанька-4b93
Только почему то бежит здесь спрашивать у киевлянок и ко совет
Папобус• 01 апреля в 16:05
Ответ дляМарфа Українівна
жінка незаміжня• 01 апреля в 16:05
Ответ дляПлету интриги
Та які претензії, Ви шо? Ганю, всі призи за клоунаду - Ваші! Ганя - чемпіон!
А хто Вам сказав, що Ви вмієте шуткувати? Ну збрехав же, зараза, а Ви й повірили.
І чого Вас так плющить сьогодні? В тафелі хтось перед Вами останній банан зі знижкою забрав чи шо? Он вже і слова докупи не можете зібрати до ладу. Якийсь вінегрет понаписували тут.
Давно не было таких тем с единодушной оценкой пользователя как эта.
60 дизлайков и 22 синих бабы - это фурор и лидерское первенство!
Ганна вне конкуренции! Даже срачные темы Алины перепплюнула.
Ну шо не так?• 01 апреля в 16:06
Ответ дляМарфа Українівна
Как оказывается у черноротых хохлушек👿
У самой ни рожи, ни кожи , ни ума и не гордости
Никто и звать никак
Хоть на складе коробки устроилась таскать, но с таким характером надолго ли
Никто и звать никак
жінка незаміжня• 01 апреля в 16:07
Ответ дляДетские_Будут?
Кстати примеряй автор такое же платье с открытой спиной, но пышной юбкой до колена и более жестким материалом, а не трикотаж - и совсем другой эффект будет. Но автор игнорирует все вещи которые могут ее украсить
С ее заскорузлым выражением лица и зло сжатыми тонкими губами даже пышные юбки не справятся и будут нелепо бессильны!
Папобус• 01 апреля в 16:07
Ответ дляжінка незаміжня
2 сердечка себе поставила зато
жінка незаміжня• 01 апреля в 16:08
Ответ дляПапобус
2 сердечка себе поставила зато
Старалась разбавить общий ’ восторг’.