Стетоскопуло• 03 апреля в 20:29
Цвикли
Кто ел, это вкусно?
Пишу вірші, дорого• 03 апреля в 21:02
Ответ дляМояХатаЗкраю
У нас в Днепре нет такого, впервые слышу. Цвіклі, андрути і полядвиця. Піду гуглити
Цвіклі я для вас вже нагуглила
Свекруховна• 03 апреля в 21:03
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хліб ровний, а паска нарізана - трикутна. Що на ній втримається?
Ви ковбасу кладете на верх батона чи на відрізану сторону?
Свекруховна• 03 апреля в 21:04
Ответ дляМояХатаЗкраю
А, так ви в цю неділю святкуєте? Ми 12-го
А ви Новий рік 21 святкуєте?
МояХатаЗкраю• 03 апреля в 21:05
Ответ дляСвекруховна
А ви Новий рік 21 святкуєте?
Новий рік у нас з вами співпадає. А Великдень - ні, принаймні в цьому році
Свекруховна• 03 апреля в 21:05
Ответ дляМояХатаЗкраю
Для особо недогадливих. Мажете там, де стрілрчка і туда м´ясо. Ви реально не розумієте як їсти паску?
Свекруховна• 03 апреля в 21:06
Ответ дляМояХатаЗкраю
Це з якого дива?
Свекруховна• 03 апреля в 21:08
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тут є бугристість? Ви не пробували паску різати, а не цілою їсти?
Свекруховна• 03 апреля в 21:09
Ответ дляМояХатаЗкраю
Эти слова для меня как из фильма Кин-дза-дза, ниче не понятно
А акрошка, куліч, трємпєль, свьокла звичні?
Свекруховна• 03 апреля в 21:10
Автор, знайшли де питати, тут акрошка на паску- це максимум. Ну ще кулічік, хто не сильно рукоопий
Мурзилка• 03 апреля в 21:14
Ответ дляСвекруховна
Андрути- це просто король десертів
Так вот, что моя подруга любила в девяностых готовить, на все праздники🤣
Говорила, зато это дёшево и быстро.
МояХатаЗкраю• 03 апреля в 21:15
Ответ дляСвекруховна
Тремпель впервые услышала от друзей из Донецкой области. Окрошка
Пишу вірші, дорого• 03 апреля в 21:16
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тю
А що вам сказати, якщо ви незнаєте, як хліб різати
Пишу вірші, дорого• 03 апреля в 21:16
Ответ дляСвекруховна
Так в тік току почула
Мааарковная• 03 апреля в 21:26
Ответ дляПишу вірші, дорого
Попереджую запитання ’Что ето, первий раз слишу ’
Цві́клі (бук. цві́кля, цві́тлі[1], зах. цві́кли[2]; пол. ćwikła[3]) або буря́чки́ (з хро́ном)[4] — страва української та польської кухні з тертого печеного або вареного столового буряка, хрону та прянощів. Поширена у західних регіонах України.
Та ну, буряк з хроном теж поширена страва в центрі та на сході. Тільки воно не цвіклі
Пез Году Неделя• 03 апреля в 22:27
Купували коли були в Карпатах. В нас як хрін підфарбований буряком, цвіклі буряк і трохи хрону.
Свій варік• 03 апреля в 22:34
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так а как вы паску режете? Это же вертикальные дольки треугольные с сладким верхом. На них же ни бурячки, ни мясо не удержится? Или вы ее горизонтально слоями режете?
Паски бувають несолодкі і без солодкого верху. У нас такі.
Пишу вірші, дорого• 03 апреля в 22:53
Ответ дляПез Году Неделя
Буряк, цукор, оцет. Без солі.
Кількість хрону за бажанням.