Небоброїдка• 01 апреля в 19:42
Як викручуватись з цими цінами...
...щоб харчуватись нормально?
Гидроусилитель руля• 01 апреля в 20:28
Ответ дляБутерброд и я
З таким складом, я не їм їжу.
White fish fillet 52%, creamy tomato sauce 37% (cream fraiche 6%, cream, tomatoes 5%, red pepper 3%, drinking water, tomato puree 3%, zucchini 2%, grilled eggplant 2%, onion 1%, butter, olive oil, rice starch, sugar, salt, potato starch, ground paprika, rosemary, thyme, black pepper, nutmeg), vegetables 7% (zucchini, red pepper, grilled eggplant, tomatoes), mozzarella 2%, breadcrumbs (wheat flour, salt, yeast).
А поради роздаєте ви
Конечно, сливки, перец, брокколи, лук - ужасный, просто дикий состав
А я ем
Вот ещё примеры, умножить на 12
Масло 82% 200 грамм к Пасхе в акции по 12 грн
А я ем
Вот ещё примеры, умножить на 12
Мамин тріль• 01 апреля в 20:28
Ответ дляПатика-мотика
Коли ця акція була?
По сегодня, с завтрашнего дня новые.
Гидроусилитель руля• 01 апреля в 20:29
Ответ дляПатика-мотика
А що в цьому прекрасному складі Вас не влаштовує? Starch?
Что там 52% рыбы, а 48 соус
, видимо
Мамин тріль• 01 апреля в 20:29
Ответ дляНастасья Пицун
Есть люди, которые не ищут выгоды, а покупают по мере надобности. Потому и не замечают акций.
А я сначала смотрю что есть выгодно купить, а потом уже планирую меню. Это не хорошо и не плохо. Просто факт
Это те люди, у которых денег хватает и не надо экономить. Остальные отслеживают акции.
Бутерброд и я• 01 апреля в 20:30
Ответ дляГидроусилитель руля
А я ем
Вот ещё примеры, умножить на 12
А я ем
Вот ещё примеры, умножить на 12
Їжте пальмову олію і радійте.
А риба звичайний хек
Гидроусилитель руля• 01 апреля в 20:30
Ответ дляПатика-мотика
Гарний склад, до речі. Не знаю чому Вам там хтось щось каже проти цього продукту.
Да я ем иногда, мне нравится, там толстый слой филе минтая без костей
Не їм після шостої• 01 апреля в 20:31
Ответ дляНебоброїдка
Я не їм складних страв. Млинці, пельмені, тушкована капуста і т п
Почему?
не при ваших доходах можно позволять себе перебирать харчами...
Гидроусилитель руля• 01 апреля в 20:31
Ответ дляБутерброд и я
Їжте пальмову олію і радійте.
А риба звичайний хек
Да ешьте хек, что вы ко мне прицепились
Патика-мотика• 01 апреля в 20:31
Ответ дляБутерброд и я
Їжте пальмову олію і радійте.
А риба звичайний хек
Де Ви побачили пальмову олію????????????
Лагшмивара• 01 апреля в 20:32
Ответ дляШкала Радощів
Манго видели почём?!
По чем ? Центов 50 по акции, 90 без.
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:34
Ответ дляМамин тріль
Свинина в Сильпо 185 по акции. Хорошее мясо. курицу филе тоже по такой цене можно найти.
250 свинина у нас на базарі(
Мамин тріль• 01 апреля в 20:35
Ответ дляНебоброїдка
250 свинина у нас на базарі(
У Вас маленьке місто чи село? Немає супермаркетів?
Бутерброд и я• 01 апреля в 20:36
Ответ дляПатика-мотика
На ваших фото.
Чи ви думаєте там чисті натуральні вершки
Я мене є можливість купувати продукти щотижня в Польщі але я нічого там не купую, не влаштовує мене якість
Патика-мотика• 01 апреля в 20:36
Ответ дляБутерброд и я
На ваших фото.
Де? Там олівкова олія. Ви читати вмієте?
Бутерброд и я• 01 апреля в 20:37
Ответ дляГидроусилитель руля
Да ешьте хек, что вы ко мне прицепились
Це ви з своїми шубами і соусами причепилися
Лагшмивара• 01 апреля в 20:37
Ответ дляБутерброд и я
З таким складом, я не їм їжу.
А поради роздаєте ви
А что не так в составе ??
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:37
Ответ дляГлаголиця
Филе всегда по акции в разных магазинах, не знаю кто не видит, слепые наверное)))
У нас в атб якщо на курятину знижка, то я більше не купую, бо його їсти не можна. Особливо, в теплу пору року, бо вже смердить
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:37
Ответ дляГлаголиця
В яких магазинах?
Патика-мотика• 01 апреля в 20:39
Ответ дляБутерброд и я
На ваших фото.
І взагалі що Ви робите в темі для економок, які не мають такої привілегії і коштуватися заморськими делікатесами, як Ви - поважна Пані?
Самостверджуєтесь?
Глаголиця• 01 апреля в 20:39
Ответ дляНебоброїдка
В яких магазинах?
Сильпо, Варус, Метро, Ашан, АТБ - это те что у меня в городе, что там у вас, сами смотрите, есть сайт Гоутушоп, там все магазины вашего города и там смотрите все акции
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:39
Ответ дляНе їм після шостої
Почему?
За станом здоров´я.
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:40
Ответ дляМамин тріль
Атб
Та прям багіня• 01 апреля в 20:40
75В• 01 апреля в 20:41
Ответ дляГидроусилитель руля
Вот пример, умножить на 12.
Только зарплаты у простых людей чуть другие
Загалом так.Я пару днів назад затарилася в Польщі.Дещо дорожче і є дорого.Але більшість,якщо береш 2+1,то часто дуже нормально.Вигідно масло,дуже,сир,баріла соуси і макарони,ковбаса і сосиски деякі,куряче філе.Цього набрала на 5 сімей повний багажник передній і задній в теслі.Ну як їду з відрядження,то вже беру 2-3 р на рік.Загалом так,вище рівень в них життя значно з нижчими цінами.
Бутерброд и я• 01 апреля в 20:41
Ответ дляПатика-мотика
Самостверджуєтесь?
Яка вам різниця що хто тут робить.
Лагшмивара• 01 апреля в 20:41
Ответ дляБутерброд и я
Для мене все.
Вообще то состав на глаз оценить очень сложно. только yuka может точно все написать.
На первый взгляд этот состав нормальный
Небоброїдка
• 01 апреля в 20:41
Ответ дляГлаголиця
Магазини мого міста - це базар і АТБ, для цього мені Гоутушоп не потрібен.
Бутерброд и я• 01 апреля в 20:42
Ответ дляЛагшмивара
На первый взгляд этот состав нормальный
Склад White fish fillet 52%, creamy tomato sauce 37% (cream fraiche 6%, cream, tomatoes 5%, red pepper 3%, drinking water, tomato puree 3%, zucchini 2%, grilled eggplant 2%, onion 1%, butter, olive oil, rice starch, sugar, salt, potato starch, ground paprika, rosemary, thyme, black pepper, nutmeg), vegetables 7% (zucchini, red pepper, grilled eggplant, tomatoes), mozzarella 2%, breadcrumbs (wheat flour, salt, yeast).
Патика-мотика• 01 апреля в 20:42
Ответ дляБутерброд и я
Яка вам різниця що хто тут робить.
Велика. Ви - типова ІПСОшніца.