НеГолосую• 06 апреля в 22:51

Є шанс, щоб не видаляти нерв?

В грудні випала пломба, на наступний день пішла поставити нову.
Зуб не болів. Крім нової пломби лікар вичистила ще стару пломбу і повністю зробила реставрацію.
Після реставрації з´явився біль після укусу точково в 1 місці на цьому зубі.
Пішла знову до лікаря через місяць, вона поміняла пломбу в тому місці, але біль не проходить саме під час укусу.
Хоча лікар сказала, що вже не має бути.
Завтра йду до іншого лікаря.
Дуже хвилююся, бо не хочу видаляти нерв.
Просити поставити прокладку якусь під пломбу?
Я так розумію, щоб вона досверлила до нерва практично.
Але в спокої не болить зуб взагалі.
Алина-1240• 06 апреля в 22:55
На второй перепломбировке уже и каналы пломбируют

Упругая попка• 06 апреля в 22:56
Блин, вопрос из серии: раскиньте на картах
Джем Шакіри• 06 апреля в 22:59
А чому нерв не хочете видаляти?
Да_Я_Така_• 06 апреля в 23:33
Краще почистити і запломбувати канали, менше шансів, що піде пульпіт під пломбою.
После 18• 06 апреля в 23:33
В мене таке було. Лікар ( йому доречі дуже довіряю, багато лікував і коронки робив) сказав що таке буває і зубу треба дати час пару місяців. Як не пройде, видаляти нерв. Була дуже прям чутливість місяці з два, прям боляче, ще пару вже трохи. Дуже не хотіла нерв видаляти, чекала до останнього)
Ну 18 років вже минуло, все ок. 6 верхня як що що.
автор НеГолосую • 07 апреля в 21:16
Ответ дляПосле 18
І суто в одному місці? Точково?
Лікар каже видаляти нерв.
У спокої не болить.
Точково, як кусаю.
Видаляти не буду поки, ще почекаю
После 18• 08 апреля в 20:36
Ответ дляНеГолосую
І суто в одному місці? Точково?
Лікар каже видаляти нерв.
У спокої не болить.
Точково, як кусаю.
Видаляти не буду поки, ще почекаю
Так, коли кусала боліло. У спокої не турбував. Дуууже не хотіла видаляти нерви, бо я ж розумію, що потім зуб руйнується швидше. То послухала лікаря, що можна почекати та й все норм. Не жувати на ту сторону намагалась, щоб менше турбувати. Три інші шістки під коронками з 24 років(
автор НеГолосую • 09 апреля в 12:53
Ответ дляПосле 18
У мене лише 4 зуби з нервами жувальні. Ще в школі повидаляли. Тому дуже не хочу видаляти.