ДолькиКабана• 05 апреля в 17:53
Чоловік жаліється штучному інтелекту на мене та дитину
Розказує ,що його молодість давно пройшла,що його друзі із жінками,але без дітей тому він відчуває себе старшим за них
Що дружина тобто я ледь відпустила його до його друзів(хоча він просто зібрався та поїхав без будь якого дозволу з мого боку, хоча я була категорично проти )і закуривши із ними разом він згадав молодість тому і продовжив курити
А коли я миючи вдома підлогу почала казати,що як мені це все набридло ,і що в такому віці коли всі тусуються я вимушена цим всим займатися по дому ,він просто посміявся з цього
Ms. Откровенность• 05 апреля в 18:27
Ответ дляДолькиКабана
Мені 25 ,йому 37
Більше питань до нього ,бо він старший
Нет,к вам ,зачем вам старый
Фіфачка• 05 апреля в 18:32
А вы откуда знаете? Чат жпт уже сплетница начал?))
Кстати, тоже хочу поговорить с ии. Подскажите, кто пробовал. Что там надо делать? Просто описывать ситуации и спрашивать?
ДолькиКабана
• 05 апреля в 18:32
Ответ дляСамохвалова
А чому ви були проти щоб він поїхав до друзів?
А вам були приємно ,що чоловік в клубі із друзями поки ви вдома із дитиною?
месяцкие• 05 апреля в 18:37
Ответ дляДолькиКабана
я его выпихиваю, а он не хочет. ех
ДолькиКабана
• 05 апреля в 18:37
Ответ длямесяцкие
я его выпихиваю, а он не хочет. ех
Навіщо?
Самохвалова• 05 апреля в 18:38
Ответ дляДолькиКабана
А ви по молодості та наівності думали буде інакше?
месяцкие• 05 апреля в 18:39
Ответ дляДолькиКабана
Навіщо?
шо навіщо? я абсолютно нормально отношусь к тому, что мужу хочется оттянутся. при чем тут приятно? хотя да, приятно. у меня тоже дома будет время только для себя и ребенка.
неДоЖиру• 05 апреля в 18:39
Ответ дляДолькиКабана
Мені так, бо наступного разу я буду в клубі з подругами, а він вдома з дитиною.
ДолькиКабана
• 05 апреля в 18:40
Ответ дляСамохвалова
В сенсі?
ДолькиКабана
• 05 апреля в 18:40
Ответ длямесяцкие
А мені ні
ДолькиКабана
• 05 апреля в 18:41
Ответ длянеДоЖиру
В мене немає подруг
неДоЖиру• 05 апреля в 18:41
Ответ дляДолькиКабана
В мене немає подруг
То ідіть самі розважатися, в кіно, в кафе, в клуб.
Любовь Калистратовна• 05 апреля в 18:44
Авторе, а якщо у Вас є доступ до його акаунту, то Ви можете прописати в налаштуваннях чата, що той має йому об´єктивно все писати) Або як психолог)
месяцкие• 05 апреля в 18:46
Ответ дляДолькиКабана
А мені ні
вот я и говорю. муж ваш не зрелый.
И вы тоже.
Не выживете вы вместе
И вы тоже.
Не выживете вы вместе
Для драки• 05 апреля в 18:58
И что? А вы думали, что он абсолютно счастлив?! Что вас удивило, обидело? Ему не с кем это обсудить, он тоже испытывает чувства.
Ms. Откровенность• 05 апреля в 18:59
Ответ дляДолькиКабана
В мене немає подруг
Он не обязан вам заменять отсутствие подруг и общения