Помилуйте мадам• 02 апреля в 08:43
Дівчата, хто нажив в сімʼї самостійно більше ніж чоловік і як то все ділити ?
Ми не розлучаємося, але іноді я на межі.
Періодами.
І от думаю як ділити нажите в сімʼї, але по факту 70-80% мого. Яке я офіційно купила і заробила на то?
Плюс дитина звісно все життя була на мені.
Так от, маємо 2 будинки і три квартири.
По факту я б йому будинок найбільший віддала б, але думаю він буде вимагати більше.
Машини нехай кожному своя, хоча я йому подарувала з салону, у мене гірша зараз машина.
Хочу оцінити цю ситуацію. Може хто має подібну.
Дякую
Періодами.
Так от, маємо 2 будинки і три квартири.
Дякую
КокошинЭль• 02 апреля в 08:45
Все нажите в шлюбі навпіл, ну або з доказами, що ви купили 70-80% всього в суд.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:46
Ответ дляКараПузовна
Якщо шлюб офіційний, то 50%/50%.
Я одною частиною голови розумію, іншою не погоджуюся ((
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:46
Ответ дляКокошинЭль
Точно з доказами можна доказати? Докажи є. Це головне моє питання
Айпишница• 02 апреля в 08:47
Ответ дляПомилуйте мадам
50 на 50.
КокошинЭль• 02 апреля в 08:47
Ответ дляПомилуйте мадам
З гарним адвокатом все можливо, але ж невідомо як він себе поведе і як суддя на це подивиться, людський фактор тут теж гратиме роль.
Бутерброд з ікрою• 02 апреля в 08:48
Так и делить, выделить ему маленькую квартирку и всё. Не на улицу ж выгонят
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:48
Ответ дляКокошинЭль
Мене не цікавить людський фактор. Мене цікавить як по закону
КараПузовна• 02 апреля в 08:48
Ответ дляПомилуйте мадам
Продавайте до розлучення.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:48
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну не справедливо. Я готова дати більше ніж він по факту вклав. Аби спокійно то можна було б пережити
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:48
Ответ дляКараПузовна
Продавайте до розлучення.
Поки ні
КокошинЭль• 02 апреля в 08:49
Ответ дляПомилуйте мадам
По закону з доказами ви можете залишитися зі своїм, але закон можна теж перекрутити, якщо він найме гарного адвоката, то судитиметесь довго і нудно.
Бутерброд з ікрою• 02 апреля в 08:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Идите ему есть куда? Крыша над головой есть?
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:50
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я йому будинок віддам. Найкращий. І машину залишу , хоча вона по закону його - купувала я.
Люблю порядок• 02 апреля в 08:50
Ті, хто має 2 будинки і три квартири, тут такі запитання не задають
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:50
Ответ дляБутерброд з ікрою
Маю на увазі не найкращий, але найдорожча нерухомість яка у нас є.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:50
Ответ дляЛюблю порядок
Окей!
Детские_Будут?• 02 апреля в 08:51
От сестры ушел муж, зарабатывала в семье она, она очень успешна в карьере, по закону 50/50, но они договорились иначе, одну квартиру ему, ещё кое-что подарили дочери, остальное ей.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:51
Ответ дляруки_Крюги
Альфонса пригріли?
Ні. Я виходила заміж дуже бідною, але так склалося що мені бідність більше надоїла ніж йому.
Айпишница• 02 апреля в 08:51
Ответ дляПомилуйте мадам
О, під час розлучення Вас чекає багато цікавого) Не знаю який чоловік там, але ділити будете) Щоб нову мадам було куди привести
Мені 40+, що я тільки не бачила за останні роки.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:51
Ответ дляДетские_Будут?
Але більшість ій?
фан L.O.S.T.• 02 апреля в 08:52
Якась трольна тема. Якщо жінка може самостійно на все те заробити, то вона й закони знає і не задає таких питань:))
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:52
Ответ дляАйпишница
Мені теж 40+.
Скоріш за все ви праві , бо він хороший хороший, а як сваримося то звісно гівнюк рідкісний.
Помилуйте мадам
• 02 апреля в 08:52
Ответ дляфан L.O.S.T.
Йдіть звідси. Без вас тошно.
Детские_Будут?• 02 апреля в 08:53
Ответ дляПомилуйте мадам
Але більшість ій?
Да, он был не против, хотел быстрого развода, дочка у них взрослая уже, имущественных споров не было и быстро развелись.
Злива інформації• 02 апреля в 08:53
Ответ дляПомилуйте мадам
Як людина що заробила купу рухомості і нерухомості, може задавати такі питання...? Не дурна ж має бути. Чи вона не розумом заробляла...
Анютины ласки• 02 апреля в 08:53
Ответ дляПомилуйте мадам
Не погоджуйтесь. Але ділити будете все навпіл. Можливо ваш чоловік відмовиться і все вам залишить, тоді так,