Мишка-шалунишка• 06 апреля в 07:46
У такому випадку розлучаються? Які причини розлучень?
25 років разом. Було багато всього і хорошого і важкого. Але ми жили гарне життя як сімʼя.
Зараз відчуваю що не даємо енергії один одному, часто якісь смішні претензії.
Нам по 44/47
Все життя разом, похоронили його батьків разом.
Маємо спільну донечку.
Він постійно бурчить - мене це злить. А його злить що я бурчу на його бурчання.
Ми рідко разом посміхаємося
Саме гірше ми перестаємо один одного поважати, ми знецінюємо почуття один одного. Стаємо ніби чужими.
Не розумію чи це сімʼя чи так проживання
Секс регулярно рідко через мене. Він хоче і може частіше.
Нам по 44/47
Маємо спільну донечку.
Ми рідко разом посміхаємося
Миссис Буркул• 06 апреля в 09:21
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не істерична, але звісно не стаю кращою
Так отож. У кожного свої таргани.
Ну розлучетесь і що далі? Будете одна жити? Малоймовірно, що знайдете чоловіка вікі 47-50 років, який не буде бурчати.
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:22
Ответ дляНе танцую- но пою
Женщинам сейчас не так сложно. Они не заперты в клетке, как животные. В их силах что то менять. Мужчины по природе должны держать все в своих руках, а сейчас они не могут ничего гарантировать своей семье, так как завтра может упасть бомба и ничего не останется. это их ломает. ну и возраст... они понимают, что стареют, стоять скоро не будет и т.д.)
У нас все не так
Чоловік не закритий у клітці
Тримаю в руках нажаль все я
Чоловік не закритий у клітці
Тримаю в руках нажаль все я
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:22
Ответ дляМиссис Буркул
Так отож. У кожного свої таргани.
Я хочу жити одна
Я не шукаю чоловіка
После 18• 06 апреля в 09:22
я просто не уявляю як можна прожити 25 років,/ а потім все розлучитись, ця людина стає тобі самою рідною і близькою. якщо жили добре все життя я не знаю як все може змінитись
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:23
Ответ дляПосле 18
І я звісно не уявляю
Коварная Зая• 06 апреля в 09:23
Ответ дляМишка-шалунишка
Я лечу сама в Ісландію. І так я сама часто подорожую.
Але Мадейра то був подарунок йому на день народження
А он хотел такой подарок? Или вы хотели его «осчастливить»?
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:24
Ответ дляКоварная Зая
Це падарунок був
Зараз я вже шкодую що зробила такий дорогий подарунок
Жирафовое варьенье• 06 апреля в 09:25
Ответ дляНе танцую- но пою
Абсолютно не залежить від цього. Ті, хто вільні - ведуть сете так само. Але світ не може обертатися навколо чоловічих депресій
энциклопУдия• 06 апреля в 09:25
Ответ дляМишка-шалунишка
Я хочу жити одна
Я не шукаю чоловіка
це тому, що у вас він є. все зміниться, коли ви станете самотньою і незалежною
Миссис Буркул• 06 апреля в 09:26
Ответ дляМишка-шалунишка
Я хочу жити одна
Я не шукаю чоловіка
Це Ви зараз так кажете. А в 60 можливо захочете, щоб хтось був поряд. У доньки своє життя. Будете її доставати?!
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:26
Ответ дляэнциклопУдия
Я вже незалежна багато років.
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:26
Ответ дляМиссис Буркул
Буду подорожувати далі
энциклопУдия• 06 апреля в 09:26
Ответ дляМишка-шалунишка
Я вже незалежна багато років.
так так, чули про таке вже багато разів
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:26
Ответ дляr25-1
вся болтовня про переход -переждать, это называется сломать характер -самого человека. Ты уже не будешь собой.
отношения - это всегда работа над собой.
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:27
Ответ дляНе танцую- но пою
Відносини це праця двох а не тільки над собою
Карапулька• 06 апреля в 09:28
Ответ дляМишка-шалунишка
Так , не все так і погано.
Дивіться: бурчання- це вияв невдоволення, зараз у чоловікіа життя не з медом. Ви хоч раз питали , яка причина такої поведінки? Скоріш за все буденщина, рутина і підсвідоме нестабільне життя у роки війни та схильність до хвилювань, відповідальності до сім´ї руйнують людину зсередини. Так він проявляє свій підсвідомий протест проти важких змін у суспільстві . Не треба брати його бурчання все на свою сторону, що це адресовано тільки Вам.
Ответ дляНе танцую- но пою
погодите- вот сошлись характерами два человека, им все норм. живут . и тут через 10 лет один стал дебилом- второму тоже становится? выходит - да. Не всегда с годами люди лучше становятся. А ваше это - подождать, работа над собой- громкие фразы прикрывающие слом харатера.
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:29
Ответ дляМишка-шалунишка
конечно. вы абсолютно правы. Но почему вы думаете, что ваш муж ни под что не прогибается? Вот на Мадейру же поехал, хотя это вам хотелось, а не ему. Вы понимаете, что не все может нравится ему так, как вам. Это вам нужны путешествия, а он хочет покоя и вы сами об этом пишете.
Поищите в магазинах настольную игру. Там вопросы для пар откровенные. и каждый отвечает по карточке. /Очень много можете узнать о своем муже, а он о вас.
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:30
Ответ дляКарапулька
Дякую
Капитошечка• 06 апреля в 09:30
Розлучайтеся, тільки потім не строчіть тут своє ниття, яка ви одинока і дурна
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую
Але він хотів на Мадейру, просто прилетіли був дощ і через це він нив постійно
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:31
Ответ дляr25-1
никто не становится дебилом через 10 лет. автор не хочет отпускать мужа, не хочет чтобы он был счастлив без нее. Если бы хотела, то отпустила его. а она хочет его сломать под себя. ему нафиг не нужен этот рост в бизнесе, мадейры и прочее. Это же ей нужно и она его ломает под себя
Коварная Зая• 06 апреля в 09:31
Ответ дляМишка-шалунишка
Це падарунок був
Так то для вас подарок, а ему может поездка как серпом по яйцах. Вы спрашивали, что он хочет? Зачем дарить то, что не принесет удовольствия? Может он хотел порыбачить (образно говоря) в одиночестве, а не вот эту Мадейру. Толку с того, что это такой дорогой подарок, если он не принесет удовольствия?
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Він не хоче йти 😆😆😆
Я його не тримаю )
ТрамвайGirl• 06 апреля в 09:31
Моя родичка розлучилася після 30 років шлюбу, жодного разу не пожалкувала, живе щасливе життя. Чи дочка вас підтримає? Я б поіхала для початку сама кудись у відпустку і подумала.
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:32
Ответ дляМишка-шалунишка
Дякую
бывает))) идите его цемните лучше.
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:32
Ответ дляКоварная Зая
Боже люди. Ви з чого черпаєте фантазії?
Звісно він хотів, звісно ми готель обирали
Третій раз пишу. Через погоду він там нив постійно
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:33
Ответ дляТрамвайGirl
Я Їзджу сама .
Не танцую- но пою• 06 апреля в 09:33
Ответ дляМишка-шалунишка
Він не хоче йти 😆😆😆
Я його не тримаю )
потому что его все устраивает) это же вас не устраивает, поэтому логично что вы должны уходить
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 09:33
Ответ дляНе танцую- но пою
Я не впевненна що я маю йти. Коли буду впевненна то приму рішення
А от його я не тримаю