Подтяжка• 03 апреля в 15:34

Подскажите по направлению семейного в институт сердца

Анализы там тоже должны быть бесплатно? Или направление на бесплатные анализы в институте уже должен выдать сам институт сердца? Или анализы по любому будут платные? Кто сталкивался - подскажите, пожалуйста
Папобус• 03 апреля в 15:55
Ответ дляПодтяжка
Дякую
Тобто якщо кардіолог інституту серця після кардіологами, УЗД і ехо вирішить, що треба здати додаткові аналізи, то має виписати направлення й по ньому можна буде здати безкоштовно?
Ні дає заключення і рекомендації.

ДА да да• 03 апреля в 15:56
Ответ дляПодтяжка
Дякую
ну так, на якісь там холестерини і таке інше повинен дати. І якщо сімейний не дасть на обстеження, а тільки на консультацію, то це треба або самому робити платно, або йти на консультацію і щоб там кардіолог дав
автор Подтяжка • 03 апреля в 15:57
Ответ длявентиляторная
Я знаю,що платно, у вас може інша інформація . В реєстратурі завжди оплачували все.
Якщо немає направлення, то платно все кругом
Папобус• 03 апреля в 15:57
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну навіщо таке писати. В інституті серця консультація, кардіограма і УЗД точно безкоштовно, якщо є направлення
Ми були там восени. У вас інфа свіжіша?
Папобус• 03 апреля в 16:01
Ответ дляПодтяжка
Ви спочатку їм зателефонуйте. Вам під час запису розкажуть, що безплатно нічого немає. І ваше направлення їм не потрібно
ДА да да• 03 апреля в 16:07
реально, автор зателефонуйте в регістратуру, ну не може такого бути, щоб вони не працювали по безкоштовним електронним направленням
Синди Кроуфорд• 03 апреля в 16:23
Ответ длявентиляторная
Платно,якщо у вас нема електронного направлення.

Синди Кроуфорд• 03 апреля в 16:23
Ответ дляПапобус
Ми були там восени. У вас інфа свіжіша?
І що що ви були? Ви мабуть були без напоавлення
автор Подтяжка • 03 апреля в 16:34
Ответ дляПапобус
Мені таке вже розповідали, коли клали в лікарню і почали вимагати за все гроші, бо вважали, що я профан . Але коли я їм все розповіла - дуже просили нікуди не жалітись і робили все безкоштовно
вентиляторная• 03 апреля в 16:39
Ответ дляСинди Кроуфорд
Було колись давно направлення на УЗІ серця, черга була 1,5міс. Але потім додаткові обстеження типу холтера, були далі платні.
Це добре коли некритично, а так можна і до інфаркта дочекатися.
Можливо зараз все помінялося, бо це було років 8-9 тому з безкош товним направленням.
Далі їздили вже за кошти.
Хтомолодець? Я!• 03 апреля в 16:50
Ответ дляПапобус
Це на Братиславський тепер все платно і без направлення.
В Центрі дитячої кардиології на вул. Іллєнка все безкоштовно з направленням
Папобус• 03 апреля в 16:51
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вони не приймають направлення? А вас прийняли по направленню?
Папобус• 03 апреля в 17:03
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я це знаю. Але ж автор наче не про дитячу питає
Фиктивная• 03 апреля в 17:41
Ответ дляПодтяжка
Такого бути не може,адже з направленням має бути безплатно. Я лише хочу зрозуміти, хто має дати направлення на аналізи для здачі їх в інституті - сімейний?
Сімейна дасть направлення до кардіології ва по ньому треба записатись до лікаря в інституті серця і вже кардіолог вам дасть направлення на всі аналізи, які буде вважати необхідними
Нервогенератор• 03 апреля в 17:43
На консультацію.Станете в чергу,а потім дадуть на обстеження,знов запис в чергу
Нервогенератор• 03 апреля в 17:43
Ответ дляХтомолодець? Я!
Центр серця вже платно
КоролеВешна• 03 апреля в 18:13
Ответ дляПодтяжка
Тобто сімейний повинен дати направлення і на всі кардіограми, УЗД й інші аналізи?
Никто ничего не должен, все по показаниям, как врач решит.медицина у нас бесплатная, по закону, вина деле все платно и не дёшево
Манка Я• 03 апреля в 22:15
Ответ дляПапобус
Це лише назва центру. Там приймають і дорослих. По направленню за попереднім записом безкошовно.
автор Подтяжка • 04 апреля в 10:36
Всім дуже щиро Дякую за інфу)))!!!