Сало не люблю• 05 апреля в 06:12

Студеника каже, що хоче робити татту. Її батько проти

Вчилася в Гліера, тепер продовжує по фортепіано в Грінченка. І тут вчора дзвонить батькові, що планує працювати татуювальницею. Батько щось цією ідеєю зовсім не задоволений, я послухала його скарги, поспівчувала.
З іншого боку дівчині 23, має право сама вирішувати, що її до душі. Я в 23 вже два роки благополучно заміжня була , сама на себе заробляла.

Як на мене така робота має свої ризики, а у дівчини немає профільної мінімальної мед.освіти
автор Сало не люблю • 05 апреля в 10:36
Ответ дляКотя_люлю
Я жодного студента не вивчила. Навіть не розумію що це за питання таке.
Я сама навчалась і закінчила музичну школу.
Навчання може бути цілком безкошновним, а якщо і платне - це досить посильне і коштує в місяць десь як 1 заняття у кваліфікованого репетитора за годину-півтори.
Який дорогий музичний інструмент? В кожній музичній школі і коледжі, та навіть в консерваторії для талановитих і цілеспрямованих студентів є фонд, який допомагає забезпечити власним музичним інструментом. Безкоштовно.
Що негарно для батьків - жити своїм життям, змінювати сфери інтересів, а не догоджати до кінця їх днів тільки щоб бути вдячною, що тебе десь кудись направили на навчання, коли ти геть не розумів що саме полюбляєш і до чого прагнеш?

Всім батькам, які так як Ви подумками вважають, що роблять таким чином щось розумне і прикладно-корисне своїй дитині - сором.
В Грінченка є фонд чи в Глієра?

Пліткарка• 05 апреля в 13:38
Ответ дляКотя_люлю

Коли ви почнете оплачувати ’безкоштовні’ заняття, купувати ’безкоштовні’ інструменти (наш, наприклад 1200 євро коштував по курсу, це в Україні з українських зарплат), оплачуватимете ’безкоштовних’ репетиторів, і тим більше утримуватиме повністю в інституті до 23 років - тоді і поговоримо.
Пліткарка• 05 апреля в 13:37
Ответ дляСало не люблю
От ноти розпачу почула в голосі чоловіка , коли він мені повідомив, що донька надумала стати майстром тату.
Я б у такому разі повністю припинила фінансову підтримку. У 23 роки має себе забезпечувати сама. Бо інакше вона себе ’шукатиме’ до пенсії. Майстер тату - так тату, але без жодної батьківської копійки. Ви з чоловіком вже вклалися достатньо, вищу освіту дали. Далі - все сама.
автор Сало не люблю • 05 апреля в 15:08
Ответ дляПліткарка
Ще рік Їй вчитися. Сьогодні питала його рішення, ще рік оплачуватиме квартиру в Києві і все інше. Далі в неї є житло в передмісті, тому може з дому їздити куди Їй треба. До нас приїхати їй немає коли за два роки , а він і я переїхали з КиІвщини на військовий завод, куди ше регулярно привітає , щоб була робота і можливість всіх підтримувати
автор Сало не люблю • 05 апреля в 15:09
Ответ дляПліткарка
Ми інструмент купували.
автор Сало не люблю • 05 апреля в 15:12
Ответ дляПліткарка
Так, утримувати, а ще ж і хотєлки різні, все таки творча особистість.