40ка• 03 апреля в 19:47

Як ваша дитина робить домашнє завдання?

Ви сидите допомагаєте чи просто перевіряєте?
Чи зачіпає вас те, що дитина повинна була б сама вчитися, а насправді ви змушені теж впрягатися?
Можна, вам пощастило і дитина сама вчиться?
ГО_1983• 03 апреля в 19:48
Сижу с ним

Натусик Я• 03 апреля в 19:56
Перевіряла десь до кінця 7 чи 8- го класу Бо ще розуміла алгебру, геометрію, хімію тощо .З 9- го класу вже ні, бо вже сама нічого не розумію.Можу тільки вірш перевірити напам´ять.
o.shalneva• 03 апреля в 19:57
Самі роблять, не перевіряю- 6 та 10кл.
Мадам Клико• 03 апреля в 19:58
Не треба віддавати дитину до школи раніше повних 7 років!!!!
Daria0000• 03 апреля в 20:13
Ви забули вказати вік. До 5го контролювала.
В 6му класі ще інколи могла допомогти або проконтролювати. В 7 взагалі не знаю, що воги вчать. Максимум можу допомогти, коли просить. (Щось знайти в інтернеті та скинути). Або з англійською. Але оцінки контролюю і прошу, щоб виправляли, якщо щось погано зовсім. Бо вступати в планах за кордон, де важливий середній бал, це і пояснюю.
Daria0000• 03 апреля в 20:15
Ответ дляМадам Клико
Це для чого? Щоб школу в 19-20 закінчувати?
Алина P• 03 апреля в 20:31
Не робить бо не задають. Якось так

Kot_v_meshke• 03 апреля в 20:43
Ответ дляМадам Клико
С чего вдруг?
Салт• 03 апреля в 21:37
Діти ходили в платну групу подовженого дня до своїх вчительниц, їх там привчили робити самостійноЗі старшим не сиділа і після 5го класу не контролювала. Допомогала по запросу, займалася іноземними.
У молодшого дислексія, тож йому потрібна була допомога додаткова. Йому допомагала і контролювала до 9го класу