Чорт і Шо• 02 апреля в 12:12

Очень нужен психолог срочно

Дайте пожалуйста контакты очень плохо очень
Для драки• 02 апреля в 12:14
давайте тут допоможемо як тут і зараз

Дверной_Проем• 02 апреля в 12:16
Хоч і не психолог,але готова підтримати
СкокоМнеДадите• 02 апреля в 12:17
пишите тут автор, тут все психологи..
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:20
В браке 8 лет двое детей один его один нет, мне 36, муж несколько раз разбивал квартиру рвал документы очень не стабильный ,пытался с собой покончить,контроль моих соц сетей запрещал с начальницей общаться ему она не нравилась ,но он никогда не ущемлял в деньгах хотя зарабатывал раньше хорошо последние годы не очень , у меня две работы я не выдерживаю давления и контроля что одеваю с кем говорю , сын любит папу ему 5, муж очень рукастый и поддерживал не смотря ни на что в разные моменты но последние годы только скандалы , я попросила время пожить отдельно разобраться в себе он орет требует сдесь и сейчас или развод или я стану белой и пушистой и семья будет говорит что я рушу все , у меня истерика я сирота мне страшно одной быть но и с ним не знаю что будет
Голена блондинка• 02 апреля в 12:20
Вам треба знайти того, з ким зможете все проговорити. І краще ще будуть або дуже близькі, або вже чужі люди. Можливо, навіть це буде чат gpt. Він точно поганого не порадить. І це БЕЗКОШТОВНО.
Або можна обрати спілкування з чужими людьми в потязі. За ті гроші, які ви витратите на психолога, краще поїхати на потязі в сусіднє місце на 2-3 дні подихати повітрям, подивитися на море або гори. Там і чужі люди знайдуться, і гроші витратите на себе.
Бо я б отримала ще один стрес, якби сплачувала за психолога і його потреби тисячі замість витрати цих грошей на себе і свої потреби.
So_so• 02 апреля в 12:22
Ответ дляЧорт і Шо
’он орет требует сдесь и сейчас или развод’ - ловите на слове, пока он на эмоциях и быстро подавайте на развод.
Дадосвидания• 02 апреля в 12:23
жилье чье? подавайте на развод, если есть где жить без него

Голена блондинка• 02 апреля в 12:26
Ответ дляЧорт і Шо
- Чия квартира, в якій ви живете?
- Чи зможете ви працювати віддалено?
- скільки років дітям?
Капуста Маша• 02 апреля в 12:27
Выбрали себе такого чего ныть. Сейчас в рабстве никого не держут, было бы желание давно ушли от него
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:28
Ответ дляДадосвидания
Нет жилья я сняла квартиру сама просила время мне очень страшно одной вообще остаться я боюсь не справится и он был хорошим но два вызова полиции он курит травку и постоянный контроль ,простите для кого то может это тупо все мне очень плохо
Дверной_Проем• 02 апреля в 12:29
Ответ дляЧорт і Шо
Це було так завжи?Чи тільки можливо останній час?
Якшо так було відразу то проблема звичайно лише в ньому і треба обов’язково пояснити йому що треба звертатись чим швидше до спеціаліста вже можливо до психіатра і це нормально постарайтесь залучити до цього близьких йому людей,можливо батьків чи то брата чи сестру якщо в нього вони є і спільними зусиллями треба вирішувати це питання
Це не нормально однозначно і це дуде погано впливає на дітей,повірте я сама з такої сім’ї де батько поводився подібно,і запрос ой як важко.
Подумайте в першу чергу про дітей,це лікується але потрібне його бажання і його бажання звичайно зберегти хоч здоровий моральний стан дітей
Я можу вам порадити пійти від нього, але я зрозуміла що вам це поки важко,тож спробуйте інший метод поки
Дверной_Проем• 02 апреля в 12:30
Ответ дляЧорт і Шо
Але….. там не лише травка скоріше там щось важке,просто вам про це не відомо поки
Джага-джага• 02 апреля в 12:33
Так тут разве психолог нужен. Тут ноги в руки и тикать. Деньги на съем поберегите.
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:33
Ответ дляДверной_Проем
Мне очень сложно в таком давлении жить его бесит моя работа, люди он пишет любому мужчине из инстаграм кто подписался кто ты что ты, макияж значит ищу кого то красивое платье значит для мужиков
Голена блондинка• 02 апреля в 12:35
Ответ дляЧорт і Шо
Чоловік розбиває чужу квартиру, яку ви сама знімаєте?
Дадосвидания• 02 апреля в 12:35
Ответ дляЧорт і Шо
почему страшно одной? все то же самое, только без него
ПоЗиТиВнАя• 02 апреля в 12:35
Ответ дляГолена блондинка
Прибила б за такі поради!!!
gpt чат, люди в потязі - ви серйозно?
gpt буде говорити тільки те, що в нього закинули, люди з потягу - будуть віщати зі своєї колокольні....
Дверной_Проем• 02 апреля в 12:37
Ответ дляЧорт і Шо
Ну тут йому лікуватись на справді серйозно і вірогідніше вплив наркотиків тут дуже вагомий
Ви ж не готові пійти від нього?
Чи може ви боїтесь не залишитись без нього, а його реакції на ваш крок?
Скоріше вам страшно що він не дасть вам просто спокою?
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:41
Ответ дляДверной_Проем
Ви ж не готові пійти від нього?
И это тоже я очень боюсь что он мне может причинить вред так как сын он требует сына но он не нормальный в психологическом смысле но говорит что я довела ,что у он не смог заработать до 40 на авто квартиру потому что я виновата

Голена блондинка• 02 апреля в 12:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Прибила б за такі поради!!!
gpt чат, люди в потязі - ви серйозно?
Слухайте, автору просто треба виговоритися. Просто проговорити все декілька разів.
Я не сказала «слухати поради і робити, як скажуть».
Я написала «Вам треба проговорити це».
Саме за це психологи і беруть шалені кошти. Сидять і слухають. І так декілька разів по колу.
Мені доводилося бути присутньою у дуже відомих дієвих психологів, які працюють з дітьми. Я знаю принцип їх роботи. Але ви можете ходити і сплачувати кошти. Тим паче зараз тих психологів - кожен другий після заочного навчання або триденних курсів
Дадосвидания• 02 апреля в 12:40
Ответ дляЧорт і Шо
может Вам переехать подальше, другой город, другая страна? все равно родни нет, жилья нет, терять нечего
Танго утрьох• 02 апреля в 12:41
Ответ дляЧорт і Шо
Здесь, здание, здоровье и не тролли, сирота.
Голена блондинка• 02 апреля в 12:41
- Чия квартира, в якій ви живете?
- Чи зможете ви працювати віддалено?
- скільки років дітям?
Голена блондинка• 02 апреля в 12:42
Ответ дляЧорт і Шо
То ви так «боїтесь», раз продовжуєте жити з ним.
Або ви просто троляка
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:43
Ответ дляГолена блондинка
- Чия квартира, в якій ви живете?
- Чи зможете ви працювати віддалено?
- скільки років дітям?
Квартиры нет мы на съеме живем , я сняла квартиру себе и детям просила подумать , работать не могу удаленно , 16 и 5
автор Чорт і Шо • 02 апреля в 12:44
Ответ дляГолена блондинка
Або ви просто троляка
Я абсолютно одна , он много хорошего делал тоже , я себя не понимаю мне плохо
Для драки• 02 апреля в 12:45
Ответ дляЧорт і Шо
нет нет и нет
бегите от такого
Для драки• 02 апреля в 12:47
Ответ дляЧорт і Шо
у вас есть дети, они - ваша опора, поддержка и мотивация
ПоЗиТиВнАя• 02 апреля в 12:51
Ответ дляГолена блондинка
Я написала «Вам треба проговорити це».
Дивно порівнювати професійну психотерапію з gpt чатом. За такою логікою і операцію можна провести в поїзді, бо там свіже повітря і люди підкажуть. Виговоритися, це лише верхівка айсберга... Якщо вам вистачає поїзда - це ваше право, але не варто знецінювати професію тільки тому, що ви не бачите різниці між кухонними розмовами і психологією.
Голена блондинка• 02 апреля в 13:06
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Облиште. Можете і далі платити психологам. Або ви сама той психолог.

Ну і це ваша порада «слухати, що порадять інші»
У мене - виговоритися і зробити по своєму.

Але ви нічого не тямите в цьому. На все добре