Счастье_же_вот_оно• 01 апреля в 19:02

Діти і соціальні мережі

Я коли бачу українських дітей в соціальних мережах - мене аж передьогує. 12 років, 10 років. В мене перша думка - куди дивляться батьки? Добре, що в більшості країн це заборонено на рівні закону.

А ви дозволяєте своїм дітям користуватись соціальними мережами?
Результат:
вже голосів: 30
17 (56.67%) Так, мені ок
13 (43.33%) Ні
Молчавочка• 01 апреля в 19:17
Авторе, вас тут не зрозуміють. Колись я створила тут схожу тему, мене зацькували. Що це неможливо і не потрібно. Що неможливо без цього сучасний світ уявити. Немає сенсу забороняти, все одно діти це знайдуть. Навіть коменти читати не хочу, я знаю, що там буде написане.

Простоваля• 01 апреля в 19:17
Ответ дляЗахекалася читать
Куди відчисляють? В країні не має обовʼязкової шкільної освіти?
Есть конечно. Но нарушил правила школы ищи другую куда возьмут, пока там не нарушил.
Барвіночка• 01 апреля в 19:17
Ответ дляФайна_зупка
Моєї дитини нема ніде під своїм ім´ям.
Є вигаданий профіль на фейсбуці, щоб слідкувати за однокласниками і часом бере доступ до моєї інсти. Головне правило: ніколи , ні з ким не спілкуватись з незнайомих. До чого це може призвести бачила, попросила знайомих на відвідини моргу.
З її класу дівчата з років 11 спілкуються ’типу’ з іноземними хлопцями з Азії. Ну, це їхні проблеми і їхніх батьків.
Не Україна, якщо що.
На відвідини чого???
Смайлик• 01 апреля в 19:17
Ответ дляЗахекалася читать
В яких країнах це заборонено на рівні закону і яким чином закон контролює дітей :)
В Швейцарії дозволено тільки з 13-ти років, поанують зробити з 16-ти
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:17
Ответ дляФайна_зупка
У Вас залежність від АІ. Чим вона краще за залежність від соцмережі? І чим безпечніша ?
Дивні висновки через одну перевірку.

Мова йде про неповнолітніх - якщо ви не розумієте - яку саме небезпеку несуть соціальні мережі для неповнолітніх дітей - ви безвідповідальна мати.
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:18
Ответ дляМолчавочка
Зазвичай в таких людей діти проводять 24/7 за гаджетами з усіма витікаючими. Починаючи від «він в окулярах в 10 років» і до «шукаємо зниклу дитину».
Захекалася читать• 01 апреля в 19:19
Ответ дляПростоваля
Майже у всіх країнах ЄС школи територіальні. :)
Не можеш змінити школу, у що не відносишся до неї :)
ПешитеБесАшипок• 01 апреля в 19:19
Ответ дляБез Баяна
У меня и у самой их нет, и дети такие же дикие. У меня советчица, у них ютуб. Да и хватит.
Это не дикие, это нормальные.:)
БеллаДонна• 01 апреля в 19:19
Теллега есть, ютуб есть, может и тик ток есть - не знаю

Меряю от 0• 01 апреля в 19:19
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я б не дозволила в 11 років користуватись. Навіть під вигаданим імʼям. Але хоч якісь обмеження краще - ніж взагалі нічого.
Значит будет общаться вне вашего ведома
Файна_зупка• 01 апреля в 19:19
Ответ дляБарвіночка
На відвідини чого???
Написала ж.
Морг.
Щоб подивилась , що буває з людьми, якщо не дотримуватись правил безпеки.
Краще один раз побачити, ніж 1000 пропустити повз вуха.
Я не виховую тепличні квіточки, дитина має усвідомлювати, що вона слабка і знати, як себе захистити.
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:19
Ответ дляБеллаДонна
Мда.
Простоваля• 01 апреля в 19:20
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
С 5 класса у дочки одноклассники сидели в ДаВинчике, женихов искали
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:20
Ответ дляФайна_зупка
Написала ж.
Морг.
Це дуже жорстко, але я розумію вашу мотивацію.
Захекалася читать• 01 апреля в 19:21
Ответ дляСмайлик
Так це технічні можливості, а не заборона :)
В Україні теж технічно можна зареєструватися лише з 14.
Тільки хто це контролює? :)
Смішно
Так само і в Швеції
Меряю от 0• 01 апреля в 19:21
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я перепитувала в AI, тому перевіряйте свої дані. Я точно можу сказати про країну в якій живу.
Жертва чата жпт? Ну ясно. Это конечно лучше соц сетей и тг
Простоваля• 01 апреля в 19:22
Ответ дляЗахекалася читать
Нет, абсолютно . Здесь куда возьмут., тем более районы в той же Братиславе не равномерно заселены. А гимназии и средние так вообще из пригорода ездят.
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:22
Ответ дляЗахекалася читать
Тільки хто це контролює? :)
Смішно
Так само і в Швеції
Може і не контролюють, але якщо мати справу потім з соціальними службами (не про Україну мова йде, там їх немає), на це дуже звернуть увагу. Останнім часом батьків все частіше притягують до відповідальності (в Штатах точно).
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:23
Ответ дляМеряю от 0
Ще раз - мова йде про неповнолітніх та соціальні мережі.

Але своїй дитині можете дозволяти що хочете. Як і наслідки мати також.

Смайлик• 01 апреля в 19:24
Ответ дляЗахекалася читать
Тільки хто це контролює? :)
Смішно
Так само і в Швеції
Ні, це саме заборонено. Це й не треба особливо контролювати, бо діти не бачать ці мережі з пелюшок, не мають такої сильної потреби в них, як наші
Мама Карло• 01 апреля в 19:27
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Автор, я також сильний противник екранів для дітей.
До 5 років дитина екранів зовсім не бачила і не цікавилася.

Останній рік, зараздитині 6 років, вона лише з 8 до 9 дивиться мультфільм і то я їх називаю ’тупенькими’ малишарики, грузовичок Льова , машини помічники, поки я пораюся по дому.
Лягаємо спати в 10.
Як ви вважаєте, в якому віці дітям оптимально купувати телефон і дозволяти наприклад Гугл пошук?
Простоваля• 01 апреля в 19:27
Ответ дляЗахекалася читать
Тільки хто це контролює? :)
Смішно
Так само і в Швеції
У меня дочка ездила в лагерь. Так там телефоны сразу отобрали и выдавали на пол часа вечером позвонить родителям и все. Дети 10-12 лет
Меряю от 0• 01 апреля в 19:27
Ответ дляСчастье_же_вот_оно

Не растите домашний цветочек, лучше объяснять что к чему. Иначе на выходе в 18 получите абсолютно неприспособленное к жизни и общению с разными людьми инфантильное создание, и в неприятности такой человек попадет с намного большей вероятностью, особенно девочка
Захекалася читать• 01 апреля в 19:29
Ответ дляПростоваля
І?
Це звичайна практика для табора.
Захекалася читать• 01 апреля в 19:32
Ответ дляПростоваля
В мене сестра живе в Словаччині з 16 років. Діти в школах. Школи по прописці, іноді є конкурсна оцінка дитини, щоб роз приділити до класу.
автор Счастье_же_вот_оно • 01 апреля в 19:33
Ответ дляМама Карло

Лягаємо спати в 10.
Особисто я б максимально відкладала цей момент років до 16+. До цього моменту використання інтернету взагалі - разом. В мене дитина вміє програмувати - але не має вільного доступу по інтернету. Навчання та час онлайн - разом - саме для пошуку інформації. Також окремо я пояснюю що є небезпекою онлайн - чесно і відкрито - з прикладами (обговорювали ситуацію, де школяра шантажували через інтимні фото і це призвело до самогубства.) Тобто готую до таких випадків заздалегідь. На щастя я знаходжусь саме там - де це - норма.
Захекалася читать• 01 апреля в 19:33
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну проблеми є з соц службами в одиниць. І це зазвичай родини маргіналів
Ответ дляЗахекалася читать
Чи можна назвати батьків, які дозволяють дітям користуватись соціальними мережами з 10 років маргінальними? Питання риторичне.
Захекалася читать• 01 апреля в 19:34
Ответ дляСмайлик
Ні, не має заборони.
Є технічні обмеження
Діти все бачать з пелюшок, якщо батьки цим користуються
Захекалася читать• 01 апреля в 19:35
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Якщо ви не вникли в закони країн, то хоча б вникніть в те, хто такі маргінали