Леся Українка• 01 апреля в 18:16
Яка мережа аптек краща для провізора по умовах?
Скрізь обіцяють золоті гори, а як насправді там працюється?
Результат:
вже голосів:
1 (33.33%)
Доброго дня
1 (33.33%)
Подорожник
Сливочная пенка• 01 апреля в 18:18
Своя аптека и в другой стране , у нас это полное нае…о , не считают за людей с таким зарплатами , если высшее фарм идите в медпреды или на фарм предприятия .
Леся Українка
• 01 апреля в 18:18
Проходила співбесіду в кожну з цих аптек, скрізь наче нічого..а от щоб вибрати одне щось не можу
Леся Українка
• 01 апреля в 18:18
Ответ дляСливочная пенка
Так, вища фарм, але крім аптеки я нічого не вмію більше(
Леся Українка
• 01 апреля в 18:19
Ответ дляЦиць
Обирайте те що ближче до домівки
Всі три ближче до мене)
Мрії у вирії• 01 апреля в 18:19
Ответ дляЛеся Українка
все одинаковые
Леся Українка
• 01 апреля в 18:19
Ответ дляМрії у вирії
все одинаковые
Ви працювали в кожній з них?
Сливочная пенка• 01 апреля в 18:21
Ответ дляЛеся Українка
Сейчас в этой сфере дефицит много уехало специалистов , заполняйте резюме пробуйте везде кроме аптек . Есть где учат пусть и зарплата будет сначала маленькая но потом будет рост , а в аптеке кроме прибыли у собственника ничего больше .
Мрії у вирії• 01 апреля в 18:23
Ответ дляЛеся Українка
Ви працювали в кожній з них?
в двух из указанных, разницы не нашла
Леся Українка
• 01 апреля в 18:23
Ответ дляМрії у вирії
в двух из указанных, разницы не нашла
А в яких саме якщо не секрет?
Леся Українка
• 01 апреля в 18:29
Ответ дляМрії у вирії
911 и день
Ооо, 911 мені так нахвалювали високою ставкою і бонусами хорошими
Апофиозная• 01 апреля в 18:34
Знайома працювала в Доброго дня, Оптових Цін, але залишилась в Подорожнику, каже що найкращі умови тут
ЯспАкойнаЯ• 01 апреля в 19:09
Бажаємо здоров´я ще куди не йшло. Все інше - богодєльні, де вас задовбуть середніми чеками, доп покупками, пром осписками, впарювання препаратів власного виробництва і таємними покупцями.
Скоро_вчера• 01 апреля в 20:19
Ответ дляXвостокрутелка
Вы уже полгода создаете темы, уже б успели везде поработать
Это точно🤣