Радикальная• 04 апреля в 19:41

Не хочу волочити далі це життя...

Я в юності прагнула до багатства, бо це в першу чергу безпека. Не хотіла жити як мої батьки. А сталося те що так і не вибралася в багатство. От для чого це життя потрібне, мені під 49. В Україні я вже все, отработаний матеріал. Що я можу дитині дати?
Щей війна. І так дитинство важке в 90 х було, як не срачка то болячка. Революції, майдани, війна. Кінця краю немає. Живеш від обстріла до обстріла. Що буде далі? Мені страшно. Не хочу жити далі. Просто втомилася від життя
автор Радикальная • 04 апреля в 20:11
Ответ дляparele
В містах дуже багато агрофірм та інших господарств.
В мене досвіду по диплому нуль. Ще після університету всі хотіли досвід. А зараз взагалі. Принесу трудову і побочать що я працювала в коло центрах

Цветочница• 04 апреля в 20:12
Це ви знову? Що повернулась с німеччини і кожен день ниєте. Блін, скікі можна
Дон Пэдро• 04 апреля в 20:13
Ответ дляРадикальная
ВО в агрономів. Це в село їхать треба. А я села не хочу
В аграрний вас теж силоміць затягнули?
Звісно, звідки ж вам було знати, що аграріям доводиться працювати в селі...
Мания-Величия• 04 апреля в 20:18
Ответ дляРадикальная
А куди мені іти? З вищою освітою працювала де попало бо життєві обставини так склалися і дитина мала була. Працювала по коллцентрах на дому. Кому я потрібна? Я не бухгалтер економіст як ви з досвідом роботи.
Вы ж вроде собирались идти в гостиницу ,что то в ванной с собой делать.Вы уже убрали в квартире?
Паспортний стіл• 04 апреля в 20:18
Ответ дляРадикальная
Чоловік і свекруха мозги виїли. Мені було 25. Думала що я стара і мабуть пора
так вам 49 чи 39 років?
автор Радикальная • 04 апреля в 20:19
Ответ дляПаспортний стіл
так вам 49 чи 39 років?
Я написала мені під 40. Опечатка вийшла з 49
автор Радикальная • 04 апреля в 20:20
Ответ дляДон Пэдро
В аграрний вас теж силоміць затягнули?
Не було вибору. Треба було скоріше поступати що вирватися з містечка

БезПаспортаНеПродаю• 04 апреля в 20:20
А утренняя тема про тоже самое что? Не достаточное уныние и зрадоньку разогнала? 😭😭😭
parele• 04 апреля в 20:20
Ответ дляРадикальная
У Вас сотні відмазок, та жодного кроку вперед. Звісно, без досвіду ніхто великі гроші не запропонує, але з чогось треба стартувати.
Паспортний стіл• 04 апреля в 20:21
Ответ дляРадикальная
то у вас життя тільки починається. чому ниєте? люди в такому віці ще другу освіту отримують, змінюють профессію, виходять заміж, народжують...
Вареничніца• 04 апреля в 20:24
Ответ дляРадикальная
Мені під 40!. Яке 49?
Оце тролятина яка!!!! Так забрехалася, що вже в числах заплуталася. Раніше написала що їй 49 років, тепер пише що 40. Та навіть якщо і 40, то тим паче, про який відпрацюваний матеріал може йти мова. Та на тобі пахати треба, а ти просто тупа ледача тролятина!!!
Мамин тріль• 04 апреля в 20:25
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Троль-нытик на смене, я уже вас всех в лицо узнаю.)
Получается, на смене Вы))
Пік Антна• 04 апреля в 20:28
Повертайтеся в Німеччину і не нийте на форумах щодня, ниття вам не допоможе
Люблю пиво• 04 апреля в 20:29
Ответ дляРадикальная
Ну от з того і треба починати що не було голодних 90 х. Легше було підніматися
Так вы родились году в 90м примерно, шо вы там знаете за девяностые? Кино смотрели или мама рассказывала?
автор Радикальная • 04 апреля в 20:31
Ответ дляЛюблю пиво
До 90 року я народилася. 90 ті це не один 1990 й пік, а 10 років штормило країну.
автор Радикальная • 04 апреля в 20:32
Ответ дляПаспортний стіл
Війна мене зламала. Я вся трушуся після обстрілу прийти в себе не можу.
автор Радикальная • 04 апреля в 20:33
Ответ дляВареничніца
Я ж написала, під 40. В пості опечатка
Люблю пиво• 04 апреля в 20:35
Ответ дляРадикальная
Так вы в садик ходили, шо вы там помните 😁 весь беспредел припал именно на первые 5 лет девяностых. Или вы шото другое придумали?
Не ну если надо страдать, то да придумывайте еще почему вы такая несчастная
Паспортний стіл• 04 апреля в 20:35
Ответ дляРадикальная
зараз всі зламані. але бути зламаною у 30+ або в 60+ це велика різниця.

Вельшановна• 04 апреля в 20:37
Ответ дляРадикальная
Ні, дорогенька, сраку в руки - і гайда! Носа догори!! Сорі, але ви не маєте права опускати руки: У ВАС МАЛА ДИТИНА ☝🏼
Мені 43, усе зараз у житті так складно. Моїй дитині 5. Я БЕРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЄ ЖИТТЯ В СВОЇ РУКИ. і за життя дитини. Вона нікому не потрібна, окрім мами.
Сили вам! 🌷
Вельшановна• 04 апреля в 20:37
Ответ дляПушка заряджена
А нащо так пізно родили? Якщо нічого немає за душею
Тебе забула вона спитати 🤦🏼‍♀️
Бляха-муха, які в нас люди ((( і війни з кацапами не треба ((
Пушка заряджена• 04 апреля в 20:39
Ответ дляВельшановна
Тебе забула вона спитати 🤦🏼‍♀️
Прекрасні люди
Говорю відверто• 04 апреля в 20:51
Ответ дляВареничніца
Видно, что опечатка. Кто так пишет «мені під 49»
Пишут либо «мені 49» либо «мені під 30,40,50…»
автор Радикальная • 04 апреля в 20:53
Ответ дляВельшановна
Сили вам! 🌷
Ну чоому я мушу через це жити? Ще скільки років до його повноліття. Я втомилася, мене давно нічого не радує
автор Радикальная • 04 апреля в 20:54
Ответ дляЛюблю пиво
Грошей в батьків не було дуже довго до 2002 року
Люблю пиво• 04 апреля в 20:57
Ответ дляРадикальная
Вряд ли это из-за 90х
Просто так бывает в любые времена, особенно тяжело становиться на ноги с маленькими детьми
Сегодня не целуюсь• 04 апреля в 20:57
Ответ дляПушка заряджена
так вам 36, а не 49?
Вумна вутка• 04 апреля в 21:00
Стать обеспеченым человеком можно и в 60
автор Радикальная • 04 апреля в 21:10
Ответ дляВумна вутка
Ну так, так.
Казочок наслухалися?
автор Радикальная • 04 апреля в 21:11
Ответ дляСегодня не целуюсь
так вам 36, а не 49?
Я ж написала під 40