А шо сталося?• 07 апреля в 11:00

БАДи для імунітету?

ви помітили, що стали менше хворіти, чи просто сезон вдався?
Бджолина королева• 07 апреля в 11:11
Раньше брала VMM, была очень довольна. Болею я тяжело и много обычно, после 1 курса в год болезни сократились до минимума и было куда больше энергии. Потом накладно для кошелька стало(

Семенівни сусідка• 07 апреля в 11:16
Ответ дляБджолина королева
А можете фото показать?
Семенівни сусідка• 07 апреля в 11:17
Мы для иммунитета с сентября по май делаем пасту Амосова. В Украине болели максимум 2 раза в год.
Підмітайло• 07 апреля в 11:26
Да, капсулы или сок Нони и маточное молочко пью, ещё кра чай от паразитов и грибков. И ттт!
Шотуткоїться?• 07 апреля в 11:29
Я загартовуюся, здаю як донор кров, це набагато краще укріпило імунітет.
Зараз планую зробити і просити свіжі соки кропиви, лопуха.
Останній раз хворіла вірусом в легкій формі ще до ковіду
Бджолина королева• 07 апреля в 11:34
Ответ дляСеменівни сусідка
А можете фото показать?
я погуглила, фирма название сменила, теперь таблетки выглядят так, как на 1 фото.
ФсеСама• 07 апреля в 12:09
Defender 4, раніше називалось Immune 4. По складу Д3, С, цинк, селен . Не хворію, навідь ковіда не було, до прийому всі віруси були мої. Але курсами п’ю вже більше 5 років.

Шкварочка• 07 апреля в 12:50
Ответ дляПідмітайло
Что?