Значит надо• 03 апреля в 11:40
Что вы делаете, чтобы хлеб не портился за 2–3 дня?
ГендиреХтор• 03 апреля в 11:40
Пеку сама. Магазинный вообще есть не могу. Невкусный и быстро портится.
На_оба_рот• 03 апреля в 11:43
Свіжий запікаю в духовці 5 хвилин на макс.температурі, бо хліб зараз після кульочків цих дістаєш уже вологим(, тому і псується швидко.
ротцвеники• 03 апреля в 11:44
Я купую кілька багетів і кидаю в морозилку. Дістаю звечора по 1 і на ранок як свіжий. Якраз за день з´їдаємо
Кава з адреналіном• 03 апреля в 11:47
ПереІхала до Миколаєва весь хліб смачний, а як в Києві, то пекла, бо все мені не такий
Сірничок• 03 апреля в 11:53
Порізати кусочками, пофасувати в окремі зіппакети, і діставати з морозилки скільки вам треба на раз
Пацаааааааан• 03 апреля в 12:10
тостового є такі сорти, що взагалі не псуються, невмирущі навіть без морозилки і взагалі будь-яких зусиль для їх зберігання
Видна міленіалка• 03 апреля в 12:13
лежит в хлебнице, в родном пакете, только пакет немного приоткрыт.
Сохраняется нормально.
Цигарний шланг• 03 апреля в 12:16
Нас трое, этот хлеб по 400 грамм дольше 3х дней просто физически не лежит, потому что заканчивается быстрее)))