ДолькиКабана• 05 апреля в 17:53

Чоловік жаліється штучному інтелекту на мене та дитину

Розказує ,що його молодість давно пройшла,що його друзі із жінками,але без дітей тому він відчуває себе старшим за них
Що дружина тобто я ледь відпустила його до його друзів(хоча він просто зібрався та поїхав без будь якого дозволу з мого боку, хоча я була категорично проти )і закуривши із ними разом він згадав молодість тому і продовжив курити
А коли я миючи вдома підлогу почала казати,що як мені це все набридло ,і що в такому віці коли всі тусуються я вимушена цим всим займатися по дому ,він просто посміявся з цього
Бабайко• 05 апреля в 17:55
Откуда Вы узнали, что он жаловался?

Клин_Кляйн• 05 апреля в 17:55
Автор, хай краще штучному інтелекту жаліється, ніж коханці.
месяцкие• 05 апреля в 17:55
Прекрасно, продолжайте изливать свою боль на советчицу, это обязательно нормализует вашу жизнь
Королева краси• 05 апреля в 17:56
Тоже с джпт обсуждаю 😄
Мию вікна у мороз• 05 апреля в 18:01

Пздц. Сошлись два недовольных жизнью человека, обоим все надоело и такие уставшие. Так зачем женились и заводили ребенка?
Взрослые люди все проблемы в отношениях обсуждают друг с другом
Зроблено у 80-х• 05 апреля в 17:58
Ото ви зануда. Чого це чоловіку не можна піти до друзів? Він що, в рабстві у вас? Він людина, і його інтереси не тільки сім´я
Запароленое одеяло• 05 апреля в 17:58
Ну і добре. Людина майже безкоштовно виговорилась. Вам знову щось не так?

Завжди мало• 05 апреля в 17:58
Вы рано семью создали похоже. Оба
220В• 05 апреля в 17:59
Как бы вместо ии подключиться?
So_so• 05 апреля в 17:59
Сколько же Вам и мужу лет? Может Вы очень молоды?
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:00
Ответ дляМию вікна у мороз

Він мені сказав,що зі мною обговорюват. Нічого не збирається
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:00
Ответ дляЗроблено у 80-х
А чому мені не можна?
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:01
Ответ дляЗавжди мало
Вы рано семью создали похоже. Оба
Мені 25 ,йому 37
Більше питань до нього ,бо він старший
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:02
Ответ дляSo_so
25 мені
Йому 37
Мию вікна у мороз• 05 апреля в 18:04
Ответ дляДолькиКабана
Ото вы отца ребенку выбрали, конечно. Детский сад, ясельная группа. Только интернетом и ИИ научился пользоваться. У нас с мужем почти такая же разница в возрасте, как и у вас, но такой х*ней он не страдает. Странно, что ваш в 37 еще не нагулялся.
месяцкие• 05 апреля в 18:05
Ответ дляМию вікна у мороз
он не способен быть отцом и брать ответственность. у моей подруги такой. его коронная фраза: ’твои дети..’. А ты бляха где там, просто рядом постоял?
So_so• 05 апреля в 18:05
Ответ дляДолькиКабана
Мені 25 ,йому 37
Більше питань до нього ,бо він старший
С таким мышлением Вы далеко не уедете.
Зроблено у 80-х• 05 апреля в 18:05
Ответ дляДолькиКабана
А чому мені не можна?
А хто вас не пускає? Йдіть
месяцкие• 05 апреля в 18:05
Ответ дляДолькиКабана
Мені 25 ,йому 37
Більше питань до нього ,бо він старший
ого, а вы любите на мужа перекладывать вопросы. кто тут не созрел, я уже не знаю

Святатабожа• 05 апреля в 18:06
Ответ дляКоролева краси
Тоже с джпт обсуждаю 😄
І я.
Це краще ніж з подругами і мамою.
І він дає досить класні поради.
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:07
Ответ дляМию вікна у мороз
В нього в житті дуже багато всього було,мені теж дивно
І навіть секс із його статтю
автор ДолькиКабана • 05 апреля в 18:07
Ответ дляЗроблено у 80-х
А хто вас не пускає? Йдіть
От сьогодні піду ,вже збираюсь
Басноплетка• 05 апреля в 18:08
Ответ длямесяцкие
А у нас тоже есть такой прикол в семье
Сынок у меня обычно «мой» (ну понятно что наш), а если какую-то фигню сделал или сильно достал тогда я мужу говорю «твой сынок»)))
месяцкие• 05 апреля в 18:10
Ответ дляБасноплетка
А у нас тоже есть такой прикол в семье
ну вы перепихиваете, я как бы и понимаю. а тут просто :это же твои дети.

и постоянно
Басноплетка• 05 апреля в 18:10
Ответ дляДолькиКабана
От сьогодні піду ,вже збираюсь
Автор, похоже вы оба не созрели до семьи. Вот и проблемы решайте вместе. Только без претензий
13чудоСВЕТА• 05 апреля в 18:11
Ответ дляSo_so
С таким мышлением Вы далеко не уедете.
А в її чоловіка норм мислення?
37 - річна бубочка явно ще дитина
13чудоСВЕТА• 05 апреля в 18:12
Автор, нащо вам той дід і діти від нього?
So_so• 05 апреля в 18:14
Ответ для13чудоСВЕТА
А в її чоловіка норм мислення?
37 - річна бубочка явно ще дитина
Думаю, что яке їхало, таке здибало. Но тема то автора, её жизнь результат её мышления.
культУра• 05 апреля в 18:15
Ответ дляДолькиКабана
25 мені
Йому 37
Блін.. ну яка дитина в 25...
Стешк@• 05 апреля в 18:16
Добре, що не мамі