Секс-Бомба• 05 апреля в 19:01

Ковёр на стены

Вы бы повесили ковёр на стену сейчас, в нынешнем интерьере? Речь идёт о современном ковре.
Зробіть вибір:
вже голосів: 97
да
нет
результат
да, но с условием в коменте
Крим мій• 05 апреля в 19:53
Ответ дляПушап Мі мі
Тобто, цвяхи забить? У випадку холодної кутової кімнати це єдиний вихід. Господарі можуть, звичайно, зробити зовнішнє утеплення. Або погодитися на цвяхи.
Або не погодитися на жоден варіант 🤷‍♀️ типу користуйтеся додатковим обігрівачем

Пушап Мі мі• 05 апреля в 19:56
Ответ дляКрим мій
За відсутності електрики - дуже ’дієва’ порада. То якраз буде літо, щоб знайти щось більш придатне для проживання.
Крим мій• 05 апреля в 19:58
Ответ дляПушап Мі мі
За умови дісутності світла і опалення килим на стіні не врятує і пліснява буде під ним на шпалерах
Пушап Мі мі• 05 апреля в 20:14
Ответ дляКрим мій
Килим дає тепло. Сенс мені з вами сперечатися?
Чтооооооооооо?• 05 апреля в 21:51
У меня висит.
Куплю орехи• 06 апреля в 18:10
Ответ дляКрим мій
Покажіть, будь ласка, як це виглядає. Я навіть не чула що таке бухарський килим. Зацікавили
Бухара місто в Узбекістані, до речі дуже давнє. Килими називають узбекські і як варіант бухарські.
Крим мій• 06 апреля в 20:56
Ответ дляКуплю орехи
Місто Бухара знаю, а от про 5илими звідти вперше почула