Мишка-шалунишка• 06 апреля в 07:46

У такому випадку розлучаються? Які причини розлучень?

25 років разом. Було багато всього і хорошого і важкого. Але ми жили гарне життя як сімʼя.
Зараз відчуваю що не даємо енергії один одному, часто якісь смішні претензії.
Нам по 44/47
Все життя разом, похоронили його батьків разом.
Маємо спільну донечку.
Він постійно бурчить - мене це злить. А його злить що я бурчу на його бурчання.
Ми рідко разом посміхаємося
Саме гірше ми перестаємо один одного поважати, ми знецінюємо почуття один одного. Стаємо ніби чужими.
Не розумію чи це сімʼя чи так проживання
Секс регулярно рідко через мене. Він хоче і може частіше.
Заздрість то погано• 06 апреля в 08:50
Ответ дляМишка-шалунишка
Проблеми зі здоровʼям ми контролює. Разом.
На роботі проблем немає. У нас маленьких бізнес, який він ніби і веде але по сумі я все контролюю. Плюс я працюю
Так ви його питали, що його непокоїть? Чи робите самі висновок, що проблем немає?

Пацелуйнитуда• 06 апреля в 08:51
Ответ дляБЦАшка
Це правильно, що говорите, а про цели совпадать. Ви мені чомусь головного в рф нагадали😂😳 не сім´я, а сплошна політика)))
У каждого такая семья, какой он сам.
Нам так хорошо и счастливо, Вам по-другому и это нормально.
Мне сложно представить, зачем мне попутчик, если нам не по пути)))
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 08:51
Ответ дляЗаздрість то погано
Боже я з ним по лікарям ходжу і контролюємо всі його болячки
Ду да ду да ду• 06 апреля в 08:51
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу ні з ким жити)
Тобто - готові точно лишитися сама?
Бо дочка скоро піде (чи вже пішла) у власне життя.
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 08:52
Ответ дляДу да ду да ду
Тобто - готові точно лишитися сама?
Мені так здається що одній мені буде легше
Заздрість то погано• 06 апреля в 08:52
Ответ дляМишка-шалунишка
Від того, що ви контролюєте - ці болячки його не повинні турбувати? Більше нічого не може турбувати?
Аноним ФЕЯ• 06 апреля в 08:53
Ответ дляНа привозе
Ну йому це необхідно, а ви все одно можете розвиватись та заробляти
пусть бурчит в другом месте.
в коридор выходит
Не танцую- но пою• 06 апреля в 08:53
Ответ дляМишка-шалунишка
Хоч я самостійна фінансово, але мені буде складно без нього морально.
Але я не впевненна
автор, так может постараться спасти отношения? какая то поездка, романтик в отеле. что то быстро вы сдаетесь...
Паратруперсупер• 06 апреля в 08:54
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу ламати.
Я питаю як у інших
26 років відсвяткували. Чоловік став занудою. Бурчить. А я не звертаю уваги.
В минулому році це мене дратувало і теж були думки розвестись. Але потім відкинула ті думки. Бо без свого зануди мені буде важче, чим з ним :)

Не танцую- но пою• 06 апреля в 08:54
Ответ дляМишка-шалунишка
Дякую. Але я благаю не бурчати, бо мене це енергетично зʼїдає.
Його хватає на 1-2 дні…
ну так может не просить, а подойти сзади и обнять? или в постель потащить? надо же работать над отношениями. а как же в горе и в радости? начал бурчать и на помойку?
Ду да ду да ду• 06 апреля в 08:54
Ответ дляМишка-шалунишка
Ви йому мамочка?
Нащо ви його контролюєте?
Відпустіть його в життя.
Лупаю цю скелю• 06 апреля в 08:55
Ответ дляМишка-шалунишка
Відключіть собі інтернет. Перепочиньте.
Зате ти, троляко, працюєш без відпочинку, видаючи шедевр за шедевром з допомогою Штучного Інтелекту.
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 08:55
Ответ дляНе танцую- но пою
Відповім вам : прилетіли з відпочинку ( я оплатила) він нив весь відпочинок.
Я така зла. Він мені відпуску зіпсував.
На Мадейрі буди дощі… ну і що???? Купу класних емоцій можна було отримати
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 08:56
Ответ дляПаратруперсупер
❤️🙏
Ответ дляДу да ду да ду
Ви йому мамочка?
Нащо ви його контролюєте?
Відпустіть його в життя.
Чесно мені ваші завчені фрази надоїли.
БЦАшка• 06 апреля в 08:58
Ответ дляМишка-шалунишка
Я така зла. Він мені відпуску зіпсував.
Я багато знаю таких трусиків. Ще очі не протерли, а вже сваряться і невдоволені. Це до гробу вже. Ви точно їх не зміните.
Не танцую- но пою• 06 апреля в 08:58
Ответ дляМишка-шалунишка
Я така зла. Він мені відпуску зіпсував.
ну, я не эксперт, но если люди бурчат и ноют, это как просьба о помощи - обними меня, согрей меня. И когда вторая половинка наоборот обозляется в ответ, то отношения летят в трубу. Ведь реакция может быть разной на это. Можно распсиховаться, а можно рассмеяться и перевести его бурчание в шутку. Сломать все легко. Но не лучше ли поменять свое отношение к его бурчанию?
я если ною, то это значит ,что хочу на ручки) Мужчины более сильные, они этого не признают, но им так же нужна наша поддержка в это время. Даже еще сильнее, так как из за войны они остро чувствуют свою несостоятельность, обреченность.
побольшомусекретику• 06 апреля в 08:59
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу ламати.
Я питаю як у інших
Мужу 45 и тоже бурчит. В такое время я его не трогаю и не спорю. Когда его попускает, он поест, отойдёт, когда уже видно что ему самому неудобно, можно свои пару копеек вставить и показать на его ошибки, не в поведении, а в его видении. Например, он хочет сделать какой-то выбор, а ты видишь что это херня полная, если начать спорить когда он в запале- это бесполезно, только вдвоём начать кричать. Или если он злится когда устал.
Если обходить такие моменты и прощать их, искренне не обижаться, то муж становится почти идеальным к тебе.
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 08:59
Ответ дляБЦАшка
Він такий не був ((((🥹🥹🥹🥹🥹🥹

Ответ дляНе танцую- но пою
Я дуже багато методів перепробувала
Паратруперсупер• 06 апреля в 08:59
Ответ дляМишка-шалунишка
Я така зла. Він мені відпуску зіпсував.
Боже. Ну то подорожуйте самі, аботз дитиною.
Мій взагалі як пенсіонер. В нього город, розсада зараз. Його не витягнешь нікуди. Я їду в Грузію сама в травні.
побольшомусекретику• 06 апреля в 09:00
Ответ дляМишка-шалунишка
Він бурчить про все на світі.
Про все.
То ключ забув від машини -бурчить
То квитанція якась нова прийшла - ходить бурчить
Вчора картоплю забув купити- бурчить
Боже ну про все на світі
Я в тиктоке мужчину видела, он на таком бурчании миллионные просмотры себе делает.
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 09:00
Ответ дляПаратруперсупер
Я лечу сама в Ісландію. І так я сама часто подорожую.
Але Мадейра то був подарунок йому на день народження
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 09:01
Ответ дляпобольшомусекретику
Блять ну можуть же якщо хочуть 😂😂😂😂
БЦАшка• 06 апреля в 09:01
Ответ дляМишка-шалунишка
Він такий не був ((((🥹🥹🥹🥹🥹🥹
Був. Просто ви цього не помічали, а потім уже більше часу проводите разом і вам це дратує.
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:01
Ответ дляМишка-шалунишка
Я дуже багато методів перепробувала
Вы же ответили на вопрос - без него вам будет хуже. Значит что то меняйте все же. Одной на старости лет - тоже ничего хорошего. Я развелась, но у нас отношения пришли просто к ненависти. и не жалею об этом ни капли. Но.. найти достойного мужчину очень сложно. Их много, но у меня теперь слишком завышены ожидания. поэтому одна. И советую вам беречь семью, если дело лишь в бурчании
БЦАшка• 06 апреля в 09:01
Ответ дляПаратруперсупер
Це точно.
автор Мишка-шалунишка • 06 апреля в 09:02
Ответ дляБЦАшка
Не був! Він був живий, активний, цікавим до життя
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую дякую 🙏🙏❤️
Ду да ду да ду• 06 апреля в 09:02
Ответ дляМишка-шалунишка
Чесно мені ваші завчені фрази надоїли.
Тобто - вам подобається все контролювати та всіх давити.
І не подобається коли хтось невдоволено на це хоча б бурчить.

Ось вам і відповідь.

Розлучайтесь! Дайте своєму чоловіку шанс на щастя. Без вас.