Катерина-ST• 06 апреля в 20:27

Імплантолог Львів, Франківськ

Порадьте,будь ласка, лікаря у Львові або поруч. Потрібно встановлювати декілька імплантів, а може і повна імплантація.
Може є тут лікарі… проконсультуйте, що мене очікує.
Я не в Україні, тому перша консультація тільки онлайн(
Кому потрібен гарний імплантолог у Харкові можу порадити. Я нажаль не зможу витрачати 3 дні на дорогу в одну сторону кожен раз(
Брюнееетка• 06 апреля в 20:45
Добрый вечер! Кого можете порекомендовать в Харькове?

автор Катерина-ST • 06 апреля в 20:56
Ответ дляБрюнееетка
Пульний Андрій, клініка Gooddentist.
Дві клініки його у Харкові.
Він ще дуже класний парадантолог
FuguRama• 06 апреля в 21:02
Можу вам порадити клініку доктора Гук у Львові, +380 (67) 320 24 11, можливо проконсультують онлайн.
автор Катерина-ST • 06 апреля в 21:03
Ответ дляFuguRama
Дякую
Брюнееетка• 06 апреля в 21:03
Ответ дляКатерина-ST
Пульний Андрій, клініка Gooddentist.
Дві клініки його у Харкові.
Він ще дуже класний парадантолог
Дякую
автор Катерина-ST • 06 апреля в 21:07
Ответ дляБрюнееетка
Дякую
До Пульного обовʼязково сходити треба. Він завжди, щоб якомога більше зберегти своїх зубів. Досвід має чудовий хоча доволі молодий лікар.