Нафаня Маня• 06 апреля в 12:50
Девочки, у кого эндометриоз, как боретесь?
Закуйовджена життям• 06 апреля в 12:52
На таблетках сижу, подруга Мирену (или как она там называется, спираль) поставила
Закуйовджена життям• 06 апреля в 12:52
Ответ дляТак точно!
У меня аденомиоз (разновидность эндометриоза). Никак не борюсь
Я тоже много лет не боролась
Чупокабра• 06 апреля в 12:56
Боротися не треба. Треба навчитися з цим жити. Харчування і як часто ви ходите в туалет по великому має дуже значний плив, якщо, звичайно, нема інших, як правило, генетичних факторів
Нафаня Маня
• 06 апреля в 13:01
Ответ дляЗакуйовджена життям
Пожизненно на таблетках?
Сиреной довольна? Сразу после первой чистки поставила?
Нафаня Маня
• 06 апреля в 13:02
Ответ дляЧупокабра
Та ні з цим жити неможна. Вже друга чистка . Перерва рік
Нафаня Маня
• 06 апреля в 13:03
Ответ дляТак точно!
А какие у вас симптомы ? Вам чистки делали?
Підмітайло• 06 апреля в 13:07
Ответ дляТак точно!
Так само. Лікар нічого не призначила
Закуйовджена життям• 06 апреля в 13:07
Ответ дляНафаня Маня
Пожизненно на таблетках?
Подруге не делали чистку. Она до чистки еще поставила. Второй год уже с ней
Я недавно начала, врач сказала, с перерывами. Начала лечиться после чистки
Закуйовджена життям• 06 апреля в 13:09
Ответ дляПідмітайло
І шо?
Кровотечение, чистка, эндометрий пошел на яичник, гиперплазия
Підмітайло• 06 апреля в 13:11
Ответ дляНафаня Маня
Питання не мені, але відповім.
Мене турбує рясні місячні в другий день, але зрозуміла шо рясні для мене, а не по загальноприйнятим міркам. Решта днів норм. Та вже як м закінчаться, день нема, а тоді мазня 1 день.
І лікар бачить на узд. Поки нічого не призначає.
Одні думки• 06 апреля в 13:14
Вылечить нельзя, поэтому ввели в спячку мою матку- пью Митрен и так мне хорошо не было с тех пор как начались месячные с подросткового возраста
Но у меня еще и кисты в грудях , Феритин был низкий , подняли
Виправлялочка• 06 апреля в 13:16
Борются когда болит/мешает, в остальных случаях ’борьбы’ не нужно
Нафаня Маня
• 06 апреля в 13:34
Ответ дляВиправлялочка
Кусками эндометрий выходит. Конечно мешает.
Ростки жимолости• 06 апреля в 13:41
Ответ дляНафаня Маня
це не ендометрій.... не вигадуйте.
Нафаня Маня
• 06 апреля в 13:59
Ответ дляРостки жимолости
це не ендометрій.... не вигадуйте.
Лікар казав ендометрій
Свекруня• 06 апреля в 14:02
Никак не борюсь. Сейчас уже 47, боли и обильные КД стали меньше. По УЗИ эндометриоидные кисты и аденомиоз есть, но некритично.
Диверсификация• 06 апреля в 14:31
никак, хоть врачи и гормоны и мирену предлагали, уже 10 лет так и живу, самое интересное в Европе врачи мне не предлагали гормоны.
Стебель березы• 06 апреля в 15:17
Ответ дляПідмітайло
Питання не мені, але відповім.
А что значит рясны для вас? Вот если обычная прокладка, сколько их полностью заполнилось бы?
Підмітайло• 06 апреля в 15:40
Ответ дляСтебель березы
1 тампон в 30-60 хв. Стараюся в цей день залишитися вдома , бо на раз була аварія(
Сусідка знизу• 06 апреля в 16:09
Я никак не боролась, боялась любых форм гормонов, обнаружили в 35 лет, эндометрий был кусками, обильные мес. Так я дожила до 43. И началось....полипы, удаляла три раза и не принимала гормоны, думала выйдет и так жить....но через каждые полгода полипы растут. Поставила мирену, 2 месяца на ней. Пока привыкаю, кровотечения остановились, как будто краник закрыли...это кайф, конечно
Чупокабра• 06 апреля в 17:39
Ответ дляНафаня Маня
Слухайте, в мене було дві операції, постійно гіперплазія. Поки я не зрозуміла, що це проблеми з шлунком, стільцем і виведенням гормонів сприяли всьому тому. До того, як налагодити харчування і спорт -був повний треш з кровотечами. Регулярне і збалансоване харчування, тренування, походи в туалет кожного дня працюють так, що ні згустків, ні кровотеч. А то того було - всі можливі гормональні, штучний клімакс, віщун і тд. Повірте, я знаю про що говорю
Стрибну в гречку• 06 апреля в 19:22
Ответ дляЧупокабра
Скільки вам років і на яке харчування перейшли?
Багато жінок не займаються спортом, їдять казнащо і проблем з місячними чомусь не мають.
Чупокабра• 06 апреля в 19:50
Ответ дляСтрибну в гречку
36.. і останні 7 років я взагалі без гормонів. Лише їжа і добавки. Перейшла я на звичайне збалансоване харчування. калорії рахую у фетсікрет додатку. Раніше було як попало. Їм мʼясо, рибу, багато овочів, хліб і солодощі, фрукти (останні лише в кінці). Прийоми їжі за день - 4 без перекусів кожні 3-4 год. Пʼю лише воду поміж прийомами їжі
Чому інші не мають проблем - думаю, це до пори до часу. Ніхто ж так сходу не роказує. Та й генетично всі ми різні. Але повірте, з мого прикладу я переконалася, як важливо правильно і різноманітно їсти. Я ні до чого Вас не примушую і не хочу ні в чому переконувати, але спонукаю Вас прослідкувати за собою більш пильно, за своїм тілом і організмом. Я певна, відкриєте для себе багато нового
Стрибну в гречку• 06 апреля в 20:03
Ответ дляЧупокабра
Мені гінеколог ( по сумісництву нутриціолог) казала, що треба налаготи стул ( у мене закрепи були). Із-за нього естрогени не вихолять з калом, а через кішківник знов потрапояють в кров. І це погані естрогени. Із-за них, їз збільшення, наростає багато ендометрію і тому сильні кровотечі.
Назначала різні БАДи, і від закрепів. Але картина за рік не покращилась
Забула що?• 06 апреля в 20:14
Коки вже майже десять років. Без них нестерпний біль під час критичних днів (жодні знеболюючі не допомагають, втрачаю свідомість від болю) та сильний біль під час сексу. Завдяки кокам біль пройшов.
Чупокабра• 06 апреля в 20:25
Ответ дляСтрибну в гречку
У меня якраз так само, як у Вас. Придивіться за собою - чи є у Вас погіршення закрепів у другій половині циклу (після овуляції і далі до нових критичних). Спробуйте їсти більше овочів і салатів, аніж ви їсте зараз. Починайте з приготованих, одразу не багато сирих. Почніть пити псиліум (шелуха подорожника) з достатньою кількістю води. і пийте по чайній ложці оливкової олії після кожного прийому їжі. Заварюйре льон (насіння), якщо не ходите в туалет щодня, їжте сирі сливи, а також є добра добавка на Айхерб (я Вам сфоткала у додатку, це все на травах - лопух, ржу ван, артишок, здається). І навантаження фізичні - не менше 10 тис, бажано достатньо інтенсивних кроків (щоб пульс був між 120-130удаоів). І силові 1-2 рази на тиждень. Ну і позитивне мислення. Я ще теж Тазалок, Вітекс і Індол. Не забувайте контроль у лікаря. І не починайте це все робити у критичній фазі, спочатку треба пролікуватися, щоб картина була більш-менш, тоді пробуйте експериментувати