Попа как у Кардашьян• Изменено сегодня в 11:08
Біженці в Іспанії грабують магазини
Дивна поведінка біженцв мароканців в Іспанії- вони стрибають на автівки, грабують магазини та лякають жінок. Нащо вони таке роблять, щоби що
Яка їх мета, що думаєте
Помогалочка• сегодня в 11:11
Політика. Це давній конфлікт. Між Іспанією та Марокко. Було таке вже і раніше. До речі, там більшість вже додому повернули. Самі місцеві жителі в шоці. Президент уряду Іспанії там вже побував. З марокканським також мав переговори.
Попа как у Кардашьян
• сегодня в 11:13
Ответ дляПомогалочка
Потік біженців не зуриняється, хоча в новинах заспокоюють людей, ніби то вони повертаються додому
Добротная• сегодня в 11:14
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вы вещаете с места событий?
Вельшановна• сегодня в 11:22
Да. проблемы Испании очень актуальны. Нам бы день пережить да ночь продержаться в родной Украине.
Червона ікорка• сегодня в 11:25
Ответ дляВельшановна
Одна из главных проблем - материальная заинтересованность Квартала в продолжении войны. Скорее всего, решить ее изнутри мы уже не сможем.
Укр_жіночка• сегодня в 11:31
Вы поняли,что Сеута, где высадили беженцев из Марокко, находится в Африке?
виктория7аас• сегодня в 11:41
Ответ дляУкр_жіночка
Но город испанский
Укр_жіночка• сегодня в 11:44
Ответ длявиктория7аас
Но город испанский
Да. Но вся ситуация развивается на территории Африки. Одна из, а пострадала только 1. Это веселые старты для марокканской скучающей летом молодежи. И локальная гуманитарная катастрофа. Попасть в Европу им невозможно.
Сарафанное радио• сегодня в 11:48
А смысл для марроканцев перется в этот испанский город в Африке? Они остаются в Африке, в Европу их автоматом никто не пустит.
Или все эти тысячи людей ввели в заблуждение, наобещав им с 3 короба...
Укр_жіночка• сегодня в 11:53
Ответ дляСарафанное радио
Да, именно так. Марокко и Испания ведут политическую борьбу за жирную территорию Западной сахары. А дальше гуглите,вам будет занимательно почитать. За что только в этот раз утонули 50? 100(?) парней, а это не первый раз.
Сарафанное радио• сегодня в 11:54
Ответ дляУкр_жіночка
Испания сама страна небогатая, зачем ей еще Сахара?
Погуглю...
Укр_жіночка• сегодня в 11:55
Ответ дляСарафанное радио
Погуглю...
Наслаждайтесь. Вы много узнаете о ’небогатой’ стране.
Леді Душка• сегодня в 12:00
Ответ дляПомогалочка
А как их «повертають», прибежало 600 тысяч, и еще продолжают прибывать
Крию матом страшно• сегодня в 12:01
Вы прикалываетесь? Хотят получить доки и свалить в Европу. А там кушонькать на пособиях и заниматься тем же самым.
Попа как у Кардашьян
• сегодня в 12:03
Ответ дляКрию матом страшно
Возможно, я видела такое мнение от жителя Германии, что их цель именно Германия, а Испания как транзит
Стетоскопуло• сегодня в 12:09
Ответ дляУкр_жіночка
Кому ви розповідаєте тут більшість взагалі ні сном не духом де місто , мало того що там майже половина населення мусульмани
Ненька наша• сегодня в 12:28
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ці біженці по факту за межі Африки не потрапили, карту гляньте, де знаходиться те місто. Щоб потрапити на материкову Іспанію - потрібно Гібралтар перепливти, а то явно не на кругах.
Стетоскопуло• сегодня в 12:30
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А як пони в Німеччину потраплять з Сеути?
Попа как у Кардашьян
• сегодня в 12:31
Ответ дляСтетоскопуло
через легалізацію у країні ЄС- Іспанії, вище ролик про це від пана Шмідта
Ненька наша• сегодня в 12:31
Рішення суду: На початку липня Верховний суд Іспанії постановив, що мігрантів, затриманих у морі біля Сеути чи Мелільї, більше не можна повертати до Марокко за прискореною процедурою негайного видворення.
Дії угруповань: Цим рішенням скористалися кримінальні мережі та переправники людей, які підігрівали паніку заради власної вигоди, хоча згодом з´ясувалося, що стандартні юридичні процедури повернення мігрантів все одно залишилися чинними.
Стетоскопуло• сегодня в 12:33
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Більшість вже депортували , якби так просто було легалізуватись через Сеуту то вже б вся Африка там була
Ненька наша• сегодня в 12:37
Хтось проплатив цей шухер, бо по факту цим вони навряд чи отримають прихисток.
Громадяни Марокко, які перебралися до Сеути, формально можуть подати заяву на отримання прихистку в Іспанії, але на практиці їм вкрай рідко надають статус біженця, оскільки Марокко вважається безпечною країною походження, а більшість нелегальних заявників підлягають швидкому видворенню
Ненька наша• сегодня в 12:38
Ответ дляСтетоскопуло
Та ніяк, то аби там шум наводити, як і той, що росія нападе на Німеччину.
Все знаю від і до• сегодня в 13:29
Ответ дляУкр_жіночка
Обычно если беженцы туда пробирались, их принимали, как беженцев ЕС. Но сейчас пробилось 60 тыс, ограбили все магазины, залезли к людям в квартиры.
Попа как у Кардашьян
• сегодня в 13:31
Ответ дляНенька наша
А що дивного в цьому, я бачила у 2015 р в Белгороді при перетині кордону з окупованою Донеччиною купу написів на раша-автівках ’На Берлін’, тому ця ідея в них зріє давно
Все знаю від і до• сегодня в 13:34
Похоже просто хотят зайти туда миллионами и отжать у Испании этот кусок Африки.
Укр_жіночка• сегодня в 14:03
Ответ дляСтетоскопуло
Ну хоть кто просветит ;)